Sklep premium: T-34 Shielded

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
10 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Da sie kupic samo kamo do niego?

Anonimowo

dlaczego w tych ofertach nie ma podawanego tieru czołgu ? rozumiem że jak ktoś nie pamięta musi klikac dalej i szuac

Stary_czekista

V tier. Ale daruj go sobie bracie. To ciekawostka nic więcej. Mam go z jakiegoś maratonu, czy czegoś takiego, jedyną zaletą jest to, że wali APCR’ami. Do kolekcji i tyle.

Kocham WG

Dawali go za darmo i nawet w sklepie za obligacje jest

ChudiniPL

Można bo było zdobyć w maratonie w 2018 roku maraton trwał chyba całe wakacje i każdego dnia trzeba było zrobić jedną misje i tak przez całe wakacje bardziej można go kupić jako coś dla kolekcjonerów

Szkill

Na papierze wygląda nieźle, ale w grze bardzo przeciętny głównie że względu na inne lepsze czołgi na tym tierze. Na plus trzeba policzyć amunicję podstawową: szybkie apcr. Ekrany praktycznie nic je dają, musicie spotkać słabego LT by coś odbić od niego.

krzyś

Podaj przykład innych lepszych na tym tierze. bo tam to tylko excelsror jest ;> konkretnie o śmieszne zarabiaczki pytam..

MichelAngelo

Był dawany za “maraton” w 2018 roku chyba.

Powhatan

A czy czasem kiedyś nie dawali go już za darmo. ? Mam to coś cholera wie skąd i chyba nigdy nim nie zagrałem.

Człowiek z lasu

To się nazywało “Bitwa pod Kurskiem” (bodajże) i jak ktoś już napisał trwało 2 miesiące gdzie musiałeś robić misje dziennie.