Wersja 1.9: Styl 2D “Transformator” dla czołgu KV-220-2

Unikalny styl do zdobycia w ramach 10. rocznicy World of Tanks. Styl traktowany jako niehistoryczny element wyglądu zewnętrznego, wyceniony na 1,750 szt. złota.

Opis w języku angielskim: Disguising a tank as a transformer box was brilliant. What’s in the box with the HIGH VOLTAGE KEEP OUT sign? For those careless enemy vehicles who dare to check it out, there is a high-powered charge of courage inside.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

6 komentarzy

 1. Grozmaryn pisze:

  1750 golda za kamuflaż w grze to totalna przesada. No ale WG to takie komuchy z nutą kapitalistów.

 2. Naterac pisze:

  nie musisz pisać tego pod każdym artykułem

 3. Cenzura pisze:

  Ludzie kupcie sobie słownik i poszukajcie znaczenia słowa unikalny. Unikalna jest wieża Eiffla i odcisk palca.

  Całe to świętowanie to jakiś żart, nagrody które robią wrażenie przez pierwsze 2h jak o nich pamietasz i oczywiście musisz je zdobyć albo kupić bo inaczej nie są już „unikalne „?

  • facet pisze:

   Gościu idź się onanizuj słownikowo na forum polonistyczne , taki z ciebie omnibus a nie zauważyłeś, że to o czołgach… Wieża Eiffla jest unikalna i jest jedna w tym rozmiarze… ta skórka też będzie unikalna bo jest tylko do kw 220 .. Żona Ci nie dała .. obiadu czy co ?? 😀

  • Boniu pisze:

   Wieża Eiffla nie jest unikalna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.