Mała aktualizacja 15 maja

Krótka informacja: Z powodu aktualizacji, serwery World of Tanks będą niedostępne w dniu 15.05.2020 w godzinach od 06:00 – 06:45 CEST. W tej mikro-aktualizacji:

 • Powstaną dwa nowe foldery do modyfikacji: /mods/1.9.0.3/ i ./res_mods/1.9.0.3/.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

23 komentarze

 1. Jacusiek42 pisze:

  Zalapie sie jeszcze na darmowa ocena statow?

  Nick: jacusiek42

  https://pl.wot-life.com/eu/player/jacusiek42-501019003/

 2. analityk pisze:

  Dobry bait, propsy , LOL

  …nie wierze że to na serio

 3. Mao_Brakowao_1 pisze:

  Oceni mi ktoś staty pls. nick: Mao_Brakowao_1

   • oceniam za free pisze:

    graj max na VI tierach, nie kupuj narazie wiecej premek i graj mini tylko w razie braku kredytów bo narazie psujesz tylko gre druzynie na wyzszych tierach prosze

  • Barry pisze:

   Słabiutko, ale widzę że dopiero zaczynasz więc nic straconego. Nie wyjeżdżaj na kilku przeciwników bez sensu, zawsze trzymaj się z kimś żeby samemu nie padać. Jak grasz niszczycielami to naucz się trzymać w dobrej pozycji za plecami walczących, ale pamiętaj że krzak nie może być przezroczysty(wtedy Cię „zobaczą”). Pooglądaj słabe punkty czołgów i nigdy nie przestawaj strzelać do innych(90% zza krzaka).

   • Anonim pisze:

    Do tego jedna podstawowa rzecz – wyciągać wnioski nim do kolejnej się przejdzie. Należy zastanowić się dlaczego mi bitwa nie siadła, co zrobiłem źle, że jestem w takiej, a nie innej pozycji na liście wyników drużynowych po posortowaniu względem uzyskanego XP’a, dlaczego czasem ktoś wyzywa/klika na ciebie. No i bym nie uczył się na niszczycielach, artach, lekkich i średnich. To specyficzne klasy, które w głównej mierze polegają na tym samym – staniu z tyłu i kampieniu albo aktywnej grze w połączeniu ze znajomością mechanik gry na wylot. Najlepiej po prostu grać tylko czołgami ciężkimi i jechać na front – i to najlepiej tymi już oklepanymi, czyli KW-1, czy M6. Ofc jechać z innymi, a nie bawić się w samotnego wojownika.

 4. radek_07 pisze:

  Fajny ten „czołg” na wejściu do tego artykułu. Hmm… taki… zbalansowany 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.