Sklep premium: T-34 Shielded

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

10 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Da sie kupic samo kamo do niego?

Anonimowo

dlaczego w tych ofertach nie ma podawanego tieru czołgu ? rozumiem że jak ktoś nie pamięta musi klikac dalej i szuac

Stary_czekista

V tier. Ale daruj go sobie bracie. To ciekawostka nic więcej. Mam go z jakiegoś maratonu, czy czegoś takiego, jedyną zaletą jest to, że wali APCR’ami. Do kolekcji i tyle.

Kocham WG

Dawali go za darmo i nawet w sklepie za obligacje jest

ChudiniPL

Można bo było zdobyć w maratonie w 2018 roku maraton trwał chyba całe wakacje i każdego dnia trzeba było zrobić jedną misje i tak przez całe wakacje bardziej można go kupić jako coś dla kolekcjonerów

Szkill

Na papierze wygląda nieźle, ale w grze bardzo przeciętny głównie że względu na inne lepsze czołgi na tym tierze. Na plus trzeba policzyć amunicję podstawową: szybkie apcr. Ekrany praktycznie nic je dają, musicie spotkać słabego LT by coś odbić od niego.

krzyś

Podaj przykład innych lepszych na tym tierze. bo tam to tylko excelsror jest ;> konkretnie o śmieszne zarabiaczki pytam..

MichelAngelo

Był dawany za “maraton” w 2018 roku chyba.

Powhatan

A czy czasem kiedyś nie dawali go już za darmo. ? Mam to coś cholera wie skąd i chyba nigdy nim nie zagrałem.

Człowiek z lasu

To się nazywało “Bitwa pod Kurskiem” (bodajże) i jak ktoś już napisał trwało 2 miesiące gdzie musiałeś robić misje dziennie.