Przygotujcie się na 2. etap Linii frontu

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

13 komentarzy
Majkel

Bin4r powiedz mi co to za premia tygrys 217 jakaś nowość bo w czołgopedii brak artykuł o zmianach w HP premtanków

Majkel

Dziękuję bardzo

Luke

A to już ni powinna być widoczna?

Venlok

Szkoda, że nie naprawili losowania mapy. Znowu na 20 bitew będzie 17 razy kraftwerk.

Radzio_87

Nie zapominajmy o tym że ma być rekompensata … Obu nie zapomnieli

Anonimowo

Juz dali po wybraniu trybu linii frontu pokazuje mi 4 zetony

ANONIM

a na testowy znow czekac mamy 6h?

Dzony

A co tam do testowania jest nic znaczącego poza zmianą t54e1 na HT i nic poza tym.

anonimek

Można sie pobawić.

Dzony

To samo można na randomie? Chyba że nie stać np ciebie na zagranie 20 bitew na Xt w ciągu dnia

CV

No ja dziękuje za debili ” bawiących się ” na randomach, do tego na X tierze. Wystarczy mi bezmózgich debili których mi losuje.