Akt II nagrody: Wydajcie swoje jubileuszowe monety!

Poznajcie najnowsze jubileuszowe elementy personalizacji: unikalne style, naklejki, emblematy i napisy.

O elementach personalizacji wspominaliśmy już we wcześniejszym wpisie.


Świętowanie 10. rocznicy World of Tanks trwa w najlepsze! Akt II już tu jest i przynosi ze sobą nowy zestaw misji! Wypełniajcie specjalne misje, zdobywajcie jubileuszowe monety i wymieniajcie je na elementy personalizacji: style, naklejki, emblematy i napisy.

Brakuje Wam jubileuszowych monet? Nie martwcie się na zapas, zostaną one przeniesione do kolejnych aktów, a lista nagród stale się powiększa.

Wszystkie elementy personalizacji zakupione podczas obchodów 10. rocznicy World of Tanks za jubileuszowe monety pozostaną na Waszym koncie po zakończeniu wydarzenia.
Gdzie znajduje się Sklep jubileuszowy?
Naklejki

Naklejki stanowią jeden z najłatwiejszych sposobów na przyozdobienie pojazdu, ale również na zabłyśnięcie na polu bitwy. Nanieście rocznicowe naklejki ze Sklepu jubileuszowego, by przypomnieć innym czołgistom o tych szczególnie miłych Waszym sercom okazjach..

Szarżujący IS

Znajdowałem się pośrodku drogi i ujrzałem 70 ton stali pędzących w moim kierunku z prędkością 60 km/h. Obudziłem się zlany zimnym potem. To był tylko sen, prawda?

Osłabienie dział samobieżnych

Nie tak dawno temu, działa samobieżne przyprawiały dowódców o dreszcze. Wystarczył jeden strzał, by zredukować 100% punków wytrzymałości pojazdu, co powodowało wściekłość pechowych graczy, wyżywanie się na klawiaturach, fotelach i innych elementach wystroju wnętrz. Wkrótce po tym, działa samobieżne zostały osłabione.

Pancerz formalny

Teoretycznie, gracze w Bat.-Châtillon 25 t mogą polegać na jego pancerzu. W praktyce, gracze w FV4005 Stage II dowodzą, że pancerz Francuza jest tylko iluzją.

Rozdzielenie KV

Dawno, dawno temu, drzewo technologiczne posiadało czołg KV na poziomie V, który prowadził do czołgów KV-1 oraz KV-2. Wymagało to jednak zbyt wielu modułów, więc podzieliliśmy czołg na dwa w aktualizacji 0.7.3.

Smocza Grań (reprodukcja)

Reprodukcja najbardziej kontrowersyjnej, ale w dalszym ciągu lubianej mapy. Usunięta z gry.

Powyższe naklejki nie są historyczne i mogą zostać naniesione tylko na pojazdy premium VIII poziomu i wszystkie pojazdy X poziomu. Koszt: 20 jubileuszowych monet.
Usprawnienia balansu

Opis tej naklejki jest niezbalansowany i trzeba go poprawić.

Huston, mieliśmy… Problem?

AMX ELC bis leci po niebie… Ale tak ma być.

Wszechstronność

Tak wygląda dowódca, kiedy wszyscy członkowie załogi są powaleni.

Kannot Gitgud

Użycie tej naklejki na pojeździe automatycznie zwalnia Was z wszelkiej odpowiedzialności za działania w bitwie (albo i nie…).

Powyższe naklejki nie są historyczne i mogą zostać naniesione tylko na pojazdy premium VIII poziomu i wszystkie pojazdy X poziomu. Koszt: 20 jubileuszowych monet.
Emblematy

Idealny wybór dla każdego, kto chciałby zastąpić standardowe oznaczenia czymś bardziej unikalnym i wyróżniającym się. Sprawdźcie Sklep jubileuszowy.

Pali się!

Jak na kanale Discovery

Pierwsza bitwa spotkaniowa

Pierwszy szturm

Pierwsza bitwa kompanii czołgów
Powyższe naklejki nie są historyczne i mogą zostać naniesione na czołgi dowolnego poziomu. Koszt: 10 jubileuszowych monet.
Napisy

Chcielibyście wysłać swojemu przeciwnikowi wiadomość, ale bez czatu ogólnego nie jesteście już w stanie tego zrobić? Żaden problem. Użyjcie napisów! Mamy ich duży wybór, w różnych wersjach.

Zostałeś wykryty!

Nadzieja w generatorze liczb losowych

Widziałem białego tygrysa…

Powyższe naklejki nie są historyczne i mogą zostać naniesione na czołgi dowolnego poziomu. Koszt: 10 jubileuszowych monet.
Style

Na deser zostawiliśmy najbardziej imponujące i robiące największe wrażenie elementy personalizacji – nowe style 2D dla Waszych ulubionych pojazdów. Akt II uraczy Was nostalgicznym stylem, gwiaździsto-pasiastym zachwytem i czymś, co wzbudzi Wasz apetyt na więcej. Który styl wybierzecie?

IS-6 i styl Staruszek

T26E4 SuperPershing i styl Generał Ameryka

TOG II* i styl Hot TOG

Powyższe style nie są historyczne i mogą zostać naniesione tylko na niektóre pojazdy. Koszt: 100 jubileuszowych monet.

I w końcu, unikalny styl z Aktu II do naniesienia na dowolny pojazd —Zmysł orientacji Mk. II. Styl ten dyskretnie przypomina Wam o potrzebie spoglądania na mapę, jako że sytuacja taktyczna zmienia się z minuty na minutę. Pozostajecie czujni!

Dzięki temu stylowi będziecie dysponować specjalnym kamuflażem dla każdego typu mapy. Na mapach letnich, kamuflaż bazuje na minimapie Smocza Grań, która obecnie nie występuje w grze. Na mapach pustynnych, kamuflaż używa wzoru opartego na starej mini mapie Południowe wybrzeże. Wzór z minimapy Siewierogorsk będzie używany na mapach zimowych.

Ten styl nie jest historyczny i może zostać naniesiony na czołgi dowolnego poziomu. Koszt: 150 jubileuszowych monet.

Nie zapomnijcie, że wszystkie elementy personalizacji wyglądu będą dostępne Sklepie jubileuszowym do samego końca obchodów 10. rocznicy.


Dodatkowo, specjalne zestawy rocznicowe są dostępne w Sklepie premium w czasie trwania wydarzenia, a wśród nich znajdziecie zestawy ze złotem i jubileuszowymi monetami. I nie przegapcie trzech zestawów specjalnych z legendarnymi pojazdami: IS-6, T26E4 SuperPershing, oraz TOG II*, a każdy z nich z własnym unikalnym stylem.

Wyróżniajcie się z tłumu z pomocą specjalnych rocznicowych zestawów personalizacji!

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
29 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Adamek

A ja tak z innej beczki… miał ktoś przypadek, że nie dostał zrzutu z Twich Prime? Odebrałem przedwczoraj koło 22-23 i do tej pory nie dostałem ani Lwa, ani Skorpiona na konto… Coś się zbugowało, czy trzeba tak długo czekać?

WWG

Pewny jesteś że masz dobrze twitcha podpiętego do wota? Spróbuj konto rozłączyć i połącz ponownie po paru minutach i spróbuj odebrać nagrody.

esg

Miałem ten sam problem. Odebrałem w zeszłym piątek. Tigera dostałem po 48h, a pakiet gwiezdzista noc dopiero dzisiaj.

Kamil

Gdzie jest ISU-152K ja się pytam…
Chce bardzo xD

aa

Ni chu z tego nie rozumiem. Jakie naklejki, jakie monety? Dziecinada.

robertunio

Dzieci wymienia tokeny na naklejki – i co z tego. Nikt nie musi tego ogladac bo mozna wylaczyc ozdoby niehistoryczne, wiec gdzie jest problem? 🙂

Asparragus

Wyłączyłeś to ty mózg kretynie.
Możesz też odinstalować grę i w ogóle nie mieć z niczym problemów, nawet nie będziesz musiał odwiedzać Rykoszetu.

Anonimowo

Tylko skończony kretyn mógł wstawić taki komentarz.

Tutka

Nowe mapy kiedy?? Cofnięcie mi się żygnęło jednego dnia jak dostałem set trzech brazowych spalonych map cały dzień pod rzad.

Asparragus

Lepiej wytrzeźwiej a dopiero później weź się za pisanie.

Jakubczolg

Kiedy WG doda do tego sklepu T22sr? Na streamie u ____ mówił, żeby trzymać monety bo będzie na zakończenie.

Glint

Idiotyczne naklejki i emblematy, jak dla dzieci z przedszkola.
To jest właśnie kolejny dowód jacy ludzie pracują w WG i za kogo nas mają.
10 urodziny a oni zamiast dać jakieś eleganckie grafiki, kamuflaże których nie będzie wstyd nanieść dają coś w stylu chińskich zabawek z kiermaszu.
Na dodatek te odrealnione kołowce latające jak jakieś postacie z japońskich kreskówek.
Żałosne!

JowkeT

Przecież to 10-te urodziny, to i prezenty dla 10-cio latka.

Anonimowo

Ale to Ty masz urodziny czy WoT 😀 Raczej solenizantowi się kupuje prezenty a nie odwrotnie 😀 Już, zasuwaj do sklepu premium przepieprzyć pół wypłaty na op ruskie tank premium 😀

Anonimowo

Troche im te urodziny nie pykły a może nie miały pyknąć

Grozmaryn

Powiedzcie mi, czy nie narzekalibyście gdyby w urodzinowej ofercie pojawił się kolejny wydumany na kolanie za szopą czołg premium?

Design naklejek i innych ozdób rzecz gustu. Kamuflaże Zmysł orientacji Mk. I – II może nie urywają, ale też nie zniesmaczają. Zachowawcza stylistyka. Może mało w nich finezji, ale ostatecznie czołgi w nie ubrane jako-tako wyglądają.

W obecnej fazie “urodzin” jedynie czego mi brakuje, to podręczników dla załogi. Tych nigdy wiele. A najlepiej, gdyby były uniwersalne zamiast narodowościowych.

Payyp

Akt I – syf 0 , null, dno NIC nic fajnego A wprowadzenie na 7dni czatu dla obu drużyn miał na celu mi sprawić radość? Czytanie placzu drużyny przeciwnej lub wyzwiska że nie przebił? Łał łezka w oku

Akt II – syf 0……..” ten titek również mega wspomnienia jak to kiedyś WG stanęło przed wyborem by jednak nie wprowadzić tego do gry

Nie mogę się wręcz nacieszyć tym titkiem nie wiem jak dam radę grać bez niego:(

No naprawdę to co było, aktualnie jest , jest to okropnie żenujące z waszej strony

Kompletne Nie macie pomysłu to po co robicie z tego 5 akt?

Zgaduję ze 4 na 5 to podobieństwo tych powyżej I i II

A w piątym poszalejecie i dacie oferte na camo do defrndera z możliwością kupna go lub innego op tanku wraz z aktualizacją sklepu obligacjyjnego gdzie zestaw będzie jeszcze gorszy od aktualnego bo przecież za free to nie można nic okazyjnego fajnego dostać

warGAYming

Popieram na razie to stypa a nie urodziny

Cenzura

Dobrze gada! Polać mu!!!

Anonimowo

Ja nie miałem wielkich oczekiwań co do tego eventu. Może taki być cały, a może celowo dają teraz nic specjalnego, by pod koniec przywalić z grubej rury (acz pewnie tylko dla tych co płacą też grubo). We will see. Najbardziej z tego całego eventu ciekawi mnie ten styl na T30 – na mojego ulubionego TDka tych tierów. Style też ok, bo jednak przez nie zrobiłem się nieco leniwy – szybciej mi to po prostu ustawić, niż wybierać kamo dla każdego typu mapy. Naklejki i te inne duperele to czysto sentymentalnie traktuję. Co by nie było – stanowią jakieś przypomnienie o historii gry. No i randomy gram tylko w fazie aktywnej. Później robię sobie przerwy przeplatane tylko jakimiś specjalnymi wydarzeniami.

Jakubczolg

Na zakończenie ma być do kupienia T22sr. Słyszałem na streamie.

ryhoo

no i cziftejny i ebole w skrzynkach

Anonimowo

Cziftejn będzie w sklepie za obligacje. Będzie, ale nie wiadomo kiedy – ale będzie, bo skoro raz dali czołgi z Kampanii to dalej będą dodawać. Pytanie kiedy – czy teraz, czy jak wytworzą legendę kolejnego pojazdu 11 tieru. I to w ramach wyrównania szans ludziom bezklanowym lub w ściekoklanach, by nie byli gorsi od tych co są w bdb klanach, w kółku wzajemnej adoracji czy miernot płacących za wejście do owego kółka/pro-klanu.

Człowiek z lasu

Aaaah shit, here we go again…

Cenzura

Tak tego potrzebujemy! Bezużytecznych bzdetów, grafik które powinien zrobić stażysta w 2h pracy!

Nowe mapy! Nowe mapy? Halo? WG? Nie, wcale nie prosiłem o nerf Progetto 65, HALO???

Człowiek z lasu

Patrzac na tempo prac na mapami Berlin czy Perłowa Rzeka (wciąż na supertescie).
Rzekłbym ze potrzebują 2 lat na jedną mapę, nikt ich tam chyba nie ściga na deadline’y, a powinni.
Chyba zespół który się tym zajmuje nie robi zadań i targetów pozostałych zespołów?

Powhatan

A potem się dziwią że mały odsetek ludzi ozdabia i maluje pojazdy. Drogie WG, te style sa debilne jak mechanika kołowców.

Sla

Zgadzam się w stu procentach.

warszafka

to zrob lepsza gre januszku a nie sorki przeciez jestes beneficjentem 500+ i nie musisz nic robic tylko wymagasz fuck logic.