Wargaming Store: Parada ofert

Czas uczcić 75 lecie zakończenia drugiej wojny światowej w Europie! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was wspaniałe oferty i całkowicie nowe produkty z kolekcji World of Tanks!

Jeżeli kupicie 2 sztuki odzieży między 7 a 20 maja, trzecią sztukę otrzymacie za darmo! Oferta dotyczy wszystkich elementów odzieży World of Tanks, w tym nowych produktów!

Jeśli chcielibyście ubrać się w stylu odpowiednim dla tego podniosłego dnia lub wyluzować się i świętować w wygodnej kolekcji kamuflażowych strojów, w sklepie Wargaming znajdziecie coś dla siebie!

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami i pamiętajcie, że w sklepie czeka na Was dużo więcej ciekawych produktów!

Zapraszamy do zakupów przed 20 maja 2020 r.!

Ale to nie wszystko! Możecie zakupić też poduszki lub kubki ze wspaniałym motywem graficznym Road To Berlin. Oba te produkty są produkowane na żądanie i dlatego będą dostarczane oddzielnie od innych zamówień złożonych w Sklepie Wargaming.

Do sklepu Wargaming

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.