Przepustka bitewna: kupujcie etapy i szybciej zdobywajcie nagrody!

Witajcie Dowódcy!

Chcecie wypełnić wszystkie etapy głównego postępu Przepustki bitewnej, zagłosować na ulubioną załogę czołgu i dorwać w swoje ręce unikalnego dowódcę oraz do dwóch stylów 3D? To proste!

Od 12 maja, 00:00 UTC, możecie kupić dowolną liczbę etapów głównego postępu epickiego wydarzenia Przepustka bitewna. Jeśli tak zrobicie, natychmiast dostaniecie wszystkie nagrody podstawowe i ulepszone za te etapy, które zmienią status na ukończone. Koszt jednego etapu to 250 szt. złota.

Etapy głównego postępu Przepustki bitewnej są dostępne

od 12 maja, 00:00 UTC, do 10 czerwca, 00:00 UTC

Na przykład, jeśli wypełniliście 40 z 45 etapów, to dobry czas, by zakończyć główny postęp i odblokować najcenniejsze nagrody, a potem kontynuować zwycięską walkę przez elitarny postęp.

Czekają na Was wspaniałe nagrody!

W tym wydarzeniu mamy dla Was tony niesamowitych nagród w grze, zatem będziecie mieli szansę dorwać do dwóch ekskluzywnych stylów 3D dla Super Conqueror i Object 277, unikalnego dowódcę, masę fragmentów schematów i nie tylko. Oto krótki przegląd nagród za wszystkie 45 etapów głównego postępu.

Jak kupić etapy?

Odwiedźcie okno Przepustki bitewnej w kliencie gry, gdzie znajdziecie odblokowaną zakładkę „Kup etapy”. Nie wahajcie się kupić tylu etapów głównego postępu, ilu potrzebujecie!

Możecie kupować etapy jedynie po uprzednim zakupie Ulepszonej przepustki. Kupujcie etapy w dowolnej liczbie, jak często chcecie.

Kiedy dotrzecie do etapu 45, będziecie mogli zagłosować na najlepszy czołg sezonu: potężny X Super Conqueror lub majestatyczny X Object 277 . Następnie otrzymacie ekskluzywny styl 3D dla wybranego pojazdu oraz unikalnego dowódcę z Szóstym zmysłem (jako atut zerowy), Naprawą oraz Wszechstronnością.

Do tego, pod koniec pierwszego sezonu:

  • Załoga, która wygrała głosowanie otrzyma specjalną, powtarzalną misję 2x PD dla wszystkich pojazdów poziomu IV i wyższych w garażu.
  • Załoga, która zajmie drugie miejsce otrzyma specjalną powtarzalną misję 2x PD załogi dla wszystkich pojazdów poziomu IV i wyższych w garażu.

Jeżeli ukończycie główny postęp, ale nie będziecie mogli odebrać nagród na końcu pierwszego sezonu, w ciągu roku zostanie Wam automatycznie przyznany styl i dowódca dla Object 277.

Na koniec, po wypełnieniu 45. etapu, uzyskacie dostęp do stanowiącego jeszcze większe wyzwanie elitarnego postępu, składającego się ze 100 etapów. Nie przestawajcie walczyć i zdobądźcie mnóstwo obligacji oraz nowy elitarny szewron, który stanie się symbolem Waszego męstwa, budzącym zazdrość wśród innych dowódców.

Dowódcy! Odwiedźcie Przepustkę bitewną i odbierzcie swoje nagrody póki czas!

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
24 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Józek

Powinni dać cziftejta do sklepu za obligacje i go znerfić.. Płaczki co go nie mają już by nie narzekali, że nie mogą zdobyć op czołgu

Anonimowo

Wystarczy aby WG oddało Typa 5 z trolem i te chieftaki i 279e nie będą już takie OP.

XD

Ta gra jest już wystarczająco ******* żeby dodawać znowu to gówno do gry

były gracz wot

Ja zerwałem z nałogiem wota z dwóch powodów. Jedynie od czasu do czasu na rykoszet i do domina wchodzę.

1) nie zgadzam się z polityką WG iż czołgi HT sa zjadane przez lajty na goldzie. Pojedynek LT vs HT to ma byc jakby PzIC vs KW-1. Cos w ten deseń. Z peną pzIc to możecie naskoczyć kawulcowi. lajt ma spotować lub walić w papier a nie od czoła w HT.

2) Strzały za zero w kołowce z dzial kaliber 152mm. To jest żenujące co zrobili z tą grą.

Wolałbym od Typka 5 dostać z golda za 800 niż przeżywać ponownie ten wkurw jak za zero wchodzi w kołowiec.

XD

marzenia dzieciurku

WhyNinja

szkoda, że elitarnego nie można kupić… ciekawe dlaczego…

Majkel

Przeszedłem przepustkę mam kamo na obj 277 i Basajewa a teraz nie bardzo wiem na kiego czorta mi obligacje w sklepie czółko wciąż te same a na następną licytację i tak będzie ich za mało nie powiem nagrody fajne ale teraz już mnie to nie kręci

Odys

Coś mi się zdaje że nie masz, nawet nie znasz nazwiska dowódcy którego wybrałeś, ale…

LOL

Kupujcie bo inaczej serwery padną!!!

Anonim236

PayToWin

ziemniaxos

Niby jak P2W? Po prostu dostajesz więcej. Nikt tu nie wygrywa ani nie traci.

wcr

WG daje niby kupony na czołg za frree np. LTP a poźniej się okazuje że musisz 4paczki dołozycz bo konto premium na miesiac to jest a ltp domyślnie i nie niejest to mój skam tylko prawda a potem tiket do supp czemu niema ltp a bo ltp jest za darmo ale musisz kupic wiec co tak naprawde jest za darmo w tej … hadesie… no nic bo niby muszą serwery utrzymać maja juz ru12 odpalone a my mamy eu1 i podzielony eu2 na dwa klastry i dlatego są lagi na eu2 i eu3… kappa wg *******o gorzej niz w tamtym roku kappa.

warGAYming

Naucz się pisać składnie albo wróć do podstawówki, bo nie ch**a cię zrozumieć

Anonimowo

Dokładnie. Są gamonie, którzy bardzo nieskładnie piszą. Czytałem dwa razy i za nic w świecie nie rozumiem.

MichelAngelo

Jest nieprecyzyjnie napisane, dostaje się oba kamuflaże, a dowódce faktycznie wybiera się jednego.

MichelAngelo

Przy rozszerzonej przepustce zapomniałem dodać.

Anonimowo

dlaczego masz nick raz żółty a raz normalny?

MichelAngelo

Nie wiem

Anonimowo

Zgadnij

Anonimowo

trzeba być zalogowanym?

zadowolony z WOTa

UWIELBIAM WG. Napiszą instrukcje/poradnik jak kupić i co do czego służy w połowie eventu no po prostu widać kto tam pracuje xD. Oj chyba nie zarobili tyle ile się spodziewali na tej Przepustce bitewnej xD

Olo

Uwielbiam takich tłumoków co oskarżają wg o coś co wynika z nieumiejętności czytania i myślenia takiego osobnika. WG dopiero dzisiaj napisało o tym, że można kupować dowolną ilość etapów głównego postępu bo dopiero od dzisiaj jest to możliwe. Natomiast informacja o samej Przepustce bitewnej i opis co do czego służy były udostępnione przez WG z chwilą wprowadzenia tego wydarzenia do gry. Nie krytykuj jak nie masz podstaw. Najpierw sprawdź potem pisz. Lepiej na tym wyjdziesz.

Anonimowo

Po co się mądrujesz?

Anonimowo

A na dodatek o Przepustce Bitewnej pisali w trakcie trwania eventu halloween 2019. Było wszystko wytłumaczone.