Wydarzenia specjalne czerwca

Wiosna zmierza ku końcowi z prędkością francuskich czołgów kołowych, a lato czeka już za rogiem. Rzućmy okiem na wydarzenia specjalne i nagrody, którymi możecie się cieszyć w czasie słonecznej pogody, popijając schłodzone napoje.

Dowódcy! Czerwiec tuż za rogiem, a wraz z nim słońce, świetna pogoda i kolejne oferty w czołgach. Zobaczmy, jakie wydarzenia i oferty czekają nas w grze i kiedy można złapać najlepsze okazje. W odcinku też znajdziecie kolejny czołgowy quiz. Powodzenia i miłego oglądania!


Wydarzenia specjalne czerwca
Wydarzenie specjalne: Lądowanie w Normandii

6–9 Czerwca: W tym roku po raz kolejny upamiętnimy jedno z najważniejszych wydarzeń II wojny światowej. Wypełniajcie misje Lądowania w Normandii i zdobywajcie dodatkowe PD, elementy personalizacji i nie tylko.

W SKRÓCIE

Mnogość rezerw osobistych

————————————————————-

Wierzchołek drzewa

5–20 Czerwca i 20 Czerwca – 5 Maja: Na początku czerwca nasza uwaga skupi się na wszechstronności i taktyce schowanego kadłuba, podczas zdobywania linii brytyjskich czołgów średnich zwieńczonej pojazdem Centurion Action X. Wraz z nadejściem lata przyjdą też szwedzkie niszczyciele czołgów, ze Strv 103B na czele. Słynące ze swego niskiego profilu oraz specjalnej mechaniki podróży i oblężenia, z pewnością poślą Waszych przeciwników do garaży, zanim tamci zdążą się opalić.

————————————————————-

Postęp Dodatkowy

13–16 Czerwca: Musicie zarobić PD, żeby robić więcej PD, a przynajmniej w tym wydarzeniu. Wybierzcie swoje ulubione czołgi, standardowe lub premium, dowolnego poziomu i zgarniajcie premie do PD.

W SKRÓCIE

Premia PD dla wszystkich!

————————————————————-

Droga na Tankfest

19–27 Czerwca: Tankfest to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w roku i nie zamierzamy pozwolić, by obecna sytuacja powstrzymała nas przed świętowaniem naszej miłości do czołgów. Zatem przygotujcie się na tę okazję i wykorzystajcie specjalny zestaw misji.

W SKRÓCIE

Napisy i naklejki

————————————————————-

Gorączka PD

20–23 Czerwca: Pierwsze dni lata będą gorące i pełne PD. Weźcie swoje pojazdy premium na przejażdżkę przez bitewne pola i zbierajcie dodatkowe PD.

W SKRÓCIE

Szaleństwo PD

————————————————————-

Cyfrowy Tankfest

27 Czerwca–30: Nawet jeśli to wydarzenie nie odbędzie się w tradycyjnym formacie, tego roku będziemy świętować je w wirtualnym świecie, gdzie przygotowaliśmy wspaniałe atrakcje, między innymi zniżki, powrót Bijatyki, streamy na żywo i wiele więcej. Nie przegapcie tego!

W SKRÓCIE

Premia 4x PD za pierwsze zwycięstwo

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
niezbanowany gracz

No i fajnie … Mam Centuriona , zrobiłem go od niechcenia i powiem że fajny czołg ..

Anonimowo

“Naklejki i napisy” na Tank Fest. WoW! Np. “WG ostatnio ssie z nagrodami”. Pasuje jak ulał. Na każdym czołgu bym sobie dał.

O_o

A co bys chcial? Cziftejny czy ebole?
W ostatnim polroczu do zdobycia bylo za free co najmniej :
– 1,5msc konta premium;
– czolg specjalny IX tieru;
– premka VIII tieru z maratonu;
– premki z czarnego rynku za kredyty;
– premki z tank reward (5 sztuk – 5 msc o ile dobrze licze. Z tego przynajmniej trzy grywalne) ;
– full obligacji;
– i inne duperele, typu wyposazenie, materialy eksploatacyjne, kamuflaze;

Malo?

polish_badger

Weźcie porównanie z Polskiego Kanału, który o niczym szczegółowym nie mówi tylko jak zawsze co miesiąc to samo ogólnikowe informacje które są cały czas powtarzane do odpowiednika z ameryki południowej, nawet po czasie jest różnica https://www.youtube….h?v=ifrRQ6oL6a4

jak widać w czasie 1;32 Tank Rewards będzie trwał od 1 do 29 czerwca a do zdobycia: Firefly, Thunderbolt, Steyr.

LeonCommander

W końcu wierzchołek na mojego kochanego STRVa w wersji fioleta.

Anonimowo

Kiedy zniżki na przekwalifikowanie członków załogi? Wtopiłem ze śnieżynką 😉

Husarz

20 czerwca – 5 maja xD??

Anonimowo

Bo to jest specjalne wyzwanie właśnie dla STRV’a. Misje z wierzchołka będą działały tylko wtedy, gdy będziemy jeździli nim tyłem, a taka jazda spowoduje cofanie się czasu

Smart

Mistrz 😁