10. rocznica World of Tanks: świętuj z nami!

Dowódcy! Podobały Wam się misje bitewne, przywrócenie czatu ogólnego i inne niespodzianki w Akcie I?

Obchody 10-lecia World of Tanks idą pełną parą i przechodzą do Aktu II. Nadchodzą świeże misje jubileuszowe, nowe elementy personalizacji w Sklepie jubileuszowym, specjalne zestawy z trzema legendarnymi czołgami oraz mnóstwo zabawy z Zakrzywieniem czasoprzestrzeni. Jeśli jeszcze nie dołączyliście do imprezy, teraz macie wspaniałą okazję, aby nastroić się na świętowanie!

Akt II: Podbój świata

Od 18 maja, 06:00 UTC, do 15 czerwca, 06:00 UTC


Jak to działa: akty, fazy aktywne i misje jubileuszowe

Aby przejść do wydarzeń związanych z 10. rocznicą, kliknij baner w lewym dolnym rogu, w swoim Garażu.

Rocznicowe obchody składać się będą z pięciu tematycznych etapów, z których każdy nawiązywać będzie do kamieni milowych w World of Tanks, które zapisały się w pamięci naszych graczy. Każdy akt podzielony jest na dwuletnie sekcje, przedstawiające historię naszego projektu i jego dorobek. Weterani uśmiechną się na wspomnienie dobrych starych czasów; nowicjusze będą mogli odkryć wiele ciekawostek związanych z naszym projektem.

Na każdy akt składa się Faza aktywna i Chwila wytchnienia.

  • Faza aktywna trwa tydzień, kiedy to możecie wziąć udział w specjalnych wydarzeniach o nazwie Zakrzywienie czasoprzestrzeni (więcej informacji poniżej).
  • Po ukończeniu Fazy aktywnej przyjdzie czas na Chwilę wytchnienia. „Chwila” ta będzie trwała ok. 20 dni, zależnie od aktu.

Podczas Fazy aktywnej i Chwili wytchnienia możecie wypełniać misje jubileuszowe w bitwach losowych (łącznie z wielkimi bitwami). W czasie trwania Fazy aktywnej będziecie mieli dostęp do zestawu 9 misji, podzielonych na 3 bloki (po 3 misje każdy), o zwiększającej się trudności.

Ukończenie każdej z tych misji da Wam nagrody i specjalna walutę w grze, jubileuszowe monety. Im wyższy poziom trudności, tym więcej monet zdobędziecie. Po wypełnieniu całego zestawu misji, odblokujecie dodatkową misję dzienną.

Podczas Chwili wytchnienia będziecie mogli raz dziennie ukończyć prostą misję jubileuszową w bitwach losowych (łącznie z wielkimi bitwami) i otrzymać za nią jubileuszowe monety. Wymieniajcie je na cenne przedmioty w grze i ekskluzywne personalizacje w specjalnym Sklepie jubileuszowym w grze (więcej informacji poniżej).

Rocznicowe monety 

Rocznicowe monety możesz zdobywać i wymieniać w trakcie wydarzenia z okazji 10. rocznicy.

Napisy

Specjalne rocznicowe napisy do wyboru, można je kupić za rocznicowe monety.

Emblematy

Specjalne rocznicowe emblematy do wyboru, można je kupić za rocznicowe monety.

Naklejki

Specjalne rocznicowe naklejki do wyboru, można je kupić za rocznicowe monety.

Po ukończeniu misji jubileuszowych w Fazie aktywnej poszczególnego aktu, otrzymacie specjalny Złoty klucz, który przybliży Was do ostatecznej nagrody (więcej informacji poniżej).

Aby zdobyć główną nagrodę obchodów 10. rocznicy naszej gry, potrzebujecie trzech Złotych kluczy, więc zaplanujcie rozgrywki z wyprzedzeniem!

Odbierzcie swoje nagrody!

Po zdobyciu trzech Złotych kluczy, możecie otrzymać oszałamiający styl 3D dla IX T30 , legendarnego amerykańskiego niszczyciela czołgów IX poziomu. Weterani World of Tanks zapewne pamiętają czasy, kiedy był on najlepszym czołgiem ciężkim. Z czasem T30 zmienił swoją klasę, ale nadal pozostaje przerażającym adwersarzem na polu bitwy. Wypełnijcie misje jubileuszowe, zdobądźcie 3 Złote klucze i przyozdóbcie tego potężnego niszczyciela czołgów oryginalnym, spersonalizowanym stylem. Jeśli jeszcze nie posiadacie legendarnego T30 w garażu, to świetna okazja, by to zmienić.

Poza stylem 3D dla T30 możecie tez otrzymać:

Medal za uczestnictwo w obchodach 10. rocznicy. W tym celu wystarczy jedynie wypełnić jedną misję jubileuszową podczas Fazy aktywnej z dowolnego aktu.

    Wspaniała nagroda za akt do zdobycia za wypełnienie wszystkich misji jubileuszowych w Fazie aktywnej każdego aktu. Ta nagroda ma 5 różnych klas. Najwyższa klasa jest dostępna tylko dla tych, którzy ukończyli wszystkie misje w Fazie aktywnej we wszystkich pięciu aktach.

       Wyjątkowa odznaka do zdobycia za wypełnienie wszystkich misji jubileuszowych we wszystkich Fazach aktywnych z pięciu aktów.

       Jubileuszowe monety otrzymane za ukończenie każdej misji jubileuszowej zarówno w Fazie aktywnej jak i podczas Chwili wytchnienia mogą zostać wymienione na wiele świetnych elementów personalizacji.

Sklep jubileuszowy

Możecie wymieniać jubileuszowe monety zarobione podczas wypełniania misji zarówno w Fazie aktywnej jak i podczas Chwili wytchnienia w Sklepie jubileuszowym. Będzie on dostępny w specjalnej sekcji sklepu w grze w czasie trwania wszystkich pięciu aktów. Oto, gdzie możecie go znaleźć.

Sklep jubileuszowy ma trzy zakładki, a mianowicie:

  • Jubileuszowe złote zestawy, oferujące jubileuszowe monety. Możecie wybierać między trzema zestawami zawierającymi 5000, 8750 lub 12 500 szt. złota i 100, 200, lub 300 jubileuszowych monet. Ich wartość w rzeczywistej walucie będzie równa cenie zestawów zawierających takie same ilości złota w Sklepie premium. Jednak jubileuszowe zestawy, poza złotem, dodatkowo oferują jubileuszowe monety za darmo.
  • Wyjątkowe personalizacje, upamiętniające najlepsze momenty z przeszłości. Każdy emblemat, naklejka lub inny przedmiot w tej sekcji to prawdziwa kolekcjonerska perełka. Możecie nabyć zawartość tej sekcji za jubileuszowe monety. Przy okazji każdego nowego aktu, dodawać będziemy nowe przedmioty do tej sekcji; także takie, których przedtem nie można było kupić. Sprawdźcie sami.

  • Zestawy zawierające legendarne pojazdy i unikatowe style 2D*. Podczas każdego aktu będziemy oferować inny zestaw trzech legendarnych pojazdów, każdy z wyjątkowym, spersonalizowanym wyglądem. Akt II przyniesie VIII IS-6 VIII T26E4 SuperPershing  oraz   VI TOG II* . Poza spersonalizowanym wyglądem dla każdego czołgu, zestawy te zawierać będą dodatkowe, wyjątkowe wielosezonowe style, zaprojektowane w oparciu o fragmenty minimap World of Tanks nawiązujące do poszczególnych aktów.
Zestawy zawierające legendarne pojazdy i unikatowe style 2D można nabyć wyłącznie za prawdziwe pieniądze.
  • Przydatne zasoby *, takie jak materiały eksploatacyjne, dyrektywy, rezerwy osobiste i nie tylko.
Mogą być zakupione wyłącznie za jubileuszowe monety.
Dajcie się wciągnąć zakrzywieniom czasoprzestrzeni!

Dla każdego aktu uruchomimy specjalne wydarzenie Zakrzywienia czasoprzestrzeni. Są to wciągające i zaskakujące atrakcje dla pancernej społeczności, nawiązujące do ważnych momentów w historii World of Tanks. Dajcie się ponieść wspomnieniom i cofnijcie się w czasie do wczesnego okresu naszej gry!

Zakrzywienia czasoprzestrzeni będą dostępne tylko podczas Faz aktywnych. W czasie trwania Aktu II będziecie mogli wypróbować klakson, niepublikowanej i dawno zapomnianej funkcjonalności ze wczesnych dni World of Tanks. Możecie o nim przeczytać w osobnym artykule. Jednak czeka Was jeszcze więcej ekscytujących Zakrzywień czasoprzestrzeni w kolejnych aktach, zatem zostańcie z nami!

Sprawdzajcie najnowsze wiadomości w centrum informacji!

Najbardziej aktualne informacje dotyczące 10. rocznicy dostępne będą w centrum informacji, które służy też jako główne miejsce dostępu do wszelkich niesamowitych jubileuszowych atrakcji. Tam będziemy publikować lokalne i globalne wiadomości oraz powiadomienia o nadchodzących Zakrzywieniach czasoprzestrzeni itd. Pamiętajcie, by regularnie tam zaglądać, aby nie zostać w tyle!

Dowiedzcie się więcej o spuściźnie World of Tanks!

Będziemy też co jakiś czas dodawać nowe filmiki do jubileuszowych archiwów dostępnych w Waszych Garażach, w osobnej jubileuszowej zakładce. W czasie trwania pięciu aktów, opowiadać Wam one będą o historii naszego projektu i jego najważniejszych momentach oraz wydarzeniach.

Nie może Cię zabraknąć na imprezie, Dowódco! Weźcie udział w niepowtarzalnych wydarzeniach i wypróbujcie nasze nowe atrakcje!

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
29 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
lollo

Jak ja się cieszę że za wczasu pobrałem epic games i mam wwz i GTA 5 za free i nie muszę już grać w to gówno

Szkill

„spuścizna WG” – oooo fuuuj!

Napisali przynamniej prawdę, że się na nas spuszczają.

Keiegson

Nie podobało ale propagandowa tubo WG, nuda, ciągle to samo, patologia na czacie, a wy nawet nowej mapy nie potraficie zrobić. Wstyd.

slayer77

A ja tam gram dla przyjemności. Mam w garażu chyba ze 40 czołgów, każdym walczę po kolei. Sprzęt do poziomu V musi zaliczyć 25 występów, a od VI tieru minimum 100. Czołgi premium 150 gier i emerytura. I się kręci. Wadą tego systemu dla większości będzie fakt, że gier mam ponad 21k, ale jeszcze ani jednej X. Mnie to pasuje i zdobycie dychy, to będzie święto.

Luke

Świętujcie z nami i zapraszamy do zakupów, lol. Dużo jest durni na świecie.

Renamed_user

Trzymać te żetony czy jak to się tam zwie, czy nic nie będzie lepszego do kupienia za nie niż emblematy rezerwy itd?

Piot3r_

Pytanko mam. Czy ten styl Generał Ameryka jest tylko dla Super Persa? Kupiłem a nie widzę go w garażu. Zakupiony Mk.II widzę i mogę założyć na dowolny pojazd. Dzięki za odpowiedź.

radek_07

Oczywiście, że tak.

Bot

Przy danym stylu jest napisane czy jest dedykowany do danego pojazdu.

tata czołgisty

mój syn 8 lat gra w tę grę, niestety nie idzie.mu zbytnio. Patrząc na opis tego wydarzenia, to raczej nic nie zdoła osiągnąć, rozumiem aspiracje graczy i profesjonalizm , ale dla mnie to ignorancja graczy którzy może nie potrafią dobrze radzić sobie na polu bitwy, ale grają i lubią tę grę, a szkoda

hamci

to wydarzenie nic nie oferuje po za skinem 3d do t30 oraz drobnymi kamuflarzami i emblematami, w drodze do berlina co sie skonczyla byl do wygrania czolg premium oraz wciaz z tank rewards mozna zdobyc czolg premium.

pepeh

Niestety tak jest,ludzi zapominają po co były gry i biorą gry zbyt za bardzo do siebie.I według takich osób ktoś nie może sobie „po prostu pograć”.

Anonimowo

True. Łatwo takich po strimach znaleźć, zwłaszcza gdy jest z lepszego klanu. Wyzywają tych słabszych od zwierząt, bo ktoś miał taki, a nie inny pomysł na zagranie, czyli np.: wylew. Często widzą jakieś XVMy czy inne cuda – od tak wiedzą co danym graczem kierowało. Do tego jakaś urojona nienawiść do SPG. Klasy która w ich mniemaniu psuje zabawę, ale jak pomykają sobie 279e, Czifem, czy EBRem to jest wszystko ok. I generalnie sam nic nie mam do słabych graczy. Grają jak potrafią i niech tak grają. Klikając „Bitwa” jestem na to gotowy, że nie każdy będzie wymiataczem. Jednak wśród tych graczy są też szkodniki, którzy za cel obrali sobie niszczenie innym gry – czy to przez wypychanie, ustawiczne blokowanie w oddaniu strzału, czy nawet utopienie się na samym początku, bo jakiś głupi mod im powiedział, że przeciwnik ma filety u siebie. Pytanie co tym ludziom przyświeca. Bo na pewno minęli się z pojęciem gry, rywalizacji, rozrywki jak ci totalnie toksyczni. Rozumiem, że rywalizacja wywołuje nerwy, ale w tym wszystkim warto zachować się jak człowiek, a nie spuszczony ze smyczy pit-bull.

Jp100

Po treści można wywnioskować, że sam jesteś słabym graczem.

Anonimowo

Mogę być dla ciebie kim chcesz. Tak naprawdę mi to wisi – tak samo jak wszelkie wyzywania od rerolli, failrerolli, czy statpadderów. To wyżej to tylko luźne obserwacje osoby, która się z kółkiem wzajemnej adoracji nie identyfikuje. Wiadomo, że fan Maksia, Ryśka, czy Artura będzie uważał się za kogoś podobnego lub idealizował. Jego wybór 🙂 Ja mam do tego wszystkiego ogromny dystans. Czasem wpadnę tu, czy tam.

Anonimowo

rerolli, failrerolli, czy statpadderów… totalnie nie wiem co to znaczy 😀 ale kolego masz racje i mam podobne podejscie, gra ma sprawiac przyjemnosc i jak widze te mlodsze pokolenia spuszczajace sie nad tym ze masz 53 a nie 56 wr to mnie az zatyka… staram sie grac w miare dobrze ale że to jest poprostu gra, gram często wieczorami po drinku dwoch albo i lepiej, czasem wykonuje jakies szalone akcje, tak żeby nie grać schematowo bo to maksymalnie nudne i dalej utrzymuje zielone staty wiec strach pomyslec co by bylo jakbym sie na tej grze skupil jak co niekorzy rwiąc sobie włosy z glowy byle by zrobic dodatkowy strzal do WN… niektorzy naprawde zgubili watek na czym granie ma polegac, grajac zwykle randomki nie jakies tam pro ligi pzdr

Jp100

No właśnie o to chodzi, że jakby ci to wisiało to nie wylewałbyś swojego żalu na forum.

Anonimowo

Mylisz opinię/zdanie wynikające z własnego doświadczenia z wylewaniem smętów dla samego wylewania. Tego pełno tutaj, ale nie sprowadzaj każdą krytykę, czy własne zdanie do tego. No ale dość tego. Masz swoje zdanie, a ja swoje. I na tym zakończmy tą debatę, bo czytając to co piszesz – wiesz wszystko lepiej.

Anonimowo

Natomiast ty Jp100 powinienieś dostać po ryju, przynajmniej z obu stron po dwa razy, bo jesteś jeszcze większym, baranem 🙂 Właściwie to takich jak ty powinno lać sięcodziennie na dzień dobry jak dziecko cygana, żeby przez cały dzień było grzeczne i nie **********o głupot na publicznych forach. I jak Ci się podoba MOJA ocena TWOJEJ osoby?

Pavcio

urzekła mnie Twoja historia….

Knjaz

Jeżeli czyjś pomysł na grę, to pojechanie na wroga i zginiecie po oddaniu maksymalnie jednego strzału, to tak, dla mnie to zwierze, małpa. Są tacy, co chcą się choćby spłacić, a nie mogą, bo takie małpy po minucie doprowadzają do wyniku 2-10

iBlackLagoon

Nawet jak przegrywasz to możesz się spłacić jak zrobisz dużo DMG bez golda

Knjaz

Jak nie idzie mu zbytnio, to czego się spodziewasz? Że dostanie to samo co ci, którzy się postarali i poszło im lepiej?

stefan

Są jakieś przecieki odnośnie skina lub czołgu za 5 kluczy?

Volbeat_71

3 klucze z tego co czytałem, ale nieststy nie ma żadnych info

AgainLost

Jakiego czołgu za 5 kluczy? Czytajcie ze zrozumieniem za 3 klucze dostaniesz kammo do t30 a za 5 kluczy medal i to wszystko czego oczekujesz ebola czy cziftejny? Pomidory jak zawsze mają buja wyobraźnię

glus1321

hot tog zakupiony XDDDD

T30 skin

Sa gdzieś screeny, na których można podziwiać ten tajemniczy skin 3d na T30?