Styl 3D: Bazalt dla czołgu Object 907

Tymczasem na serwerze RU, najlepszych 2000 graczy pod względem zdobytych osobistych punktów sławy w Kampanii „Narodziny przemysłu” otrzymało możliwość zakupu nowego stylu 3D „Bazalt” dla Object 907 (bez samego pojazdu).

Styl wyceniono na 5499 rubli, tj. około 300,00 zł.

————————————————————-

„Nic nie widziałem. Ale każda komórka mojego ciała czuła tę falę, nadciągającą szybciej niż pocisk, zmieniając teren za sobą nie do poznania. Wyobraziłem sobie, jak połyka wszystko na swojej drodze i pozostawiając za sobą tylko popioły. Wyobraziłem sobie też nasz mały czołg, który za chwilę przyjmie na siebie uderzenie: czy jego pancerz nas osłoni, czy zamienimy się w popiół jak wszystko na drodze fali? Pamiętam słowa naszego pułkownika: ‚Przyjrzyjcie się tej mocy… Zapamiętajcie ten dzień i tę chwilę. Obyśmy nigdy nie zobaczyli tego wybuchu w innych okolicznościach.’ Oglądamy ten wybuch sparaliżowani jego pięknem. Ale to ten rodzaj piękna, który mrozi krew w żyłach.”

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Animacja:

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

10 komentarzy

 1. Anonim pisze:

  Ten styl to jest taka nakładka na grafit czy jest to oddzielny styl?

 2. Nob pisze:

  styl 3D Grafit dostało 4000 najlepszych w EU… a na RU trzeba to kupić czy co?

 3. Olo pisze:

  a ty potrafisz czytać ze zrozumieniem???

 4. xDDD pisze:

  XD tyle powiem

 5. Funny gamer pisze:

  300zl – taka skromna cena za wyglad…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.