Tryb kosmicznej grawitacji w World of Tanks Blitz!

Tryb kosmicznej grawitacji w World of Tanks Blitz!
Zupełnie inna rozgrywka dzięki zmienionej fizyce, najlepsi gracze zdobędą działki na księżycu!

Gracze World of Tanks Blitz (mobilna wersja dostępna na iOS, Android, macOS oraz PC) powinni przygotować się na przekroczenie granic w zupełnie nowym trybie grawitacji! Między 10 a 16 kwietnia w grze zostaną zasymulowane warunki kosmiczne na wybranych mapach: Sea of Tranquility (nowa mapa specjalnie dla tego trybu!), Mirage, Winter Malinovka, Desert Sands, El Alamein, Normandy i Dead Rail. Poruszanie się czołgami, strzelanie i walka z przeciwnikami w warunkach obniżonej grawitacji to coś zupełnie nowego!

Dzięki partnerstwu z Ambasadą Księżycową (Lunar Embassy – https://lunarembassy.com/), najlepsi gracze w tym trybie będą rywalizować o certyfikaty własności działek na księżycu! Ambasada jest jedyną legalną organizacją sprzedającą działki pozaziemskie od 1980 roku.

„Jesteśmy zaszczyceni mogąc pracować z World of Tanks Blitz przy przeniesieniu potyczek czołgów na powierzchnię księżyca,” mówi Dennis Hope, prezes Ambasady Księzycowej. „Nie możemy się doczekać nowych sąsiadów poza Ziemią. To mały krok dla ludzkości, ale wielki dla czołgistów!”

Andrey Ryabovol, dyrektor World of Tanks Blitz dodaje: “Cieszymy się, że dostarczymy graczom rozrywkę nie-z-tej-ziemi oraz iście kosmiczne nagrody. Przygotujcie się na ciekawą i niespotykaną dotąd mechanikę rozgrywki!”

8 kwietnia o 19:30 czasu polskiego odbędzie się dedykowany stream poświęcony premierze nowego trybu, gdzie będzie można dowiedzieć się więcej szczegółów oraz wygrać 1 akr działki na księżycu wraz z oficjalnym certyfikatem. Zapraszamy pod ten adres:

Aby wziąć udział w trybie grawitacji czołgiści muszą mieć odblokowany przynajmniej jeden czołg V poziomu w World of Tanks Blitz.

Ź: Informacja Prasowa

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowy

Pad działa, sam używam pada od ps4.

Wampir_weles

Proszę o taki tryb na wersji WoT PC. Chcę zobaczyć latające 100 metrów nad ziemią EBRy 😉

Pocisk7

Hahahhaha

Stary_czekista

Ludkowie, chwilowo komp mi się poszedł chędożyć i będę skazany na blitz. I tu rodzi się pytanie, a właściwie dwa. Mianowicie, czy można, a jezeli tak, to jak, odwrócić oś y w sterowaniu oraz, czy blitz na telefonie współpracuje z padem?

Pocisk7

Na padzie ciężko ale mozna kupić se klawiaturę i mysz do telefonu jest takie coś ale pad nie wiem czy bedzie działac