Ankieta World of Tanks: Wersja 1.9

Ankieta dotycząca aktualizacji 1.9. Z pytaniami możecie zapoznać się poniżej.

Dzięki kamex 😉

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

22 komentarze

 1. Lozarp pisze:

  Za każdym razem gdy rykoszet wrzuci coś innego widzę komentarzy ludzi co mają niby ponad 50k bitew i są sfrustrowani tą grą. Jeśli aż taki problem macie z Wotem to jak trzeba być głupim, żeby w znienawidzonej grze przegrać setki jak nie tysiące godzin. Jak mi się coś nie podoba to nie gram i tyle. A co do złotych pocisków to są dostępne dla każdego, tak samo jak pojazdy premium oraz inne ułatwienia rozgrywki. Sam jestem z tych osób które starają się grać 4free i doszedłem do paru ładnych premek tylko że względu na wygrane turnieje. Wystarczy się postarać i wysilić jak zarobić.

 2. Czolgista pisze:

  WOT to gra dla dzieci do lat 6ciu.Kto chce grać prawdziwe czołgi z tej ery, które celują i trafiają w punkt, bez żadnych premek itp to gra w Armored Warfare. Grałem w WOT kilka lat i znajomy mi pokaz Armored, nie wierzyłem, że są lepsze gry od Wota… Żałuję, że dop teraz się dowiedziałem, już dawno bym odinstalował złodzieji i oszustów. Spróbujcie, jest za free, a czołgi i mapy lepsze. Pozdro

 3. Ech pisze:

  Duża ktoś dostał do testów pewnie.

 4. zymir742 pisze:

  Na randomku widziałem is 2S jaka jest na to szansa?

 5. Morfina _86 pisze:

  Kiedy do kur… y nędzy WG ograniczy ilość złotych pestek w magazynie w jednym pojeździe np. od 5 do 10 sztuk i nie więcej.

  • HusarzPancernyJanaPawla pisze:

   Widać, ze husarz pancerny ma bol ze go przebijają xD No niestety nie możesz być tak pancerny jakbyś chciał żeby balans gry był zachowany ale najwidoczniej masz z tym problem

  • Grozmaryn pisze:

   Weź się chłopie naucz przebijać, to przestanie dla Ciebie być różnicą, czy ktoś ma 5, 10 czy 100 złotych pestek. Osobiście używam każdej dostępnej amunicji, w zależności od pojazdu przeciwnika, odległości i mojego kaprysu.

   • wiecej RNG niz SKILA pisze:

    co ty bredzisz o nauce pprzebijania. mam 67000 bitew a przez ostatnie 2 lata nigdy nie jestem pewny pewnego strzalu. ograniczyc to zjebane rng powinni

    • Sław pisze:

     RNG dzięki temu ta gra jest właśnie ciekawa i masz takie skrajne emocje w grze. Jednego dnia trafiasz, przebijasz bez problemu, robisz dobre bitwy a następnego tym samym czołgiem nic nie trafiasz, masz serię że nawet po bokach przujmują za 0, celownik jakoś się wolno skupia. Gra mimo tyłu lat cały czas mnie zaskakuje, nie ma w niej nic pewnego. Na BC-25T mam nawy zrobiony medal stalowa ściana.

   • Anonim pisze:

    Naucz mnie przebijac pociskami slepymi,przelatujacymi na wylot czołgu, za 0 itd.ruski trolu

   • RudaPsiocha102 pisze:

    Tyle ludzi w to gra a nie widzą że trafiając do drużyny która ma przegrać mają zmniejszone zadawanie obrażeń lub rykoszety,bez przebicia mimo zielonego celownika (kilka razy pod rząd)itd.

    • Janusz biznesu pisze:

     Zielony znacznik nie gwarantuje penetracji kretynie! Zainteresuje się zasadami działania gry i fizyki w grze to będziesz o tym wiedział i skończ ********ć jak Grzechu40.

     • RudaPsiocha102 pisze:

      Twoja „fizyka” ogranicza się do klikniecia myszką co najwyzej,a co zrobi WG z wystrzelonym pociskiem to …sam sobie dopowiedz.

  • zorro pisze:

   ta gra nie jest dla biednych każdy może ją mieć za zwykłą walutę czyli kredyty – nie używając najlepszej amunicji świadczy o ułomności intelektualnej amen

   • zxc pisze:

    Tak samo jak załadowanie pełnego magazynu tylko złotymi pestkami i strzelanie z niej do niższych tierów w losowaniu na topie i takie same amen jak i u Ciebie. Każdy ma inne zdanie na ten temat, a moim jest konieczność zróżnicowania wykorzystania różnych typów amunicji w bitwach zamiast jedynej słusznej jak do tej pory widzę…

 6. Anonim pisze:

  Taka ankieta ich nie interesuje 🙂

 7. Arkadiusz pisze:

  A gdzie jest pytanie ” Czy obecne rozgrywki są przyjemne i satysfakcjonujące ?”
  odpowiedzi:
  * nie
  * do ****
  *ustawione i oszukane
  *przez obecny stan rozgrywek przestałem grać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.