Prace konserwacyjne w dniu 24 kwietnia, 2020

Serwer oraz portal klanowy będą wyłączone w celu wprowadzenia mikrołatki do aktualizacji 1.9. Prace konserwacyjne będą trwać w godzinach 6:00 – 6:45 w dniu 24 kwietnia, 2020.


Uprzejmie informujemy, że na serwerach World of Tanks EU przeprowadzone będą prace konserwacyjne w dniu 24 kwietnia, 2020, w godzinach od 06:00 do 06:45 CEST (UTC+2), w celu wprowadzenia mikrołatki do aktualizacji 1.9. W czasie prac serwer gry i serwisy klanowe mogą być niedostępne.

Lista zmian
 • Naprawiono błąd w opisie medalu Klucznik.
 • Poprawiono wyświetlanie medali 45 etap Przepustki Bitewnej, Królewski przemarsz oraz Godny uczeń.
 • Naprawiono usterkę w teksturach stylu Transformer dla pojazdów KV-220-2 oraz KV-220-2 Beta Test.
 • Rozwiązano problem, który uniemożliwiał usunięcie modułu Ulepszona Wentylacja z pojazdu Crusader, jeśli moduł był zamontowany na pojeździe przed wprowadzeniem aktualizacji 1.9.
 • Rozwiązano problem, przez który pojazdy graczy czasem pojawiały się pod powierzchnią terenu na początku bitwy.
 • Naprawiono inne usterki techniczne.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

22 komentarze

 1. Apo pisze:

  Ludzie którzy nie mieli wyekspionych czołgów które przeszły na kolekcjonerskie dostali schematy a Ci którzy mieli wyekspione dostali całe nic????? Co to ma być ja się pytam

 2. Marek pisze:

  Cześć, Od wczoraj mam przedziwną sytuację. Mogę odpalić grę tylko w trybie 32 bitowym.
  Czy ktoś może podpowiedzieć dlaczego tak się dzieje ? Mam sys 64 bitowy.

  Pozdrowionka

 3. Otaku_pl1 pisze:

  wg jeb*ny scum zabrali mi wszystkie moduły z ck 30.01P watrte 1600000kredek i teraz jestem w plecy

 4. gustaw1193 pisze:

  pisałem i g mi odpisali

 5. aa pisze:

  Witam, czy jak zrobie super konia za uniwersalne fragmenty a mam stockowego conquerora to dostane to topowe dzialo i silnik skoro sa takie same w super koniu?

 6. gustaw1193 pisze:

  proszę o pilną pomoc po zainstalowaniu nowej aktualizacji na koncie rozegrałem jedna grę i nie mogę ponownie wejść go gry po zalogowaniu wyrzuca mnie z gry.
  Nadmieniam iż wykonałem już wszystkie polecenia otrzymane od operatora włącznie z reinstalacja gry. Gra nie działa tylko na tym koncie i tym komputerze (moim) ale na innych kontach (mam ich kilka na tym komputerze) działa.
  Spróbowałem wejść na konto z problemem na kompie syna i tam jest wszystko w porządku.Co morze być przyczyna ze na moim kompie te konto (tylko) nie działa poprawnie. Po rozłączeniu gry wyświetla komunikat ,,Połączenie z serwerem zostało przerwane,,
  Bardzo proszę o pomoc .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.