Sklep premium: IS-6

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

20 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
iBlackLagoon

Najlepsza ósemka do nabijania WN8 (full gold)

Kutangklan

O kolego teraz to kwarantanna narodowa jest. Więc ze spaceru nici.

Cool

Nie wydam ani grosza na tą gow nianą grę ze zjeba..m rng nie da się już w to grać . Randzę wszystkim odpuścić to gówienko i wyjść na spacer pooddychać świeży m piwietrzem z koronowirusem.

Tasman 11

3 lata teamu można było kupić. Obecnie? Jak macie do wyrzucenia prawie 2 stówki….

Gawron

Miałem i kiedyś to był masakrator. Potem zmienił się MM, doszły grubasy w stylu VK-100 i pojazd mocno nie domagał. Na trade-in dołożyłem do Lowe i to była najlepsza moja decyzja w tej grze. MM ponownie się zmienił w między czasie dla 8 tierów, może teraz ma łaskawsze losowania, nie wiem, ale co będzie jak znowu wajha przeskoczy i WG namiesza. No i ten rebalans ammo. Ten czołg to kiepska inwestycja, nie jest wart pieniędzy.

Jacob

Gdyby nie defender i inne op premki ten czolg by byl jeszcze lepszy.

dfdfdf

gdyby nie gold ammo wszędzie latające

Anonimowo

Czołg na pewno nie w topce zarabiaczek, ale na pewno nie jest dnem jak niektórzy demonizują. Na 8 tierach daje sobie na spokojnie radę. Czasem trzeba się wspomóc amunicją premium. I najważniejsze – celować, a nie liczyć na fart. Czołg niemal identyczny do 112 – praktycznie różni je tylko rodzaj i pena na amunicji premium. Ofc w obecnej mecie nie warto go brać. Ale jakby wpadł z jakiejś okazji, ma się doświadczenie (nie mówię o kampieniu, snajpieniu, kitrania po krzaku) to nie jest aż tak straszny.

KorpoSzczur

Nabyłem go bo była kiedyś jakaś duża promocja na niego. Jprd…. Co za szrot!!!! Zagralem tym badziewiem kilka bitew (4 perkowa zaloga) i rdzewieje. Defender podobne gówno. Trochę lepsza pena i pancerz ale za to spotyka X. Czolg dla masochistow i gra jedynie full gold (+kilka HE) a i tak można mieć problemy.

Sin

Zdjęcie do artykułu – nice. Faktycznie IS-6 jest ruch*ny.

Anonimowo

Mi sie nim lepiej gra niż defemderem serio, pena nie domaga ale ma lepszy handling i rof i jego dolna płyta jest “niżej” położona niż w defenderze i jest tak łatwo się w nią wbić wbrew pozorom i często jest po prostu lekcewarzony

Dziara

Masz rację, czołg daje radę i ma limit mm +1 z czego b.często widzi niższe tiery. APCR stykają jeśli spotkasz jakąś 9kę.

wtf

z tym że defender ma nieprzebijalny pancerz. Wieża wiadomo a kadłub to jest jakieś ufo. Jade ostatnio liberte który ma 232 peny i nie moge przebić defendera w dolną płyte z jakiś 20 metrów do tego typ stoi idealnie na wprost mnie

wtf

dodam tylko że strzelałem 3 razy i za każdym razem ding

CoronaV

Działo wali same kalafiory i żałosna pena. Jak rzuci na 9 to RIP. Jak rzuci na 6 to można się pobawić. Nie warty kasy na pewno.

...gal anonim...

Kiedyś dawał radę, ale w dzisiejszych czasach to totalny złom. Co z tego ze MM +1, skoro wyjedzie na nas VK 100 czy inny defekator i możemy go tylko posmyrać APkami…

Glint

Czekałem na niego.

Faja77

Kpina komentarz wg na temat czołu. Ścierwo straszne is 6

Anonimowo

Lekcje przez koronę odwołane?

Anonimowo

tak