Test publiczny: Nowa funkcjonalność “Homefront Supplies”

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

8 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Xxxx

Zalogowałem się, Caernarvon Action X wybrałem, doperkowalem. START po kilku minutach oczekiwania NIC. I grę wyłączyłem

Artysta

”in garage” a jak to wygląda przed, bo nie rozumiem, czy trzeba zapłacić kredytami/goldem czy za darmo?

Anonimowo

“Nagrody za udział w teście publicznym…. nie liczcie na ich transfer do serwera głównego.” Na co mi te nagrody na serwerze testowym (drugie zdanie z cytatu o tym mówi) skoro na serwerze testowym mamy pierdyliard kredytów, golda i reszty i możemy sobie kupić co chcemy. To jest bez sens, chyba że autor artykułu coś źle przetłumaczył

Anonimowo

Ani trochę bez sensu, większość tam przychodzi tylko po to by pojeździć czołgami X tieru i postrzelać z golda, zagranie tierami VIII w dół jest prawie niemożliwe i ogólnie mało osób gra na PTS. Tyle osób strzelało z **** o polskie czołgi a na testowym jak zwykle nikogo do testowania i przekazania opinii

Michuu__

Czyli rozumiem że chcą wprowadzić coś takiego, że za granie na serwerze testowym będę dostawał nagrody na serwerze głównym?

h

Nie rozumiem jak można być tak ślepym.

(...)

“Jest to pierwszy test mechaniki, tak więc nie liczcie na transfer nagród do serwera głównego” czyli jak już to wprowadzą, to za grę na CT będzie się dostawać nagrody na serwerze głównym. Jeszcze nie teraz, ale w przyszłości raczej tak.

aaaa

troche bez sensu to jest