Oferta specjalna: Parada wojskowa

Świętujcie 75 lat pokoju w Europie z wyjątkową paradą!


Mija 75 lat od zakończenia II wojny światowej w Europie, wydarzenia, które zapoczątkowało okresu pokoju i dobrobytu. Będziemy świętować tę okazję wojskową paradą prowadzoną przez dwa niesamowite czołgi średnie, Lorraine 40 t oraz Lansen C, a także premią 5x PD za pierwsze zwycięstwo, świetnymi zniżkami na wymianę PD i standardowe pojazdy, specjalną misją 2x PD i nie tylko.

Dołączcie do świętowania tej wspaniałej okazji i nie zapominajcie, że nadal możecie otrzymać jeden dzień konta premium World of Tanks za darmo za sprawą kodu: 2020MAYCELEBRATION. Jest on ważny przez okres trwania tego wydarzenia specjalnego, od 8 maja, 07:00 CEST do 12 maja, 07:00 CEST (UTC+2).

Zniżki
 • Zniżka na wymianę PD na wolne PD 1 szt. złota = 40 PD;
 • 50% zniżki na standardowe czołgi V poziomu;
 • 30% zniżki na standardowe czołgi poziomów VI-VII;
 • 15% zniżki na standardowe czołgi poziomów VIII-X;
 • 50% zniżki na materiały eksploatacyjne;
 • 50% zniżki na wyposażenie;
 • 50% zniżki na miejsca w garażu;
 • 50% zniżki na personalizacje pojazdu.

Parada wojskowa

Nagroda

 • 2x PD za bitwę

Cele

 • Wygrać bitwę
 • Być w pierwszej 10 swojej drużyny pod względem zdobytych bazowych PD

Ograniczenia

 • Tylko w bitwach losowych, bitwach o twierdzę i bitwach na mapie globalnej
 • Tylko w pojazdach poziomów IV–X
 • Działa dopiero po użyciu Waszego bonusu „Pierwsze zwycięstwo dnia”
 • Można powtarzać

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

30 komentarzy

 1. Kur*a ludzie! Za przeproszeniem ale co jest nie tak z polską społecznością?? WG ma wiele problemów i niedociągnięć, ale co jak co duzo tez daja i rozdaja nawet za darmo!! Nie wiem czy jakakolwiek inna firma daje tyle płatnych rzeczy za darmo! Przestańcie wkońcu narzekać pod każdą możliwą ofertą itd! To jest firma i ona musi zarabiac, zeby dzialala. Dziękuje 🙂 .

  • OS3_MO pisze:

   Ja nie narzekam. W porównaniu z grami mobile to jest wypas. Nie chce mi się pisać do marudziarzy „…offf”, bo za często by to było. Dla mnie WOT to jedna z niewielu gier, w których można ciągle sobie pograć starymi czołgami, albo za free wyexpić nowe. Mało jest tego typu gier.
   No ale cóż, wychodzi z nas….. nie powiem co.

   A tym, co ciągle bez sensu w każdym temacie pytają o zmianę sklepu za obligacje….
   Kurna Leppery jakieś czy co ? Balcerowicz musi odejść ???

   Ogarnijcie się.

   Jeśli ktokolwiek moderuje wejścia i posty to powinien po prostu blokować adresy IP kretynów wypisujących tu głupoty. Może w tym rykoszet będzie lepszy od innych ?

   • O_o pisze:

    Problem rozwiazaloby dodanie mozliwosci komentowania po zalogowaniu. Ale wtedy spadlaby drastycznie liczba komentarzy. Wiec cos kosztem czegos. Anonim walnie komenta, wyleje sciek i ma wywalone. Inno troll gownoburze rozkreci debilnym komentarzem i patrzy jak sie inni napinaja smiejac sie przy tym do rozpuku i przegryzajac to wszystko popkornem. Ale niepowiem ma to czasami swoj urok… 🙂

 2. Anonim pisze:

  A kod nie działa ….. znowu coś w WG nie działa. …

 3. Anonim pisze:

  wotowcy i ich kody do dup..

 4. Pit pisze:

  W ten wspaniałej paradzie nie brali udziału podobno zwycięskie wojska polskie. Alianci pod presja naszych „wyzwolicieli” bolszewików nie zaprosiła przedstawicieli armii polskiej na zachodzie, a byli nawet żołnierze z Jamajki.

  • Karol pisze:

   Fajnie, tylko zupełnie nie widzę kto pytał

  • OS3_MO pisze:

   Ale, gwoli dopowiedzenia, to nie wina Churchilla tylko socjalistycznego premiera po nim C. Atlee (czy jakoś tak, nie chce mi się szukać).
   Ciekawe, czy Churchill też by się ugiął ? Ciekawa nacja Ci brytole swoją drogą, między końcem wojny w maju a paradą zwycięstwa w czerwcu następnego roku odwrócili swoje sympatie w wyborach o 180 stopni….

   Zawstydzony Winston Churchill, który wówczas nie był już premierem, oświadczył w Izbie Gmin: „Wyrażam głęboki żal, że żaden z oddziałów polskich, które walczyły u naszego boku w tylu bitwach i które przelały swoją krew dla wspólnej sprawy, nie zostały dopuszczone do udziału w Paradzie Zwycięstwa. Będziemy w tym dniu myśleli o tym wojsku. Nigdy nie zapomnimy o ich dzielności ani o ich bojowych wyczynach, które związane są z naszą własną sławą pod Tobrukiem, Cassino i Arnhem”.

   Żródło: https://www.rp.pl/Rzecz-o-historii/306079942-Londyn-Parada-Zwyciestwa-bez-Polakow.html

  • etsdkfnyudtrcasvgkml,;o pisze:

   może dlatego że wojsko polskie nie było zwycięskie ?

 5. Pit pisze:

  8 maja oznaczał koniec wojny konwencjonalnej w Europie i początek zimnej wojny. Jeden okupant w Polsce zastąpił drugiego. Dziesiątki tysięcy ludzi była represjonowanych lub po prostu mordowanych w kaźniach NKWD i UB. Niestety już 30 lata żyjemy w wolnej Polsce, a historia w szkole nadal nie uwzględnia tego okresu. Ciekawe dlaczego ?

 6. Anonim pisze:

  Dobrze mowi. Polac mu!

 7. Anonim pisze:

  „….Mija 75 lat od zakończenia II wojny światowej w Europie, wydarzenia, które zapoczątkowało okresu pokoju i dobrobytu…” Redakcjo rykoszetu. Trochę szacunku dla ofiar tych oprawców którzy wprowadzili u nas ten dobrobyt. Tysiące takich jak Ty Binar pomordowali. Po co wklejasz tą propagandę komunistyczną? Ja bym wolał pracę stracić ale takiego gówna bym nie napisał publicznie i się pod tym nie podpisał. To nie było wyzwolenie. To była ponowna niewola. Judaszu za garść srebrników. Tfu. Rubli.

  • cuksomas pisze:

   Jak mialeś ojca w SS, albo wehrmachcie to pomordowali, i gdyby ich nie wygnali aż do samego Berlina to teraz albo byś był trupem jak twój dziad/ojciec albo niemieckim niewolnikiem. Wiec nie opuszczaj internetowych lekcji historii dzieciaczku bo naśi sojusznicy z W. Brytanii i Francji G-zrobili kiedy byliśmy atakowani.

   • Anonim pisze:

    G zrobili przed wojna i g zrobili po wojnie. Mówię o paradzie wojskowej bez nas. A Maczek zakończył żywot jako magazynier. Pamiętam też o tym. Dla nas koniec wojny to nie okres pokoju i dobrobytu. Mój dziadek skończył w ubeckim więzieniu bo do akowców nie chciał strzelać w lesie po wojnie. Nie neguje potrzeby pozbycia się Hitlera. Mówię o tym że Polska niepodległości nie uzyskała w 1945 roku. I my Polacy powinniśmy o tym pamiętać. Nie było wyzwolenia w 1945 roku!!!!! I nie było polskich obozów śmierci. Nie wolno sugerować młodemu pokoleniu od małego że mogło być inaczej !!

   • Anonim pisze:

    Tak, bo trzeba było być w ss albo wermachcie żeby czerwonoarmiści ścigali Cie po lasach i rozkradali to czego szkop sie brzydził, albo nie zdążył wywieść… Na łączce na powązkach i w katyniu też ssmani leżą nie? Ogarnij sie człowieku, wyzwolili nas że hej! Z konsekwęcjami tego wyzwolenia bujamy się do dziś, mimo 30 lat oficjalnej ” wolności „.

   • Anonim pisze:

    @cuksomas, gdyby głupota umiała latać, to wznosiłbyś się jak sęp

  • Alinxator pisze:

   Może i to prawda i co do tego masz rację ,ale pamiętaj ,że to jest tylko zwykła GRA w ,której każdy może sobie pisać co chce więc się tak nie napinaj bo wot nie jest grą historyczną tylko arkadową

   • Anonim pisze:

    GRA – ale opinio twórcza. Czym skorupka …… Musimy dbać o pamięć o naszej historii i musimy negować twardo i ostro wszelkie próby zmieniania historii.

  • Kole pisze:

   W jakim celu ten bezsensowny komentarz pomysł zanim coś napiszesz to co było to historia a wot to tylko gra a nowości ma prawo wstawiać bo czytamy i czerpiemy informacje o Grze

   • O_o pisze:

    Komentarz jak najbardziej na miejscu. Zwrocil uwage na problem jaki istnieje od lat. Moze zrobil to zbyt ostro, ale mogl miec ku temu powod, ze zareagowal tak emocjonalnie. Gra jest opiniotworcza. Gra w nia wiele osob na swiecie, w tym wielu mlodych ludzi, dla ktorych moze to byc jedyne zrodlo informacji. Nawet patrzac na nasz system edukacji to ilu z Was dotarlo do dwudziestolecia miedzywojennego? O II wojnie nie wspominajac. A ktos kto gra w giereczke zachlysnie sie wielkoscia i wspanialoscia naszych „wyzwolicieli”. I bedzie sie dziwic co ta Polska, co oni chca od biednego sojuza. Ruskie zaklamuja historie jak tylko sie da. II wojne rozpetali przeciez Polacy. 17 wrzesnia 1939 to nie oni napadli na Polske. W Katyniu, Ostaszkowie, Kozielsku, Smolensku nie oni polskich jencow rostrzelali. Taka jest narracja na wschodzie. I kolega ma.jak najbardziej racje, ze potepia ta wschodia propagande…

    • Cooler713 pisze:

     Gorąco popieram O_o.
     Urodziłem się na terytorium Ukrainy, lecz jestem Polakiem z pochodzenia. W mojej rodzinie przez wieki od Rosji i jej polityki cierpieli – i po powstaniach, i po tzw. „wyzwoleniu” w latach 39 i 44 w XX w. – kierunek Sybir. Mój dziadek był oficerem AK, co musiała rodzina ukrywać, żeby go sowieci nie „wynagrodzili sowicie”…
     Nalezy młodemu pokoleniu przekazywać prawdziwe wartości, też uczyć historii, aczkolwiek szacunek do historii winien iść w parze z szacunkiem do drugiego człowieka. Pamiętajmy – w każdym narodzie są bohaterowie i są też mniej uczciwi, zarówno wśród Niemców, Ukraińców, Polaków, Brytyjczyków, Francuzów czy też Rosjan…
     Zyby odnieść się do kontekstu szczególnie II WŚ, najważniejsze jest edukowanie historyczne, potępianie zbrodni i przeciwdziałanie propagandzie lub jej skutkom.

     W tych dniach, jednak, należy pamiętać o tych, którzy polegli broniąc Ojczyzny oraz o tych, którzy niewinnie zginęli w bestialskim wirze wojny

    • OS3_MO pisze:

     Popieram. Dziś już nie ma czegoś takiego jak „to tylko gra”, to „tylko filmik na youtube”. Niestety, większość młodzieży łyka wszystko z netu jak prawdy objawione i łatwo tym po prostu manipulować. A w obecnym czasie zwłaszcza. Tyle syfu w necie, że głowa mała. Pomijam kwestie braku chęci d nauki (zwłaszcza historii) bo to już było wcześniej (moja 30 sto letnia koleżanka z pracy nie wiedziała kto to był Rowecki, a takie miejscowości jak Dębe Wielkie, Iganie, Stoczek to czarna magia) ale teraz to przybrało formy zastraszające, bo nawet czytać się im nie chce słowa drukowanego. Już nawet nie wikipedia, która tez nie jest idealna, ale filmiki z youtuba kształtują wiedzę naszej młodzieży. Może trochę na wyrost ale staram się wpoić moim córkom zasadę BARDZO ograniczonego zaufania do treści publikowanych w necie, żeby nie nazwać tego wstępnym negowaniem :). A do tego media społecznościowe ? Te wszystkie fejkniusy itd…

     Komunizm to był ustrój zbrodniczy. Pochłonął więcej ofiar niż niemiecki narodowy socjalizm (choć to ustrój podobny). Tyle, że Niemcy wojnę przegrały a Rosja Radziecka wygrała po stronie aliantów, więc wersja niemiecka jest be z jej symbolami etc.) Rosja Radziecka sama by tej wojny nie wygrała, o czym zdaje się mało ludzi, zwłaszcza młodzieży, wie – większość towarów z umowy Leand-Lease (mam nadzieje, że dobrze napisałem) przez wyspy brytyjskie szła tranzytem do ZSRR (Murmańsk, Archangielsk). Bez tej pomocy nie przetrwaliby 1941 roku. A potem też nie byłoby lepiej…

     Reasumując trudno mi nazwać zajęcie ziem polskich przez armie radzieckie wyzwoleniem. Ograbili do końca to czego Niemcy nie wywieźli. Na całym terenie przedwojennej polski zachowywali się jak zdobywcy a nie wyzwoliciele. Poczytajcie Marcina Zaremby „Wielka trwoga – Polska 1944-1947” o zachowaniu wyzwolicieli i ich pomagierów z PPR, UB, KB…. Ann Appelbaum też napisała książkę o tej tematyce. Obie książki są książkami historycznymi, opartymi na źródłach, więc miarodajnymi.

 8. Anonim pisze:

  A zniżki na premki to gdzie?

 9. WhoreGAYming pisze:

  Moze dlatego wam nie dziala, ze juz go aktywowaliscie po 1 maja? Tak, to ten sam kod… ruszcie tymi pustymi baniakami czasem.

 10. Lol xd pisze:

  Coś nie działa kod. Idąc dalej załoga rykoszetu albo do łagru albo pod ścianę 😁

  • Łagr pisze:

   Gdyby przodków takich dzbanów jak ty wystrzelano w Katyniu zamiast Polską inteligencje to ten kraj wyglądałby zupełnie inaczej.

 11. Dodos141 pisze:

  Hmm pokazuje że niewłaściwy kod 🤔

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.