Usunięte mapy z World of Tanks – env1ro

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

9 komentarzy

 1. Anonim pisze:

  Kurła, kiedyś to było.

 2. KubaHan pisze:

  Są bitwy standardowe i szturmowe, jaki wg miałby problem np himelrsdorf jakby w szturmie były zimą.

 3. Ale nostalgią zawiało miłe wspomnienia mam nadzieję że te mapy wrócą

 4. Vilentrethenmerth pisze:

  Tyle fajnych map było, a teraz ciągle to samo… 🙂

 5. hej pisze:

  Gram od 7 lat w tę grę. Odpoczywam przy nie więcej niż 3 bitwach pod rząd. Powyżej mnie irytuje. Mniejsza już o to dlaczego. Mapy są zrobione pod pojazdy szybkie i zwinne. Takie moje zdanie. Za dużo ma do powiedzenia RNG w czasie bitew. Gorszy on jest niż te mapy dla wolnych pojazdów.

 6. xxx pisze:

  Ko(sz)maryn. Jak mi go brak. Takie mapy, które wymagały myślenia, a nie jazdy na yolo i zręczność. Z obecnych map kiedyś wysłał mnie dowódca na środek czołgiem ciężkim w Murowankę. Pomyślałem samobój, ale jak rozkaz na CW to 3 razy R i zająłem pozycję. Mimo bycia słabym graczem, zrobiłem tam spory wynik. Szacunek dla rozpylacza za taką znajomość mapy. Tego właśnie wymagały starsze karty i brak dziś w WOT. Nie umiesz strzelać? Nie szkodzi, RNG i legalny aimbot na kołowych nowotworach pomogą. Nie umiesz trzymać się osłon i walczyć na rogach? Przeprojektowane mapy żeby lepsi i wolniejsi mieli przewalone. Biegam czołgiem. Jeszcze teraz fuckline i nieustannie padające z nieba gówno. no pay.

 7. Te same mapy ciagle pisze:

  Wiecej map usunietych niz jest teraz w grze, a mape dodaja raz na rok. I non stop tluczesz te same mapy, streamy ogladasz te same mapy, grasz te same mapy non stop. Nuda.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.