Piątkowy Developer Talk z Circonem

Dołączcie do WG w piątek, 15 maja o 18:00 CEST (UTC+2), kiedy to Circon będzie rozmawiał z dyrektorem kreatywnym Andreyem Biletskiym o wszelkich sprawach związanych z World of Tanks.


Nieczęsto zdarza się, że ktoś z naszego zespołu deweloperów ma okazję porozmawiać z członkami społeczności i odpowiedzieć na ich pytania dotyczące bieżącego i przyszłego stanu naszej ulubionej gry.

Tym bardziej cieszymy się, że Andrey Biletskiy, dyrektor kreatywny World of Tanks, zgodził się spotkać z naszym twórcą zawartości i fanem World of Tanks, Circonem, aby omówić nowości i plany na przyszłość tej bezkonkurencyjnej gry o pancernych bitwach.

Zaznaczcie sobie w kalendarzu: 15 maja, 18:00 CEST (UTC+2) i nie przegapcie tego streamu!

Do Twitcha
Pamiętajcie, że ten stream będzie emitowany na kanale Circona, wyłącznie w języku angielskim.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

24 komentarze

 1. wcr pisze:

  Zanalizować twórców world of tanks 🙂

 2. aaaa pisze:

  moze mi ktos powiedziec czemu nie moge odzyskac czolgu z tankrewards gdy go sprzedalem?

  • Dami pisze:

   Bo nie każdego czołgu, da się odzykac, jedno są nieograniczone, a niektore mają limit 🖕😃

   • aaaa pisze:

    no tak ale jednak to jest premium T3485M wiec powinno sie go dac odzyskac

    • ryhoo pisze:

     sam sprzedałem t34 black z czarnego rynku i też przepadł więc da się, czyli sprzedałeś najlepszą 6 dla kredytów i teraz już jej nie masz

     • aaaa pisze:

      to chociaz mogli napisac ze nie bedzie go mozna odzyskac

     • DamiFist pisze:

      Jeżeli czołg zostanie sprzedany przez twoja osobę, to najpierw wypadałoby sprawdzić, jaki jest czas na odkupienie danego czołgu, skoro Ty nie sprawdziłeś tego to nie ma co się dziwić, że nie możesz go ponownie kupić. Taka niestety jest gra.

     • Anonim pisze:

      Tym bardziej, ze jest napisany czas, w jakim mozna go odzyskac.

    • Pedator pisze:

     T34-85M ten czołg jest w drzewkowym sklepie i nie odzyskasz go z poziomu gry. Ale zaloguj się na stronie wota i wsparcie gracza i odszukaj narzędzie NPP , utwórz zgłoszenie i wybierz odzyskiwany czołg z listy to wszystko tylko muszą na koncie być kredki na odkup czołga.

 3. Janek 23 pisze:

  Co wy chcecie od kołowców ? One są jak najbardziej na rękę WG ( mentalność ludzi kołchozu ) – strzelasz nie trafiasz , strzelasz trafiasz 0 dMG !! czyli musisz oddać olbrzymią ilość strzałów co za tym idzie potrzebujesz srebra na pociski i dalej Konta premium aby zarobić srebro … aa RNG – normą jest że aż 50% lub mniej moich strzałów trafia z penetracją i tak każda bitwa – rekord to 5 strzałów pod rząd odbitych od tyłu i boku – ten sam schemat co wyżej. Napisałem do supportu z powtórkami, odpowiedz : RNG jest równe dla wszystkich co jest nieprawdą : gorszy gracz ma lepsze losowania ( częściej na topce) jak również jego RNG jest lepsze sprawdzałem i analizowałem staty po bitwach !

  • Anonim pisze:

   To prawda, jak gram kolowcem to czerwony gracz w isie3 zawsze mnie trafial a wcale nie skupial tylko wieza na bok i od razu bum strzal

  • ojciec dyrektora pisze:

   przez kołowce tak na prawdę mają ciężki czas tylko barnowie czerwonej linii i skajszitery – którzy teraz szybciej zostają wyspotowane. Przeciętny gracz, taki jak ja, jak się zagalopuje i wjedzie kołowcem w medy lub w kilka ciężkich to szybciutko wyparowuje… Oczywiście są tacy co robią cuda w EBRach, ale patrząc na ich staty to pewnie by sobie poradzili, na polu bitwy, w Dacii Logan…

 4. Anonim pisze:

  Circon spoko gość, mam nadzieje ze troche przycisnie WG. Osobiscie jeszcze chcialbym tam uslyszec SirFoch-a

  • IRSanchez pisze:

   SirFoch za dużo srau w to gniazdo (fakt że słusznie, ale to już inna kwestia) także nie ma takiej opcji.

   Również cieszę się z Circona i liczę na trudne pytania 🙂

 5. oko pisze:

  Pewno pełno bełkotu będzie i pijarowego zagrania.
  Od razu mówię, że padnie sakramentalne stwierdzenie.
  Мы не будзем знішчаць самаходныя стрэльбы і не будзем нічога з гэтым рабіць, гэта добра, як зараз.
  І колы могуць быць нервовымі, але гэта будуць касметычныя змены.
  3D-стылі і г.д. ….

 6. Keiegson pisze:

  „zgodził się spotkać z naszym twórcą zawartości i fanem ”

  To jest jego PRACA, chyba że już zupełnie przechodziny na mentalność chłopa pańszczyźnianego, wtedy krzyczmy „Dobry Car!” Mógł zabić a tylko kopnął…

 7. Cenzura pisze:

  Uwaga zalew PR-u z Mińska! Znów usłyszymy jak bardzo pracują, analizują dane, rozważają jak greccy filozofowie, ale nowej mapy nie potrafią zrobić tylko stare kotlety i Kopalnie na X tierze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.