Wsparcie Gracza Wargaming podczas epidemii COVID-19

Krótka notka wprost z Działu Obsługi Klienta:

Drodzy Dowódcy,

Z racji rozprzestrzeniania się akcji ratowniczych związanych z COVID-19, które powodują utrudnienia w życiu rodzin i działaniu biznesu, chcieliśmy Was powiadomić, żę podejmujemy wszelkie niezbędne środki w celu zapewnienia bezpieczeństwa naszym pracownikom.

W związku z tym i aż do odwołania, czas oczekiwania na odpowiedź na zgłoszenie może się wydłużyć.

Pozostawiamy Wam do dyspozycji kilka różnych platform, które powinny pomóc w znalezieniu potrzebnych informacji przed utworzeniem zgłoszenia. Pomoże nam to szybciej przetwarzać te zgłoszenia, które naprawdę potrzebują naszej pomocy.

Jesteśmy pewni, że rozumiecie powagę obecnej sytuacji i mamy nadzieję, że nadal będziecie cieszyć się naszymi grami. Prosimy, bądźcie ostrożni.

Dziękujemy Wam bardzo,

Zespół Wargaming

Wsparcie Wargaming.net

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

24 komentarze

 1. Anonim pisze:

  Jak WG już od dawna ma chore pomysły.

 2. Luk pisze:

  prosze wspomoc polska sluzbe zdrowia teraz to jest najwazniejsze,brakuje wszystkiego, wg moze wymyslicie jakas akcje z ktorej rpzeznaczycie kase na walke z covid19 ?

 3. Paluch pisze:

  Pierdziela o bezpieczeństwie.tak wszystko można robić z domu .chcą troszczyć się o nasze bezpieczeństwo…. to niech dadzą każdemu 2 tygodnie premium za darmo 😂…. To był by ładny gest

 4. Elo pisze:

  Dobrze ze z powodu koronawirusa co 2 dni nowe oferty w sklepie premium na to macie czas ciule wg

 5. Anonim pisze:

  Ziom nie raz napisalem cos o zniknieciu wyposazenia czy cos a za kazdym razem dostawalem identyczna wiadomosc ze ‚wyposazenie jest zbalansowane tak tylko jak sie da’ i tak odpowiadaja jesli dostaja zgłoszenie o mm to wklejaja notke ze ciagle pracuja nad mm, jak ktos napisze o kradziezy np w klanie to dostaja info ‚bla bla bla’ i tak zawsze jest

  • Anonim pisze:

   bzdury sie pisze, bzdury sie otrzymuje w zamian proste to jest 😉 znikniecie wyposazenia 😀 niesprawiedliwy mm 😀

  • BOTYwWG pisze:

   Bo na większość zgłoszeń odpowiadają boty. Takie info otrzymałem od człowieka z wg, a nie jakiegoś co nazywa się Andrzej Czerep czy Agnieszka Pipetka. W całym supporcie są może 3 tematy zgłoszeń, na które masz szansę na 90% otrzymać info zwrotne od człowieka, nie bota.

 6. Anonim pisze:

  Zgadzam się w 100%.

 7. kuczmar29 pisze:

  Wsadźcie se ta grę teraz we dup.. czy wsparcie jest czy nie mam na to wywalone , tak jak spieprzono tą grę

 8. xxxzz pisze:

  Przyciski kopiuj & wklej się zablokowały? Ktoś wylał kawę na klawiarurę?

 9. Rty pisze:

  Rab darmowa gierka jest całkiem droga prawda ?

 10. Anonim pisze:

  I znowu ludzie mają wyraźne problemy z czytaniem o co chodzi – nie o reporty czy problemy, na które można odpowiedzieć automatycznie, a o pytania wymagające odpowiedzi ze strony człowieka, często takie, na które odpowiedzi można znaleźć wykazując się choć odrobiną inteligencji (z czym czasami bywa ciężko, co potwierdzają też komentarze chociażby tutaj), na przykład płacz „czemu LT mnie wyspotował, skoro stałem moim type 4 heavy w krzaku?”

 11. Anonim pisze:

  Z racji rozprzestrzeniania się akcji ratowniczych…..XD

 12. verterix pisze:

  XD ludzie z WG nie zapomnieli że istnieje takie coś jak INTERNET i że mogą pracować zdalnie z domów i teraz przez to będą dzbany blokować ludzi bo niema kto ich ZBANOWAĆ!

 13. us pisze:

  To boty na obsłudze klienta mogą się zarazić i mają rodziny? Wsparcie w WG to było 5 lat temu. Teraz jak spróbujesz zgłosić jakikolwiek błąd to dostajesz automatycznie generowaną odpowiedź mniej więcej dopasowaną do działu, którego dotyczy błąd.

 14. Czołgista pisze:

  Ciekaw jestem jak długo będziemy musieli czekać, aż pojawią się jacyś „Janusze”, co będą się domagać rekompensat od WG za to, że wolniej odpowiadają na ich zgłoszenia…

 15. Luke pisze:

  To jakieś jaja?

 16. Moher pisze:

  Daliby konto pdemium na okres trwania

 17. Lolo pisze:

  Wsparcie kopiuj wklej już nawet kuleje. Co za strata 😁

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.