Przepustka bitewna: kupujcie etapy i szybciej zdobywajcie nagrody!

Witajcie Dowódcy!

Chcecie wypełnić wszystkie etapy głównego postępu Przepustki bitewnej, zagłosować na ulubioną załogę czołgu i dorwać w swoje ręce unikalnego dowódcę oraz do dwóch stylów 3D? To proste!

Od 12 maja, 00:00 UTC, możecie kupić dowolną liczbę etapów głównego postępu epickiego wydarzenia Przepustka bitewna. Jeśli tak zrobicie, natychmiast dostaniecie wszystkie nagrody podstawowe i ulepszone za te etapy, które zmienią status na ukończone. Koszt jednego etapu to 250 szt. złota.

Etapy głównego postępu Przepustki bitewnej są dostępne

od 12 maja, 00:00 UTC, do 10 czerwca, 00:00 UTC

Na przykład, jeśli wypełniliście 40 z 45 etapów, to dobry czas, by zakończyć główny postęp i odblokować najcenniejsze nagrody, a potem kontynuować zwycięską walkę przez elitarny postęp.

Czekają na Was wspaniałe nagrody!

W tym wydarzeniu mamy dla Was tony niesamowitych nagród w grze, zatem będziecie mieli szansę dorwać do dwóch ekskluzywnych stylów 3D dla Super Conqueror i Object 277, unikalnego dowódcę, masę fragmentów schematów i nie tylko. Oto krótki przegląd nagród za wszystkie 45 etapów głównego postępu.

Jak kupić etapy?

Odwiedźcie okno Przepustki bitewnej w kliencie gry, gdzie znajdziecie odblokowaną zakładkę „Kup etapy”. Nie wahajcie się kupić tylu etapów głównego postępu, ilu potrzebujecie!

Możecie kupować etapy jedynie po uprzednim zakupie Ulepszonej przepustki. Kupujcie etapy w dowolnej liczbie, jak często chcecie.

Kiedy dotrzecie do etapu 45, będziecie mogli zagłosować na najlepszy czołg sezonu: potężny X Super Conqueror lub majestatyczny X Object 277 . Następnie otrzymacie ekskluzywny styl 3D dla wybranego pojazdu oraz unikalnego dowódcę z Szóstym zmysłem (jako atut zerowy), Naprawą oraz Wszechstronnością.

Do tego, pod koniec pierwszego sezonu:

 • Załoga, która wygrała głosowanie otrzyma specjalną, powtarzalną misję 2x PD dla wszystkich pojazdów poziomu IV i wyższych w garażu.
 • Załoga, która zajmie drugie miejsce otrzyma specjalną powtarzalną misję 2x PD załogi dla wszystkich pojazdów poziomu IV i wyższych w garażu.

Jeżeli ukończycie główny postęp, ale nie będziecie mogli odebrać nagród na końcu pierwszego sezonu, w ciągu roku zostanie Wam automatycznie przyznany styl i dowódca dla Object 277.

Na koniec, po wypełnieniu 45. etapu, uzyskacie dostęp do stanowiącego jeszcze większe wyzwanie elitarnego postępu, składającego się ze 100 etapów. Nie przestawajcie walczyć i zdobądźcie mnóstwo obligacji oraz nowy elitarny szewron, który stanie się symbolem Waszego męstwa, budzącym zazdrość wśród innych dowódców.

Dowódcy! Odwiedźcie Przepustkę bitewną i odbierzcie swoje nagrody póki czas!

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

24 komentarze

 1. Józek pisze:

  Powinni dać cziftejta do sklepu za obligacje i go znerfić.. Płaczki co go nie mają już by nie narzekali, że nie mogą zdobyć op czołgu

  • Anonim pisze:

   Wystarczy aby WG oddało Typa 5 z trolem i te chieftaki i 279e nie będą już takie OP.

   • XD pisze:

    Ta gra jest już wystarczająco ******* żeby dodawać znowu to gówno do gry

    • były gracz wot pisze:

     Ja zerwałem z nałogiem wota z dwóch powodów. Jedynie od czasu do czasu na rykoszet i do domina wchodzę.

     1) nie zgadzam się z polityką WG iż czołgi HT sa zjadane przez lajty na goldzie. Pojedynek LT vs HT to ma byc jakby PzIC vs KW-1. Cos w ten deseń. Z peną pzIc to możecie naskoczyć kawulcowi. lajt ma spotować lub walić w papier a nie od czoła w HT.

     2) Strzały za zero w kołowce z dzial kaliber 152mm. To jest żenujące co zrobili z tą grą.

     Wolałbym od Typka 5 dostać z golda za 800 niż przeżywać ponownie ten wkurw jak za zero wchodzi w kołowiec.

   • XD pisze:

    marzenia dzieciurku

 2. WhyNinja pisze:

  szkoda, że elitarnego nie można kupić… ciekawe dlaczego…

 3. Majkel pisze:

  Przeszedłem przepustkę mam kamo na obj 277 i Basajewa a teraz nie bardzo wiem na kiego czorta mi obligacje w sklepie czółko wciąż te same a na następną licytację i tak będzie ich za mało nie powiem nagrody fajne ale teraz już mnie to nie kręci

 4. LOL pisze:

  Kupujcie bo inaczej serwery padną!!!

 5. Anonim236 pisze:

  PayToWin

 6. wcr pisze:

  WG daje niby kupony na czołg za frree np. LTP a poźniej się okazuje że musisz 4paczki dołozycz bo konto premium na miesiac to jest a ltp domyślnie i nie niejest to mój skam tylko prawda a potem tiket do supp czemu niema ltp a bo ltp jest za darmo ale musisz kupic wiec co tak naprawde jest za darmo w tej … hadesie… no nic bo niby muszą serwery utrzymać maja juz ru12 odpalone a my mamy eu1 i podzielony eu2 na dwa klastry i dlatego są lagi na eu2 i eu3… kappa wg *******o gorzej niz w tamtym roku kappa.

 7. MichelAngelo pisze:

  Jest nieprecyzyjnie napisane, dostaje się oba kamuflaże, a dowódce faktycznie wybiera się jednego.

 8. zadowolony z WOTa pisze:

  UWIELBIAM WG. Napiszą instrukcje/poradnik jak kupić i co do czego służy w połowie eventu no po prostu widać kto tam pracuje xD. Oj chyba nie zarobili tyle ile się spodziewali na tej Przepustce bitewnej xD

  • Olo pisze:

   Uwielbiam takich tłumoków co oskarżają wg o coś co wynika z nieumiejętności czytania i myślenia takiego osobnika. WG dopiero dzisiaj napisało o tym, że można kupować dowolną ilość etapów głównego postępu bo dopiero od dzisiaj jest to możliwe. Natomiast informacja o samej Przepustce bitewnej i opis co do czego służy były udostępnione przez WG z chwilą wprowadzenia tego wydarzenia do gry. Nie krytykuj jak nie masz podstaw. Najpierw sprawdź potem pisz. Lepiej na tym wyjdziesz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.