Wargaming Store: Świętujcie z nami 10. rocznicę

Prosto z portalu WoT 😉


Rozpoczęliśmy odliczanie do wielkiego wydarzenia – obchodów 10. urodzin World of Tanks – ale możecie rozpocząć świętowanie już teraz, zaglądając do sklepu Wargaming! W ciągu kilku najbliższych miesięcy będziemy wspominać 10 lat historii World of Tanks, epickie bitwy pancerne i bitwy pełne akcji.

Ta przygoda nie byłaby możliwa bez Waszego udziału! Dlatego pokażcie wszystkim, że należycie do największej społeczności entuzjastów pojazdów pancernych na świecie, i zdobądźcie jeden z naszych niesamowitych zestawów 3 krajów World of Tanks! Znajdziecie w nich szereg przedniego wyposażenia i sprzętu World of Tanks, dzięki którym będziecie mogli dalej toczyć boje i zapisywać naszą społeczność na kartach historii!

Oprócz tego od czwartku, 23 kwietnia do środy, 6 maja za każde zamówienie w sklepie z akcesoriami Wargaming otrzymacie kupon o wartości 10 euro do wykorzystania przy następnych zakupach! Kupony zostaną Wam przesłane w wiadomości e-mail z potwierdzeniem zakupu, więcmiejcie oczy szeroko otwarte!

Zestaw 3 kraje World of Tanks

Zdobądźcie go teraz z rabatem 37% za jedynie 220 złotych. Zestaw będzie dostępny do wyczerpania zapasów.

Koszulka That’s How I Roll
z czołgiem T-34-85
Przypinka Tiger
Szklanka Sherman (pinta) Plecak z logiem World of Tanks
Do sklepu Wargaming

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
(...)

W internetach pojawił się soundtrack Berlina. Bardzo możliwe, że pojawi on się już w kolejnym update 🙂
https://youtu.be/AdOxIZPcu8s