Europejska Liga WoT – dzień 9

Za nami dziewiąty, sensacyjny dzień Europejskiej Ligi World of Tanks. MVPS niespodziewanie pokonuje drużynę GO 5:2, a w drugim spotkaniu dochodzi do podziału punktów między DEVI i CSA (5:4)

Nagranie transmisji jest dostępne tutaj: https://www.twitch.tv/videos/608067106

Na kolejne spotkania zapraszamy już jutro o 17:00 na kanał www.twitch.tv/tvp_sport!

Składy drużyn i zasady są dostępne tutaj: http://rykoszet.info/2020/04/22/europejska-liga-world-of-tanks/

Tabela prezentuje się następująco:

guest
9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marek Marucha

Standardowo nomi na końcu xd

playman

Rozgrywki w rng? RLY ktoś traktuje to poważnie?

Anonimowo

idz aie utop

Anonimowo

Nikt za to ciebie nie traktuje poważnie. Traktują tak jak chcesz by cię traktowano – jako kolejnego nieśmiesznego śmieszka, który chce być śmieszny. Każdorazowo pojawia się tego typu zarzut, ale może byś w końcu podał konkretny argument do tego, a nie jakiś banał powielany wśród graczy nie grających w eSport, czy nie analizujący zasad tego typu rozgrywek. Zacznę może ja, a ty swój argument przedstawisz. RNG uatrakcyjnia rozgrywki o ile nie jest przegięty. I dlatego tego typu rozgrywki zawsze odbywają się na czołgach X tieru z solidną celnością, a nie na rozrzutnikach typu KW-2. I to się ogląda lepiej niż nudne wymiany Czifów po równe 440 i oczekiwaniu tylko na błąd gracza. Tak system RNG polosuje temu troszkę więcej, temu trochę mniej, ale jeśli cały team jest lepiej to rozegra – wpływ tego będzie i tak znikomy. Nie widzę też sensu porównywania WoTa do innych strzelanek, bo jednak różnice w rozgrywce znaczące – tu by zniszczyć czołg trzeba dłużej strzelać, a w takim CS to parę sekund.

no siema

HAHAHA dokładnie, E-SPORT z RNG, beka z WG xD Jak tam WG, dalej żadnego systemu antyczitowego, kiedy odbanujecie cziterów na 10-lecie, czekam na ten moment, będę się śmiał cały dzień xD

Anonimowo

To dlatego jedna drużyna wygrała 3 razy GF? Bo tylko RNG jej pomogło? No chyba nie. Cziterzy są w wot ale jak ktoś nie umie grać to i tak mu nie pomogą, W CS:GO jest mnóstwo cziterów, gdzie czity dają olbżymią przewagę.

Anonimowo

Kolejny pomidorek marudzący na rng? A wiesz, że w każdym tradycyjnym sporcie też masz losowość? Rng nie ma nic do braku esportu w wot, brak zainteresowania i kasy od wg to jedyna przyczyna

Anonimowo

ale to go ssie

mikołaj sulkowski

niewiwm