Usunięte mapy z World of Tanks – env1ro

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

10 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ironman_PL_TP

Aż mi łezka pociekła jak usłyszałem kilka starych muzyczek z WoTa, np. z Himla Zimowego. I te stare mapy, kiedyś to się grało, dobre czasy.. Szkoda że usunęli..

Anonimowo

Kurła, kiedyś to było.

KubaHan

Są bitwy standardowe i szturmowe, jaki wg miałby problem np himelrsdorf jakby w szturmie były zimą.

Polski_pocisk_2017

Ale nostalgią zawiało miłe wspomnienia mam nadzieję że te mapy wrócą

Vilentrethenmerth

Tyle fajnych map było, a teraz ciągle to samo… 🙂

hej

Gram od 7 lat w tę grę. Odpoczywam przy nie więcej niż 3 bitwach pod rząd. Powyżej mnie irytuje. Mniejsza już o to dlaczego. Mapy są zrobione pod pojazdy szybkie i zwinne. Takie moje zdanie. Za dużo ma do powiedzenia RNG w czasie bitew. Gorszy on jest niż te mapy dla wolnych pojazdów.

XmechtoganX

ja od 2013 i teraz mam 5 randomow z miesiaca

xxx

Ko(sz)maryn. Jak mi go brak. Takie mapy, które wymagały myślenia, a nie jazdy na yolo i zręczność. Z obecnych map kiedyś wysłał mnie dowódca na środek czołgiem ciężkim w Murowankę. Pomyślałem samobój, ale jak rozkaz na CW to 3 razy R i zająłem pozycję. Mimo bycia słabym graczem, zrobiłem tam spory wynik. Szacunek dla rozpylacza za taką znajomość mapy. Tego właśnie wymagały starsze karty i brak dziś w WOT. Nie umiesz strzelać? Nie szkodzi, RNG i legalny aimbot na kołowych nowotworach pomogą. Nie umiesz trzymać się osłon i walczyć na rogach? Przeprojektowane mapy żeby lepsi i wolniejsi mieli przewalone. Biegam czołgiem. Jeszcze teraz fuckline i nieustannie padające z nieba gówno. no pay.

Te same mapy ciagle

Wiecej map usunietych niz jest teraz w grze, a mape dodaja raz na rok. I non stop tluczesz te same mapy, streamy ogladasz te same mapy, grasz te same mapy non stop. Nuda.

Your story pijony

Co ty bredzisz? Usunięto do tej pory 14 map, a w grze jest 38 kołku