Ustawka: Object 279 (e) vs. T95/FV4201 Chieftain

Prosto z polskiego kanału World of Tanks na YouTube. Przyjemnego oglądania! 😉

Dowódcy, dzisiaj rzucimy do walki dwóch głównych rywali naszej gry — legendarne czołgi T95 Chieftain i Obiekt 279 (e). Obie drużyny walczą w jednym tylko celu – zwyciężyć! Bez amunicji specjalnej, bez artylerii… Inaczej Ustawka nie była by Ustawką! Zobaczmy, jak sobie poradzą w czterech zaciętych rundach – na mapie miejskiej i otwartej, w Ściance na ściankę i pojedynkach przy fontannie. Miłego oglądania!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

14 komentarzy

 1. Ddd pisze:

  Ten czołg był największą pokraka w historii pojazdów pancernych a tu rusek zrobił z niego super pojazd

 2. Hasagi pisze:

  Nie żebym coś mówił, ale tutaj jasno pokazano sytuację, JACY gracze starli się ze sobą – połowa z nich w obu drużynach kompletnie nie ma pojęcia o gąskowaniu i objeżdżaniu rywala [dopiero druga połowa całości graczy w ustawce wie co robić].
  Dziękujemy za boostingi…

  • Killer pisze:

   zwroc uwage na ostatnie starcie 1v1 gdzie pierwszych dwoch mialo po dwie marki na czolgach a ostatni na chifie mail zero (i to ten sam typ co na stepach zrobil rusha dostal od wszystkich ale i tak do gorki dojechal i padl xd) i tu widac jak ten ostatni chief byl dojony przez ebole na low hp xd i jak tu w tym tescie wylonic najlepszy czolg ciezki skoro polowa z tych graczy nie umie grac xd

 3. Zagnansk1986 pisze:

  Nie wydam grosza na Białoruś,dopóki nie zrobią coś z kolowcami.

 4. Anonim pisze:

  Chief bez premium ammo ma duży problem przebić Ebolę, a Ebola na luzie w dolną płytę. Idiotyczny test.

 5. glus1321 pisze:

  XDDDDD a wy na czify narzekacie

 6. Ten tego pisze:

  Mi nie pokazuje ogluszenia od arty, takze ten tego… *****WG

 7. skywalker pisze:

  Chyba muszą wydać patcha, który poprawi patcha poprawiającego patcha, nowego update-u patcha, czyli mikro łatkę poprawiającą błędy które wynikły, a które natychmiast WG naprawi bo przecież takie rzeczy to dla nich drobnostka. 😉

 8. Wale_Konia_Nogami pisze:

  Czemu mi nie działa sklep w grze? Wyświetla się komunikat : Dane tymczasowo niedostępne :p czy to normalne? bo chce kupić golda i wymienić PD… Golda udało mi się zakupić w sklepie Premium przed chwilą lecz w grze i tak nie mogę włączyć sklepu :p Proszę o jaką kolwiek odpowiedź Dziękuję pozdrawiam

  • Ferandus pisze:

   Super łatka jak zawsze to samo. Nie działają tw i wsm nic nie działa,a są promocje i nie zarobie na tw i konto premium mi leci… Ciekawe czy rekompensata bd.

   • Wale_Konia_Nogami pisze:

    Czyli to normalne? ale ulga wyczytałem stare posty że nawet z antyvirusem trzeba kombinować dzięki za odpowiedż :p Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.