Sklep premium: T-28E with F-30

T-28E with F-30 dostępny w zestawie za 119,99 zł.

Oferty z T-28E with F-30

Dodaj tę perełkę do swojej kolekcji! Ten T-28 został wyposażony w działo F-30, przez co wygląda niecodziennie, ale atrakcyjnie, a do tego zadaje dużą ilość uszkodzeń na minutę i potrafi przebić niejeden pancerz. Jego pancerz ochroni Cię też przed ogniem z karabinów maszynowych! Czego chcieć więcej? Zaparkuj T-28E z F-30 w swoim garażu, kupując ten zestaw, a otrzymasz też czas dostępu do konta premium World of Tanks i złote monety!

Perełka kolekcjonerska: T-28E z F-30
 • T-28E with F-30
 • Załoga wyszkolona w 100%
 • Miejsce w garażu
 • 4 250
 •  Konto premium WoT: 30 dni

Cena: 119,99 zł.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

9 komentarzy

 1. Krasnoarmiejec pisze:

  Kupiłem sobie, bo już od dawna na niego czekałem. Jest zayebisty, sieje spustoszenie na swoim i III tierze, a nawet na V potrafi zrobić kuku.

 2. LOL pisze:

  poyebało was 120 zł to chyba troche przesada za tyle to już 8 można se kupić

 3. R2 pisze:

  Odejmując gold i PA wychodzi jakieś 20-30zl za czolg. Wykorzystując kupon 20% z TR mamy czołg ‚za darmo’.

 4. DEX pisze:

  Da się dostać ten czołg o wiele taniej. Maszyna zdecydowanie OP, pałowanie fok na niskich tierach to sama przyjemność.

 5. Anonim pisze:

  Widzę, że WG ostatnio się ceni. Czołg swego czasu dostałem z paczek świątecznych z jakiegoś gibałeja. Czołg całkiem fajny, da się nim wyciągać bitewki na tych tierach, bo zarówno AP i HE sieją niezłe spustoszenie. Snajper z niego żaden, ale na bliskim i średnim dystansie daje radę.

 6. Egon pisze:

  Działo z KW 1 przebija wszystko na swoim tierze i wyżej pancerz też jakiś ma, czołg kolekcjonerski, bo 4 tier do szkolenia załóg tylko, cena przesadzona ze 30 do 50 zł max ale dosyć ciekawy….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.