3. sezon bitew rankingowych 2019–2020: Sięgnijcie po swoją nagrodę roczną!

bitw

Utorujcie sobie drogę do unikalnego Kampfpanzer 50 t i pozostałych nagród, póki jeszcze możecie!


Witajcie Dowódcy!

Wasza bojowa wędrówka po jednym z najbardziej wymagających trybów w World of Tanks dobiega końca. Przed Wami ostatni, 3. sezon bitew rankingowych 2019–2020. Zakończy on cały cykl trzech ambitnych sezonów, które trwały przez niemal rok i przynosi ze sobą obietnicę wielkiej kumulacji nagród!

Trudno o wyższe stawki – po zakończeniu tego ostatniego sezonu, otrzymacie Waszą roczną nagrodę, zależną od liczby zgromadzonych żetonów stopnia. Grajcie ostro, walczcie jeszcze zacieklej i dostańcie w swoje ręce   IX Kampfpanzer 50 t  wraz z mnóstwem innych nagród!

Daty sezonu

16 marca, 2020, 14:00 CET – 6 kwietnia, 2020, 03:00 CEST

Okna czasowe

dni robocze
14:00 – 02:00 CET (serwer EU1)
weekendy
10:00 – 02:00 CET (serwer EU1)

Co nowego?

W tym sezonie podstawowa rozgrywka nie będzie odbiegać od tej znanej z batalii ubiegłego roku, ale po wnikliwej analizie Waszych opinii wprowadziliśmy nieliczne zmiany, by uczynić bitwy rankingowe nawet jeszcze przyjemniejszymi. Przyjrzyjmy się im z bliska.

  • Doświadczenie roli: Nowa rola dla pojazdu

Małe przypomnienie: Doświadczenie roli wprowadzono do bitew rankingowych, aby udoskonalić grę Waszymi ulubionymi pojazdami. Zdobywa się je po każdej bitwie w liczbie sprzężonej z Waszymi osiągnięciami (uszkodzenia, zniszczeni przeciwnicy, itp.) i Waszym stylem gry na polu bitwy.

Poprzednio, wprowadziliśmy siedem głównych ról pojazdu do odegrania w bitwie. W sezonie 3. dodajemy jeszcze jedną — wszechstronny pojazd szturmowy . Ta kategoria obejmuje pojazdy odznaczające się niską mobilnością, ale z przyzwoitym pancerzem. Pojazdy te są w szczególności skuteczne w walce na bliskim i średnim dystansie, zapewniając wielkie wsparcie dla pojazdów w roli obrońcy. Aby zdobyć możliwie dużo PD roli, wszechstronne pojazdy szturmowe muszą:

  • Blokować uszkodzenia
  • Zadawać uszkodzenia czołgom w Twoim zasięgu

Poniższe czołgi można uznać za najbardziej typowych przedstawicieli nowej kategorii PD roli: X Object 430U, IX E 50 Ausf. M, X M48A5 Patton.

  • Dostosowania systemu dobierającego

Jednym z głównych celów tego systemu jest dobranie Was do walki z porównywalnymi i stanowiącymi wyzwanie drużynami. By zapewnić Wam wygodniejsze środowisko gry, dostosowaliśmy system losujący, tak aby pojazdy kołowe były dobierane oddzielnie od pojazdów gąsienicowych. W rezultacie, będzie zauważalnie mniej bitew w których jedna z drużyn będzie posiadać w swoich szeregach pojazd kołowy, podczas gdy druga będzie go pozbawiona.

  • Przepracowanie mechaniki zdobywania PD za zniszczenie pojazdów nieprzyjaciela

Liczba PD, które zdobędziecie za zniszczone pojazdy będzie zależeć od sumy uszkodzeń, które zadacie temu przeciwnikowi. Zdobędziecie maksymalną liczbę PD tylko w przypadku, gdy będziecie tymi, którzy zadali całość uszkodzeń dla zniszczonego czołgu.

Nagrody roczne

Pomówmy teraz o bardziej nęcącym temacie – nagrodach rocznych! Im więcej żetonów zdobędziecie we wszystkich trzech sezonach, tym atrakcyjniejszą główną nagrodę otrzymacie. W zależności od Waszych osiągnięć, będziecie mogli uzyskać:

  • Małą nagrodę za 4 żetony stopnia. Zawiera ona: rezerwy osobiste oraz specjalny styl „Klasyczny rankingowy, wariant 3”.
  • Standardową nagrodę za 7 żetonów stopnia. Zawiera: ona innowacyjny system ładowania oraz specjalny styl „Klasyczny rankingowy, wariant 2”.
  • Zaawansowaną nagrodę za 10 żetonów stopnia. Zawiera ona: unikalnego Kampfpanzer 50 t, innowacyjny system ładowania, system wyposażenia stabilizującego i specjalny styl „Klasyczny rankingowy, wariant 1”.
  • Maksymalna nagroda za 17 żetonów stopnia. Zawiera ona: Kampfpanzer 50 t, innowacyjny system ładowania, system wyposażenia stabilizującego, system wentylacyjny i specjalny styl „Klasyczny rankingowy, wariant 1”.

Zaznaczona w Waszym garażu nagroda roczna, do której jesteście obecnie upoważnieni, będzie zależeć od liczby zdobytych żetonów stopnia w ostatnich trzech sezonach.

Rozumie się samo przez się, że najbardziej pożądanym trofeum przez każdego dowódcę jest Kampfpanzer 50 t – niemiecki czołg średni IX poziomu. Zwrotny pojazd z korzystnym nachyleniem pancerza, wspaniałą dynamiką i dobrą kombinacją uszkodzeń alfa oraz uszkodzeń na minutę. Jego cechą wyróżniającą jest ekstrawagancki wygląd, dość nietypowy wśród czołgów niemieckich. Absolutne musicie go mieć w Waszej kolekcji czołgów – na pewno wzbudzi on zazdrość innych dowódców!

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

Wśród ostatecznej puli nagród znajdzie się: nowy, unikalny styl 2D, „Klasyczny rankingowy”, który zostanie przyznany do Waszego konta na stałe i który dostępny jest w trzech wariantach. Sprawdźcie sami.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

Możecie odebrać swoją nagrodę roczną zgodną z ostateczną liczbą zgromadzonych żetonów stopnia, które zebraliście, nawet jeśli nie uda Wam się dostać do żadnej ligi w nadchodzącym sezonie.

Oczywiście, jesteście upoważnieni do nagród za osiągnięcie dywizji. Te nie zmieniły się od sezonu 2. Nagrody sezonu to min. unikalny styl 2D dla pojazdów X poziomu, jeden na każdą ligę w której będziesz musiał uczestniczyć w przyszłych sezonach bitew rankingowych, by móc je zachować. Możecie odnieść się do naszego Przewodnika po bitwach rankingowych, by odświeżyć pamięć o dostępnych nagrodach.

Jak mogę odebrać moją roczną nagrodę?

Nie przejmujcie się, Wasza roczna nagroda będzie przypisana do Waszego konta automatycznie w ciągu dwóch tygodni od ukończenia sezonu 3 – będziecie musieli się tylko zalogować do klienta gry. Wszystkie pozostałe żetony rankingowe zostaną wymienione na obligacje po następującym kursie :

1 żeton stopnia = 500 obligacji

Rekompensata również będzie miała miejsce automatycznie w ciągu 2 tygodni od zakończenia sezonu 3.

NA PRZYKŁAD: Za wszystkie trzy sezony Bitew rankingowych 2019–2020, zdobyliście 15 żetonów rankingowych. W takim przypadku otrzymacie zaawansowaną nagrodę roczną, której koszt to 10 żetonów rankingowych. Pozostałe 5 żetonów rankingowych będzie zrekompensowane 2500 obligacjami w okresie do dwóch tygodni od zakończenia sezonu 3.

Powodzenia w ostatnim sezonie bitew rankingowych, Dowódcy! Podejmijcie ostateczny wysiłek, aby zdobyć żetony rankingowe i dobierzcie się do unikalnych pojazdów-nagród oraz innych fantów, póki jest jeszcze na to szansa!

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
18 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
anonim

podobno 35 200 minimal był

Motokomando

34k obligacji minimum potwierdzone info

Jura

38111 wystarczyło

Anonimowo

dmg, i dpm ssie powaznie, nie wiem gdzie tu ta “dobra kombinacja”. Może gdyby dingał to by był pierwszym bardzo mobilnym czolgiem z pancerzem, ale wieża to co najwyżej na 8, nie na 9, 10. Za słabe kąty przy 250mm. Więc lipaaaa

Sla

Rozumiem, że wieża która ma 300+ mm efektywnego pancerza i kadłub 270mm+ z taką mobilnością i penetracja, to coś co jest złą kombinacją, tak? Zastanawiam się co mają powiedzieć kierowcy E-50M w takim razie. 😀 DPM jest średni, ale cała reszta w tym pojeździe wydaje się świetna. Nie zapominajmy, że to tier 9.

Anonimowo

@Sla a ty ślepy? Przy jarzmie efektywnośc to 260-270. W dodatku duży weakspoty w wizjrze 200. Większość kadłuba zajmuje dolną płyta 160 eff…. Gościu nawet Skoda papierowa ma hardspot na jarzmie..

Anonimowo

Uwielbiam takich speców. Ten czołg nie ma iść ani w DPM, ani w mega pancerz. To niemiecka wersja T-54 na dziale z 219 mm peny. Rld logiczne, że musi być zbalansowany ze względu na świetną celność i wysoką penetrację. No ale ty oczekujesz wysokiej peny, dpm, świetnego pancerza, mobilności kołowca i kij wie czego jeszcze.

Anonimowo

T55a ma taką samą celność, lepsza stabilizacje, dmp, mobilność… Praktycznie wszystko poza depresją. A pena na standardzi mnie nic nie obchodzi

Anonimowo

No tak… Jak ktoś wali kumulami na prawo i lewo, często bezrefleksyjnie, to rzeczywiście. T-55a jest lepszy. Dla graczy co jednak celują różnica w penetracji na standardzie jest ogromna. Może ty nie zakładasz zarabiać na tierach 9+, ale ja wychodzę z założenia – jak się da to oszczędzać, a nie marnować kredyty na amunicję. Druga sprawa, że jak kiedyś wejdzie ten rebalans amunicji – czołgi na niej bazujące najbardziej oberwą. Ofc graj jak chcesz. Mi to i tak ryba – twoje konto, twoje sprawy 🙂

Anonimowo

To chyba oczywiste, że gadamy o statystykach czołgu, a nie ile zarabia. To że jakoś koleś nie uznaje golda nie zmieni faktu, że ten istnieje…

gracz

no nie róbcie jaj ja kiedyś dałem 31.000 tyś obligacji na 907 i wygrałem gdzie przepłaciłem z 7.000 tyś a tu takie sumy.

Adi_456

Jestem ciekaw ile trzeba było dać, pewnie z 40k żeby wygrać tym razem.
Chyba, że jeszcze zabiorą obligacje z konta później i dadzą czołg

glus1321

34k to mało było

Adi_456

Dałem 33 143 obligacje na licytacji i teraz mi je zwrócili, czołgu nie ma

Zygfryd

Za mało rekrutów zrobiłeś.

sajmon

Ja tam dałem 33k i nigdy nie robiłem rekruta 😀

Czesiu

38k i siadlo

xDDD

Beka te nagrody XD