Wargaming Store: Tylko dziś darmowa dostawa

W sklepie Wargaming pojawiło się wiele atrakcyjnych fantów spod szyldu World of Tanks.


Czy na Waszych półkach świecą puste miejsca, które tylko czekają na wypełnienie? Czy uważacie, że w Waszym życiu przydałoby się więcej World of Tanks? Czy interesują Was unikatowe przedmioty dla kolekcjonerów? W sklepie Wargaming znajdziecie atrakcyjne oferty, które spełnią te potrzeby, a dodatkowo zostaną wysłane do Waszych domów za darmo. Musicie się jednak pośpieszyć. DARMOWA DOSTAWA dla wszystkich zamówień jest dostępna wyłącznie do piątku 27 marca, do godz. 18:00!

Oferujemy m.in. Ulubiony zestaw graczy, który można obecnie kupić za 90 euro (przecena z 131,44 euro). Znajdziecie w nim najpopularniejsze fanty w klimacie World of Tanks, takie jak wyjątkowo wygodna, pluszowa bluza z kapturem czy zawsze modna czapka-patrolówka.

Polecamy także Skrzynkę kolekcjonerską World of Tanks  – Do boju!. Jest to decyzja limitowana; wyprodukowaliśmy tylko 5130 sztuk,  a każda skrzynka zawiera unikatową replikę czołgu Tiger 131, oraz szereg innych przedmiotów kolekcjonerskich. Teraz możecie ją nabyć z rabatem 25%.

Zapraszamy do sklepu Wargaming i wybrania czegoś dla siebie! Nieustannie uzupełniamy naszą ofertę o nowe, atrakcyjne przedmioty.

Do sklepu Wargaming

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
robertunio

Koszulki WOWS byly nawet fajne, kupilem kiedys koszulke Yamato ale widze ze wycofali caly asortyment.