Wydarzenie KV-2

Jeśli się uda, czeka Was 152 mm czystej radości. Od 10 do 20 kwietnia odbędzie się wydarzenie KV-2 z mnóstwem specjalnych zniżek i premii, aby pomóc Wam szybciej zapewnić sobie ten pojazd. Niewykluczone, że podczas eventu możliwy będzie do zdobycia / kupienia styl 3D “Karmazynowy Legion”.

Ponadto, 10 kwietnia zorganizowany zostanie stream z rozdawaniem darmowych przedmiotów, a potem kolejny 18 kwietnia, podczas którego pole bitew zostanie zalane radzieckimi KV-2.

Wypatrujcie kolejnych aktualizacji i szczegółów tego wydarzenia, które zacznie się niedługo.

————————————————————-

„…Tylko kurz i czarny, tłusty popiół. Płonąca ziemia pod gąsienicami i zardzewiałe szkielety pojazdów wroga potargane przez wiatr. Jedziemy dalej, chrzęszcząc po czarnym asfalcie na zapomnianych drogach, mila za milą. Nasz wzrok jest utkwiony w dal, wolny od zaćmienia wątpliwości i nieważne, jakie mamy szanse – nucimy pieśń Marsz Legionu:
‘Modlimy się do diesla mocy bogów,
By uderzyli w naszych wrogów,
I pozwolili, wykazać nasze męstwo!
Czas obudzić wielką bestię,
I spuścić ją ze smyczy,
By idąc na tę krwawą ucztę,
Zapewniła nam zwycięstwo!’”

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
wronulec

popieram sam event bo gram i NIGDY nie sprzedam KV-2…..ALE niestety styl 3D mi sie nie podoba, wolę zdecydowanie styl 3D który mam na KV-2R 😀

Slicesofpizza

O kurcze , maraton na KV 2. Biore !

Run Rabbit Run

Ten styl to się raczej powinien nazywać: “Złomek”!

Ghost

Raczej zabicie nudy

Obi

To będzie maraton ?