Droga do Berlina: nowy tryb PvE w World of Tanks z okazji 75. rocznicy zakończenia II Wojny Światowej w Europie!

Droga do Berlina – nowy tryb PvE w World of Tanks z okazji 75. rocznicy zakończenia II Wojny Światowej w Europie!

Aby uczcić 75. rocznicę zakończenia II Wojny Światowej w Europie, World of Tanks na PC przedstawia wyjątkowy tryb PvE (gracz przeciwko sztucznej inteligencji) – Droga do Berlina! Wydarzenie będzie dostępne w grze od dziś do 18 maja.

Gracze będą mieli możliwość dołączenia się do jednego z pięciu oddziałów (brytyjskich, amerykańskich lub sowieckich). Każdy z nich wyróżnia się w różnych sytuacjach bojowych, dysponuje różnymi czołgami i posiada wyjątkowe możliwości jak nalot z powietrza, ostrzał artyleryjski, zwiad czy specjalne pociski. Po wybraniu swojego oddziału stajemy do walki przeciwko czołgom sterowanym przez sztuczną inteligencję wraz z innymi, czterema dowódcami. Każda z bitew posiada 5 misji do wypełnienia, gdzie gracze współpracując muszą wykazać się taktyką w zmieniającej się rzeczywistości wojennej – będziecie przejmować i bronić terenu, niszczyć wrogie maszyny, itp. Bitwy dzieją się na czterech mapach przystosowanych do tego trybu. Trzy z nich dostępne są od dziś, a zupełnie nowa mapa Berlin pojawi się 8 maja, w dniu kapitulacji III Rzeszy.

„Zakończenie II Wojny Światowej w Europie jest kluczowym momentem historii świata,” podkreśla Max Chuvalow, dyrektor wydawniczy World of Tanks. „Tworząc ten tryb chcieliśmy przypomnieć ludziom z całego świata o tej rocznicy.”

Wraz z postępami tego trybu gracze będą mieli możliwość zdobycia mnóstwa nagród (specjalne medale, naklejki, wyposażenie czołgów). Na prawdziwych zdobywców Berlina będzie czekać najwyższa nagroda jaką jest czołg premium VII poziomu – IS-2 z unikatową osłoną przeciwko pociskom odkształcalnym!

Więcej informacji o tym trybie -> https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/road-to-berlin-regulations/

Z okazji zbliżającej się 10. rocznicy World of Tanks przygotowaliśmy również specjalny, nowy cykl wideo, w którym najważniejsi twórcy World of Tanks, Wiktor Kislyi, Michael Jivetc, Nikita Shpakov, Kirill Mal, Mike Belton, i Anton Pankov, opowiadają o początkach gry. Można się z nich dowiedzieć m.in. o początkach gry, jak to się wszystko zaczęło, co było ważne w początkowych etapach rozwoju oraz jakie były ich pierwsze wrażenia z testowania wczesnych prototypów. Materiał jest jest do obejrzenia tutaj ->

Ź: Informacja Prasowa

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
19 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
OS3_MO

Tryb żenada, boty na boty….. testujemy dla WG za free mechanikę gry na przyszłość….
No to już beze mnie 😉

Jacek

Zainstalujcie lepsze gry niż WOT a nie będziecie narzekać… Ja już od 2 lat gram w Armored Warfare i inne, w których czołgi są jak prawdziwe, możesz strzelać pociskami i karabinem z czołgów, lepsze mapy i za darmo… Polecam a nie pożałujecie. Ja po 10 latach Wota dałem sobie spokój ze złodziejami.

Elo

Arty to niezłego aimbota mają w tym trybie. Nawet stojąc za wysokim budynkiem dostaniesz

Arkadio

Komuś jeszcze zawiesza grę przy wychodzeniu z bitwy do garażu?

mgssnake

Tryb to świetna odskocznia od normalnej walki. Była już kiedyś bardzo podobna forma. Także event halloween, tam też walczyło się z sztuczną inteligencją. Świetny klimat , oby wrócili z tą formą ataku na Lewiatana https://www.youtube.com/watch?v=Zgb_cX2Gbqk

Fever_Dreamer

czyli darmowy czołg premium to nie ciekawa nagroda ? zawsze coś masz +1 w garażu

MichelAngelo

Premki kolekcjonuje tylko 8 tieru. Może dla książek dla załogi pogram.

MichelAngelo

Czasochłonne a nagrody niezbyt ciekawe.

Papaj

Zagrałem jedną bitwę, ale ze ani zarobić ani nagród ciekawych nie ma, to uważam to za stratę czasu. Wolę randomki.

Anonimowo

Po pierwszych 4 bitwach uważam, że tryb jest całkiem całkiem, ale jakby nagroda była lepsza to owszem można grac dalej, a hak to uważam za stratę czasu.

Hhjk

***** arty

krysti222

No

Kojoto

Szynszyl poziom pawiana po lobotomii.Take kwiatki powinny dożywotnio dostawać ban na internet.

Jedrek

Strasznie nudny tryb i do tego bez zarobku.

Zychrust

Z okazji nowego trybu wywalił się serwer. GG WG

COŚ ktoś jak

teraz potrzeba EU4 xd