Polska Liga World of Tanks – Dzień 5

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
andre

najleprzy to jest Vdr do spolki z Dominem na stronie , jeden reklamuje a drugi kasuje, zebral ponad 30 tys na Orkiestre , ludzie ciezko zarobione pieniadze powplacali i obiecal OSZUST , na yutubie i twitchu pokazac dowod wplaty !! Do dzis ani dowodu wplaty ani info u Domina na stronie !! świzdu gwizdu kasa ciezko zarobiona poszla w pi……

Vdr

Dokładnie. Oszust jak cholera… nieważne, że dowody wpłat do dziś wiszą na moim discordzie. No ale widocznie przerasta cię znalezienie tego, albo zwyczajne… przyjście na stream i zapytanie… Wiem, szok… Pewnie nie wpadłeś na to, że tak można… Ważne, że można kogoś gównem obrzucić 🙂 Pozdrawiam i rozumu życzę.

obiektywny

Tak ucziwego strimera jakim jest VDR to ze świecą, a Ty kolego jesteś kolejną małpą, która hejtuje dlateo owinieneś pracować w Soku z Buraka.

Anonimowo

Nie ma co wchodzić w tyłek, nawet jeśli danego strimera lubisz oglądać 😉 Niemniej andre inteligencją się nie popisał. Ale to chyba plaga dzisiejszego społeczeństwa. Brak dyscypliny, logicznego myślenia, lenistwo, ogromna podatność na manipulacje, czy brak chęci weryfikacji swoich i cudzych racji. Łatwo po prostu rzucić wydajemisię, a jak coś nie pójdzie nie tak – on niewinny, bo wszyscy inni go okłamywali. A teraz akurat mamy najlepsze czasy do weryfikacji tego typu “inteligentów”.