Char Futur 4: Muszkieter Ekspedycji

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

45 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
wirus SarS Cov -2 22

Po tym jak w 2 odcinku LF dostałem bana na 3 dni a brakowało mi 2 lvl do 15 więc olałem to wszystko i wymienię na obligacje i niech mnie pocałują gdzieś …

lidka

Żetony można będzie zdobywać tez w następnym evencie po LF. Dodatkowo powinieneś dostać rekompensatę za problemy w 1 odcinku wiec jeden czołg możesz zgarnąć na 100%,a może nawet i 2

Anonimowo

Ale on dostał bana. Za to jakim skończonym ołówkiem jest. Gość wypychał, szturchał, topił lub w inny sposób był uciążliwy dla drużyny. No ale wielki płacz na WG, że nie przymknęło oko na jego złe zachowanie. W końcu jaśnie Pan może robić co chce. A teraz robi z siebie ofiarę. Żenujące… Tak samo jak ci co używali czity, a potem mieli czelność kłamać, że tylko aslaina mieli.

Anonimowo

Bana za darmo się nie dostaje. Zasłużony pewnie 🙂

Anonimowo

Sam zgłaszam każdego kto wypycha na FL lub jakoś uniemożliwia grę tylko po to, by żetonów nie mieli 🙂

misio

IX tier jest specyficzny, ja zagrałem amerykańcem chyba dwie bitwy, wszystkie eventy i CW to VIII, ale ładnie wygląda to fakt

Anonimowo

Ja się pytam jakim trzeba być pomidorem,żeby tydzień wam nie starczył na zrobienie czołgu???? Nosz kurka wodna,20 bitew wystarczy,2 h grania codzienie;)

misio

no nie wiem jak trzy bitwy pod rząd 10 minut do końca padają wieże, przelogowuję się na Crossout

Anonimowo

“2h godziny grania codziennie”-nie każdy ma tyle czasu/sił by poświęcać go na tyle grania

s

No wiesz podstawówka zamknięta to nie którzy mają czas żeby w tydzień robić, a nie którzy mają prace i nie mają czasu a jeszcze inni wolą żyć a nie wbijać 15 lvl z botami.

Anonimowo

To jest jedyny tryb, w którym bez konta premium i na goldzie zawsze wyjdzie się na plus. Faktycznie dobrze Benko ci radzi. Po co masz się człowieku męczyć. Ta gra jest dla ciebie zbyt trudna. Poszukaj coś łatwiejszego.

Anonimowo

Tylko jaki jest sens walić z tego golda? Imho trzeba być naprawdę słaby, by jeszcze się wspomagać tego typu amunicją na tego typu trybie…

Anonimowo

Gold na Frontline? A po co?

Knjaz

Ale zapawnie brzmi ta potężna pula 1750 uszkodzeń na minutę.
Ci za ruski debil to pisał.

Knjaz

Wróć, nie dpm, ale hp. 1750 hp. A ile mają inne medy? Poniżej tej wartości, że te 1750 to takie potężne?

Reithor

Ktoś wie ile będzie przyznawane Golda lub obligacji, za jeden zeton?

Benko

1=250 obligacji

Anonimowo

Ale dopiero w listopadzie jest wymiana.

raxo88

Nie prawda wymiana jest w czerwcu było napisane jakiś czas temu na stronie

Anonimowo

Nie kłam. Bo to nieładnie i świadczy o tym jak cię wychowywano.

raxo88

A ty co koleś mnie pouczasz i serio powinieneś pisać na forum wota tam jest twoje jest miejsce

glus1321

Ja raczej nic nie wybiorę… Wszystko wymienię na obligacji o gold.. Aby wygrać czołg z licytacji

Anonimowo

Pamiętaj, że wymiana w listopadzie, a kampania w lipcu. Na kampanii styczniowej licytacja już nie będzie opłacalna, bo wskoczy na ponad 45k (9-11 modułów fioletowych)
A teraz w średnim klanie zdobędzie się czołg na izi.

glus1321

Czifa już posiadam.. W GOOD raczej myślę że zdobędę czołg. A raczej kampania z czołgami będzie co rok…Moje marzenia to mieć jeszcze 907 i wbić jeszcze tą ebolę. Więc na spokojnie. W sumie sam nie wiem… Ten 777 czy on jest warty kupna… Może jednak lepszy gold i obligacje… A nawet wziąć że sklepu za obligacje coś wy cha czuć.. Coś/FV

glus1321

J******* autokorekta

xDDD

żadnego golda nie będzie, same obligacje

Hatek

Nie sugerujcie się tym że NewMultiShow czy inny Vdr pokaże tym bitwę czy dwie nawet, natłucze 7 kafli na VIII i VII tierach, w bitwie wyrównanej i bez arty. W praktyce najczęściej zanim ten złom przeładuje ten swój magazynek, wynik bitwy będzie już 1:6 albo 6:1 i nawet dożynek nie zaliczy. Dlatego ja wybieram klasyczną, odlewaną radziecką najlepszą stal z za Uralu, a tego Francuza a zwłaszcza amerykańskiego bezużytecznego złomu nawet kijem nie dotknę.

Adamek

Vdr robi tzw Godziny z, więc ma to lepsze przełożenie na pokazanie jakości czolgu niż jedną bitwa :). Bat chat X poziomu ładuje magazynek tyle samo a IX nawet dłużej (chociaż mają więcej pociskow) i jakoś są bardzo dobrymi czołgami. A X nawet jest brana na klanowki lub turnieje bez pojazdów-nagród. Char ma lepszą o wiele celność, stąd myślę ten jeden pocisk w magazynku mniej. Z resztą każdy zagraniczny streamer mówi że ten czolg jest mega i że jego wybiorą jako pierwsi

AgainLost

Ja tam biorę zabojada lubię magazynki a jako drugi się zastanowię…

TomaszKo

Najciekawszy czołg, bez odpowiednika w drzewku. Ruski i amerykański są nudne, jak z drzewka. Najlepiej brać France

Tom

Ja tam biorę AE Phase 1 i char futur

Anonimowo

Racja, ten będzie najciekawszy do grania, podobno po koniec okresu w którym streamerzy go dostali do testów by zrobić 3 mark potrzeba było ok. 6K. Więc możliwości grania ma i nie jest złomem.

Nie piszcie że tak dużo grania potrzeba, nie mając ebr, prog i grając głównie drzewkowymi bez magazynka potrzebuje ok. 20 walk by wbić 15lvl. Więc zagrać 80 na czołg to nie jest tak dużo. Wole je zagrać od bitew po tych samych mapach w losowych 15tkach jak już mam ochotę pograć w wot. W sumie to następne losowe to może będę grał na święta jak będzie choinka. Do tego czasu nie ma po co grać w koło na tych samych mapach, ileż można.

raxo88

@TomaszKo nie masz racji kolego Ruski i amerykański są bardzo dobre a ten francuz jest taki sobie nic nowego to jest to samo jakbyś grał 9 i dychą.

Adamek

Ruskim będziesz przebijany w jarzmo od frontu, a to jest czołg na 1 linie… To tak trochę słabo. Char ma super celność, mobilność i dobry dmg na strzał. Na buraske też mówili, że gówno bo długie przeładowanie, tylko 2 pociski olaboga ale gówno, a z prania wyszło że to OP czolg.

raxo88

@Adamek tylko , że jarzmo od frontu jest bardzo twarde zapominałeś o jednym że można kątować boki tego czołgu przecież to jest czołg wsparcia .

Adamek

Oczywiście, że buraska jest OP czołgiem, tylko na goldzie 😉 na podstawowej amunicji ma za mało peny. Spróbuj wbić eMkę na niej. Na fioletowe wyniki potrzeba 2700 dmg, nawet na progetto 46 trzeba mniej.
Co do ruskiego, jarzmo od frontu ma 250-280mm, na goldzie Cię każdy przebije, a niektóre X nawet bez golda Cię porobią. Obracając wieżą na boki też masz 250-280mm. Polecam tanks.gg, można sobie to sprawdzić 🙂

Greg

Burasque op czołg kekw, doinformujcie się co oznacza znaczenie op, polecam 😉