Przegląd aktualizacji 1.9

Aktualizacja 1.9 jest już w drodze na serwer zwykły i niesie ze sobą pewne ciekawe zmiany dla pojazdów poziomów I–IV i drzewa technologicznego oraz wprowadza pojazdy kolekcjonerskie.

U nas łatka zawita 22 kwietnia.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

19 komentarzy

 1. monomach81 pisze:

  🙁 Bardzo mnie to zmartwiło. Ale dzięki.

 2. Saso pisze:

  Wiadomo czy można odzyskać pojazd premium (T26E4) kupony przed laty za kasę, a sprzedany za srebro? Nie mam go na liście do odzyskania ?

 3. monomach81 pisze:

  A jak będzie z załogą na „kolekcjonerskich czołgach” – trzeba ją przeszkalać na nie, czy wsadzamy bez przeszkalania, jak premki?

 4. Gracz pisze:

  Szedłem linią T28 Prototype i planowałem przejść do T28, ale po aktualizacji pojawi się problem. Jestem obecnie na T25/2 i Jeżeli schematami odblokowałbym T28 Prototype (nie kupując go) a następnie również schematami i wolnym doświadczeniem odblokowałbym T28(też go nie kupując) to czy po aktualizacji będę mógł kupić odblokowanego T28 czy będę musiał najpierw odblokować Jacksona i T25/AT i dopiero będę mógł kupić T28?

  • Anonim pisze:

   Jeżeli odblokujesz T28 przed patchem 1.9 fragmentami to tak, bedziesz mógł go kupić po wprowadzeniu aktualizacji. Z tego co widze to po aktualizacji zniknie możliwość przeskoczenia z prototypa na t28.
   Jak go odblokujesz to dlaczego miałbyś go nie móc kupic

 5. mavaka92 pisze:

  Hej. 113 ma być wycofana z drzewka ? będzie mózna kupić ją za kredyty ? xd

 6. Anonim pisze:

  w doope se wsadzie te wersje po angielsku

 7. Glint pisze:

  Wiedzialem ze beda wprowadzone pojazdy kolekcjonerskie ale co to sa Reward Tanks ? Pokazali to na czolgach ciezkich od 5 do 10 tieru.

 8. Wampir_weles pisze:

  Wiadomo, czy wprowadzi do sklepu nowe czołgi za obligacje?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.