Dni Rozgrywek – czołgi, futbol i nagrody!

Aktualizacja:
Czy postawiliście już prognozę na kolejny mecz? Jeśli nie, to może ucieszy Was wiadomość o tym, że dokonaliśmy zmiany w sposobie uzyskiwania żetonu Zawodnika. W dalszym ciągu możecie udać się do sklepu i kupić go, możecie również wypełnić specjalną misję ZawodnikaWygrajcie 10 bitew jednego dnia, a żeton zostanie automatycznie dodany do Waszego konta! Szykujcie się na następny Dzień Rozgrywek!

Uwaga: nie można zgromadzić kilku żetonów konkurenta w tym samym tygodniu. Jeśli otrzymaliście już jeden żeton z pakietu, nie otrzymacie dodatkowego z misji, i odwrotnie.


Dowódcy!

W niektórych przypadkach mniej oznacza więcej. Innym razem przyjemność płynie z obfitości, a nasza najnowsza inicjatywa zdecydowanie wpisuje się w te ramy. Co się stanie, gdy połączymy epickość walk pancernych z widowiskowością meczu piłki nożnej? Wkrótce się przekonacie!

Przedstawiamy Dni Rozgrywek

Dni Rozgrywek to całkowicie nowa platforma, na której miłośnicy futbolu mogą przewidywać wyniki meczów topowej niemieckiej ligi piłki nożnej, a następnie wygrywać wspaniałe nagrody.

Jak to działa? Dość prosto. Każdy dowódca może postawić prognozę jedego wyniku meczu tygodniowo, a następnie musi aktywować swój typ, wykonując misję w grze, zanim rozpocznie się mecz. Jeśli Wasza prognoza okaże się prawidłowa, otrzymacie atrakcyjny zestaw nagród w grze! Zestawy zmieniają się każdego tygodnia, a każdy trafnie przewidziany wynik zapewni Wam pełen zestaw nagród w grze.

Nie czekajcie ani chwili dłużej i odwiedźcie witrynę Dni Rozgrywek, aby prognozować swój pierwszy wynik i zapoznać się z pierwszą listą nagród.

DNI ROZGRYWEK

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

7 komentarzy

 1. wociak pisze:

  na tym portalu panuje cenzura ruska jak za czasuw komunistycznyh w polsce

 2. Anonim pisze:

  cos tu sie nie zgadza… na stronie jest tak: With this token, you will be able to add 3 extra entries to your initial prediction, which means you will be able to win up to four sets of rewards from this specific week

 3. elo elo pisze:

  No chyba coś im nie śmiga, bo mi wisi dalej na kolejce z 16 maja i pokazuje, ze nie mam już żetonów xDD no ale czego się spodziewać po WG

  • elo elo pisze:

   a jednak jest okej – po prostu mecz obstawiany przed kwarantanną przeniesiono na 16 maj, stąd pokazuje mi że już obstawiłem – ale co w tym nowego ? przecież to wygląda i działa tak jak wcześniej, nie widzę, żeby cokolwiek się zmieniło.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.