Konfrontacja: Pogoń

Nie przegapcie pierwszego rozdziału fascynującej historii rywalizacji między dwoma asami pancernymi!


World of Tanks oferuje nowe długoterminowe wydarzenie z unikatowymi nagrodami, w którym dwóch legendarnych dowódców walczy o tytuł najlepszego asa pancernego.

Podziwiajcie jak Vasiliy Badaev, prowadzący Object 277 oraz George Barton walczący w Super Conqueror roznoszą pole bitwy w pył, robiąc wszystko, by sprostać temu wyzwaniu. Każdy z nich pragnie zwycięstwa, więc walczą na poważnie!

W tym odcinku obaj dowódcy znajdą się w Himmelsdorfie. W obliczu zablokowanego działa i przerażającego ciężarka T57 depczącego mu po gąsienicach, Barton rozważa ucieczkę w trybie przyspieszonym. Rozpoczął się śmiertelny wyścig…

Po której stronie opowie się Fortuna? Kto zatriumfuje w tej równej walce? Oglądnijcie pierwszy odcinek tej niesamowitej rywalizacji między dwoma asami pancernymi!


Podczas gdy w World of Tanks trwa wydarzenie, w którym każdy gracz może zdobyć wyjątkowe nagrody, dwóch legendarnych dowódców rywalizuje o tytuł najlepszego czołgisty. Vasiliy Badaev w Obiekcie 277 i George Barton w Super Conquerorze biorą udział w bitwach i starają się dowieść swojego pierwszeństwa. W pierwszym odcinku konfrontacji dowódcy znaleźli się w Himmelsdorfie. Podczas walki Bartonowi zablokowało działo i musiał się wycofać. Za nim w pogoń ruszył nieprzyjacielski T57 Heavy. I rozpoczął się wyścig śmierci. Opiera się na nierealnych wydarzeniach.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments