Polska Liga World of Tanks – Dzień 6

Szósty dzień Polskiej Ligi World of Tanks był też jednocześnie najkrótszą transmisją. Cztery drużyny INVIL starły się ze sobą w dwóch jednostronnych spotkaniach. Najpierw prowadzone przez Call_Me_Piotra 3XR pewnie sięgnęło po zwycięstwo 5:2 nad drużyną BT, oddając im jedynie rundy, w których zastosowali eksperymentalny skład czołgów, a później jeszcze większą dominację pokazał team GO pod wodzą Kecaja, niszcząc drużynę LS 5:1.

Dzisiejsza transmisja była też najchętniej przez Was oglądaną! W szczytowym momencie było Was aż 2200! Dziękujemy za Wasze zainteresowanie i zapraszamy na kolejne show już jutro o 17:00 na www.twitch.tv/tvp_sport.

Standardowo, nagranie transmisji można zobaczyć pod adresem https://www.twitch.tv/videos/579110495. Kolejne spotkania odbędą się jutro, jak zawsze o godzinie 17:00 na.

Tabela po sześciu dniach rywalizacji prezentuje się następująco:

guest
19 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Arta gry nie warta

Cygan to jeden z moich ulubionych streamerów, polecam jego zazwyczaj mocno emocjonalny kontent:
https://www.twitch.tv/cygan___

Ci co na niego psioczą to pewnie arciarze 😉
Jakiś czas temu Cygan zrobił mały chalange – zabić artę w minutę. Może warto powtórzyć? ;-)))

schizol

znowu sam o sobie piszesz? gdzie poprzednie komentarze dotyczace tej osoby tutaj? nie było tam żadnych obelg, sama prawda

znudzony

Skoro “władza” tutaj wydusza pryszcze KEKW-ziomków to się nie dziw że komentarze znikają…co by było gdyby ktoś z “władzy” nie znalazł w kolejnej kampanii miejsca w klanie spod znaku mentalnych INValidów…opłacają miejscówki uwielbieniem i reklamą bo przecież nie tzw “e-sportowym skillem”.

Anonimowo

no dobre to jest że ktoś zaczął o nim wątek, Ja też napisałem co o nim myśle ( bez obelg ) i komentarze zniknęły a zamiast tego pojawił sie kolejny promujący jego kanał na twiczu 😀

Anonimowo

Na pewno jest to najprzyjemniejszy format dla samych grających. 15 vs 15 to jest jeden wielki zgiełk. 5v5 jest to na pewno bardziej skillowy format i wychodzą tu indywidualne umiejętności, gdzie przy 15v15 wiekszy aspekt jest taktyczny. Poza tym ogarniasz co sie dzieje na mapie podczas bitwy 15v15?

Anonimowo

jak nie ogarniasz mapy 15v15 radze zostawic te gre w pierony 😀

Anonimowo

Chodzilo mi bardziej, ze duzo ciekawych akcji umyka podczas strimkow turniejow 15v15.

I nie wiem czy ty ogladasz mapę czy sam gameplay? Nie wiem jak tobie , ale ja mam wiecej fanu podczas patrzenia na pojedynki niz jak ktos rotuje po mapie czy na rozgrywki taktyczne.

Anonimowo

od pojedynkow sa turnieje, a tu wiadomo ze bedzie glownie chodzic o taktyke, i kto grajacy w wota nie patrzy na mape chlopie

Anonimowo

5 vs 5 = nice joke

Anonimowo

Dlaczego niby ?
Więcej miejsca na mapie + dużo dynamiczniejsze, przyjemniejsze dla widzów bitwy a chyba o to chodzi

Anonimowo

mhm dlatego nikt tego nie oglada

Anonimowo

mhm “Dzisiejsza transmisja była też najchętniej przez Was oglądaną! W szczytowym momencie było Was aż 2200! “

Anonimowo

wow tyle co codziennie na strimie u smalca, niesamowite wydarzenie 😀