Mała aktualizacja 28 maja

Krótka informacja: Z powodu aktualizacji, serwery World of Tanks będą niedostępne w dniu 28.05.2020 w godzinach od 06:00 – 06:45 CEST. W tej mikro-aktualizacji:

 • Naprawiono problem z brakującym medalem „Wielkiego Zwycięstwa” za ukończenie wydarzenia Droga do Berlina.
 • Naprawiono problem, w wyniku którego rezerwy bojowe „Ostrzał artyleryjski i Nalot” zadawały sojusznicze uszkodzenia w bitwach klanowych.
 • Naprawiono niektóre problemy techniczne.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

7 komentarzy

 1. olvex pisze:

  naprawiono 5 problemow a doszlo 10 pewnie jak zwykle 😀

 2. kytof pisze:

  to tak jak w parodii Hot Shot ( akcja podczas II wojny światowej), jak doszło do walki wręcz pomiędzy Amerykanami i Niemcami to jeden Amerykanin nabił strzelbę prochem i strzelał jak z karabinu maszynowego po wszystkich ale przewracali się tylko Niemcy .
  Jak widać twórcy WG podpatrzyli i elementy parodii wprowadzają do Wota

  • Paweł_ pisze:

   Kolejny głąb się musiał wypowiedzieć. Naloty od dawna nie zadawały obrażeń sojuszniczych w grach twierdzy, zresztą nawet wyłączyli zadawanie uszkodzen pojazdów sojuszników w bitwach losowych. To dobrze, że naprawili ten błąd.

 3. Tobisztol pisze:

  Ja tam nie walczę w bitwach klanowych więc do mnie się to nie tyczy XD

 4. Anonim pisze:

  „Naprawiono problem, w wyniku którego rezerwy bojowe „Ostrzał artyleryjski i Nalot” zadawały sojusznicze uszkodzenia w bitwach klanowych.”
  Według mnie to nie jest problem, to jest normalne. W realnym świecie jeśli armia USA zrzuci bomby na własne pojazdy to zada im uszkodzenia. Rozumiem, że WG dąży do maksymalnego odmóżdżenia na randomkach, ale nie powinni robić tego samego na CW.

 5. TruthIsGod pisze:

  Beczka z tym oznaczeniem. Właśnie nie wiedziałem dlaczego tego nie ma? A to był bug.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.