Sklep premium: IS-6

Radziecki IS-6 poziomem VIII tygodnia. Pojazd dostępny w zestawie za 171,22 zł.

Oferta z IS-6

Jeśli jesteś fanem agresywnej rozgrywki, ten radziecki czołg ciężki na pewno przypadnie Ci do gustu. Uszkodzenia na minutę i uszkodzenia podstawowe sieją postrach, a jakby tego było mało, nachylony pancerz, który chroni IS-6 z każdej strony, czyni z tego czołgu twardy orzech do zgryzienia. Dodaj tego bojownika do swojej kolekcji!

Ważne: Misje znajdujące się w zestawie mogą zostać wypełnione tylko pojazdem IS-6 po wykorzystaniu bonusu za pierwsze zwycięstwo dnia.

Poziom VIII tygodnia: IS-6
 • https://ru-wotp.wgcdn.co/static/5.6.2_896aed/wotp_static/img/core/frontend/scss/common/components/widgets/content-tank/img/uk.png IS-6
 • Miejsce w garażu
 • Załoga wyszkolona w 100%
 •  Konto premium World of Tanks: 30 dni
 • 15x Misja: 5x PD za zwycięstwo
 • Rezerwa osobista: +300% PD załogi przez 2 godziny.

Cena: 171,22 zł.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

20 komentarzy

 1. iBlackLagoon pisze:

  Najlepsza ósemka do nabijania WN8 (full gold)

 2. Kutangklan pisze:

  O kolego teraz to kwarantanna narodowa jest. Więc ze spaceru nici.

 3. Cool pisze:

  Nie wydam ani grosza na tą gow nianą grę ze zjeba..m rng nie da się już w to grać . Randzę wszystkim odpuścić to gówienko i wyjść na spacer pooddychać świeży m piwietrzem z koronowirusem.

 4. Tasman 11 pisze:

  3 lata teamu można było kupić. Obecnie? Jak macie do wyrzucenia prawie 2 stówki….

 5. Gawron pisze:

  Miałem i kiedyś to był masakrator. Potem zmienił się MM, doszły grubasy w stylu VK-100 i pojazd mocno nie domagał. Na trade-in dołożyłem do Lowe i to była najlepsza moja decyzja w tej grze. MM ponownie się zmienił w między czasie dla 8 tierów, może teraz ma łaskawsze losowania, nie wiem, ale co będzie jak znowu wajha przeskoczy i WG namiesza. No i ten rebalans ammo. Ten czołg to kiepska inwestycja, nie jest wart pieniędzy.

 6. Jacob pisze:

  Gdyby nie defender i inne op premki ten czolg by byl jeszcze lepszy.

 7. Anonim pisze:

  Czołg na pewno nie w topce zarabiaczek, ale na pewno nie jest dnem jak niektórzy demonizują. Na 8 tierach daje sobie na spokojnie radę. Czasem trzeba się wspomóc amunicją premium. I najważniejsze – celować, a nie liczyć na fart. Czołg niemal identyczny do 112 – praktycznie różni je tylko rodzaj i pena na amunicji premium. Ofc w obecnej mecie nie warto go brać. Ale jakby wpadł z jakiejś okazji, ma się doświadczenie (nie mówię o kampieniu, snajpieniu, kitrania po krzaku) to nie jest aż tak straszny.

 8. KorpoSzczur pisze:

  Nabyłem go bo była kiedyś jakaś duża promocja na niego. Jprd…. Co za szrot!!!! Zagralem tym badziewiem kilka bitew (4 perkowa zaloga) i rdzewieje. Defender podobne gówno. Trochę lepsza pena i pancerz ale za to spotyka X. Czolg dla masochistow i gra jedynie full gold (+kilka HE) a i tak można mieć problemy.

 9. Sin pisze:

  Zdjęcie do artykułu – nice. Faktycznie IS-6 jest ruch*ny.

 10. Anonim pisze:

  Mi sie nim lepiej gra niż defemderem serio, pena nie domaga ale ma lepszy handling i rof i jego dolna płyta jest „niżej” położona niż w defenderze i jest tak łatwo się w nią wbić wbrew pozorom i często jest po prostu lekcewarzony

 11. CoronaV pisze:

  Działo wali same kalafiory i żałosna pena. Jak rzuci na 9 to RIP. Jak rzuci na 6 to można się pobawić. Nie warty kasy na pewno.

 12. ...gal anonim... pisze:

  Kiedyś dawał radę, ale w dzisiejszych czasach to totalny złom. Co z tego ze MM +1, skoro wyjedzie na nas VK 100 czy inny defekator i możemy go tylko posmyrać APkami…

 13. Glint pisze:

  Czekałem na niego.

 14. Faja77 pisze:

  Kpina komentarz wg na temat czołu. Ścierwo straszne is 6

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.