Sklep premium: T-28E with F-30

T-28E with F-30 dostępny w zestawie za 119,99 zł.

Oferty z T-28E with F-30

Dodaj tę perełkę do swojej kolekcji! Ten T-28 został wyposażony w działo F-30, przez co wygląda niecodziennie, ale atrakcyjnie, a do tego zadaje dużą ilość uszkodzeń na minutę i potrafi przebić niejeden pancerz. Jego pancerz ochroni Cię też przed ogniem z karabinów maszynowych! Czego chcieć więcej? Zaparkuj T-28E z F-30 w swoim garażu, kupując ten zestaw, a otrzymasz też czas dostępu do konta premium World of Tanks i złote monety!

Perełka kolekcjonerska: T-28E z F-30
  • T-28E with F-30
  • Załoga wyszkolona w 100%
  • Miejsce w garażu
  • 4 250
  •  Konto premium WoT: 30 dni

Cena: 119,99 zł.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Krasnoarmiejec

Kupiłem sobie, bo już od dawna na niego czekałem. Jest zayebisty, sieje spustoszenie na swoim i III tierze, a nawet na V potrafi zrobić kuku.

LOL

poyebało was 120 zł to chyba troche przesada za tyle to już 8 można se kupić

R2

Odejmując gold i PA wychodzi jakieś 20-30zl za czolg. Wykorzystując kupon 20% z TR mamy czołg ‘za darmo’.

DEX

Da się dostać ten czołg o wiele taniej. Maszyna zdecydowanie OP, pałowanie fok na niskich tierach to sama przyjemność.

iBlackLagoon

Średnie tiery koleżko.

kosmodrom

niskie tiery

Anonimowo

Widzę, że WG ostatnio się ceni. Czołg swego czasu dostałem z paczek świątecznych z jakiegoś gibałeja. Czołg całkiem fajny, da się nim wyciągać bitewki na tych tierach, bo zarówno AP i HE sieją niezłe spustoszenie. Snajper z niego żaden, ale na bliskim i średnim dystansie daje radę.

Egon

Działo z KW 1 przebija wszystko na swoim tierze i wyżej pancerz też jakiś ma, czołg kolekcjonerski, bo 4 tier do szkolenia załóg tylko, cena przesadzona ze 30 do 50 zł max ale dosyć ciekawy….

xDDD

no on tyle kosztuje, dodatki podbijają xd