Podarujcie swojemu telefonowi prezent z okazji 10. rocznicy

Etui na telefon i inne artykuły.


Nasza kolekcja z okazji 10. rocznicy powstania World of Tanks może teraz pomóc ochronić Wasz smartfon, tablet czy inny gadżet do grania!

Poprosiliśmy naszego partnera DeinDesign, aby przekształcił niesamowite projekty logo z okazji 10-lecia w wysokiej jakości etui i folie dla szerokiej gamy urządzeń różnych marek.

Zapoznajcie się z nowymi elementami kolekcji World of Tanks w witrynie internetowej tej firmy – może coś Wam wpadnie w oko. Pamiętajcie, aby podczas składania zamówienia podać kod o treści WOT10 zapewniający 10% rabatu – kod jest ważny od czwartku, 28 maja do wtorku, 30 czerwca!

Kolekcja World of Tanks

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

5 komentarzy

  1. M1A5_Abrams pisze:

    XDDD niektóre wzory nawet spoko, ale na pewno ktoś zapłaci za silikonową obudowę 120 zł XDDDD Ludzie to jest warte „maksymalnie” 50 zł żeby to ktokolwiek kupił

  2. Anonim pisze:

    Dziwne że wg nie wpadło na pomysł żeby gracze podawali swoje numery tel w zamian za np naklejki 😉

  3. smalec ze skwarkami pisze:

    O Panieee, drogo te etuie macie. Ja Janusz jestem to mógłbym co najwyżej 15 zyla wyłozyć i to z wielkim bólem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.