Europejska Liga WoT – Dzień 5 i 6

Za nami kolejne 2 dni rozgrywek Europejskiej Ligi World of Tanks.

W dniu wczorajszym mieliśmy przyjemność obejrzeć spotkania drużyn INVIL NT vs INVIL GO oraz FAME INT vs DEVI. W pierwszym spotkaniu po piorunującym otwarciu i wygraniu 2 starć na mapie Kopalnie drużyna INVIL NT pewnie pokonała INVIL GO 5:2. W drugim meczu po dramatycznej finałowej bitwie na mapie Stepy FAME INT pokonał DEVI 5:3.

Dzisiaj mieliśmy okazję obejrzeć spotkania MVPS vs NOMI i CSA vs INVIL GO. W starciu polskich drużyn po dogrywce zwyciężyła drużyna MVPS. W drugim meczu drużyna INVIL GO pewnie pokonała zawodników CSA 5:2.

Nagrania z dnia 5 jest dostępne [TUTAJ], a 6 [TUTAJ].

Na kolejne spotkania zapraszamy już jutro o 17:00 na kanał www.twitch.tv/tvp_sport!

Składy drużyn i zasady są dostępne tutaj: http://rykoszet.info/2020/04/22/europejska-liga-world-of-tanks/

Tabela prezentuje się następująco:

7 komentarzy

 1. robertunio pisze:

  Ten turniej mozna by porównac do druzynowego konkursu 4 skoczni – tam tez komlu lepiej zawieje ten wygrywa a tutaj role podmuchów wiatru przejmuje RNG, dlatego moze bardziej wlasciwe byloby nazwanie tego turnieju e-konkursem a nie e-sportem. 🙂

 2. Piwosz pisze:

  Dlaczego esport jest mało popularny w wot? Drużyny grają maszynami których zwykły gracz nie ma więc się w żaden sposób nie utożsamia, do tego odbiorca jest dużo starszy niż w innych MMO.

  • Anonim pisze:

   A oglądałeś turniej? Na tym turnieju nie ma żadnych czołgów specjalnych, nie ma ebr, 430u, 268 4. Dzięki temu jest duża różnorodność w wyborze czołgów i fajnie się to ogląda

 3. Luke pisze:

  Jeżeli znajdą się sponsorzy to kto wie, może się uda. Czego autorom życzę. Tylko błagam DED mniej franzolenia bo spalisz całą idee.

 4. Anonim pisze:

  i tak e-sport nie wróci próżne starania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.