Zbudujcie swój pierwszy czołg z Italeri

Firma Italeri rozszerza swoją ofertę łatwych w budowie modeli o dwie niemieckie legendy.


Jazda po polu walki, zbieranie kredytów i PD, ulepszanie czołgów i szkolenie załóg do perfekcji to dobra zabawa – co do tego nie ma wątpliwości. Wiemy jednak, że World of Tanks to trudna gra. Co by było, gdyby istniał łatwiejszy sposób na zabawę z czołgami, na przykład w ramach przerwy po ciężkiej walce lub sposobu na zainteresowanie kogoś młodszego tymi dużymi i potężnymi maszynami? Italeri przygotowała odpowiedź w postaci linii łatwych w budowie modeli! Ich autorski system Click’n’Go pozwala z łatwością zbudować prawdziwe legendy pola bitwy, stanowiąc znakomite wprowadzenie do świata modeli czołgów.

Linia tych modeli została niedawno uzupełniona o dwa legendarne pojazdy niemieckie – czołgi Tiger i Panther – które przez następne 10 dni możecie nabyć z 15% rabatem . Kliknijcie przycisk poniżej, aby je zobaczyć.

Kod bonusowy: EASYWOT

Strona Italeri

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

2 komentarze

  1. nn pisze:

    tak ale wtedy WG nie dostanie prowizji 😛

  2. Andrzeju pisze:

    Z tej strony za czołg płacisz 10,50 euro,a wysyłka 24 euro
    Na polskich stronach z modelami jest za 34 złote plus 9 zł wysyłka paczkomatem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.