Rywalizacja klanów: Industrialna granica

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
14 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
gold__-__ noob

nagrody śmiech na sali 3000€ jako cała pieniężna pula turnieju. Utarg z godziny przeznaczony na turniej , który odbywa się co pół roku xd

Piot3r_

3000 € dla drużyny to dla Ciebie mało? Naprawdę?

asdd

3,000EUR =12,899.19 PLN = 859,93 zł na jednego gracza z drużyny. To według ciebie dużo?

Anonimowo

oczywiście że mało, jakby było 5k za 1, 3k za 2, 1k za 3 i po jakimś groszu dla 4-6 to by było duzo lepiej

Anonimowo

powinno być min 15k za zwycięstwo i wtedy była by jakaś rywalizacja

Asd

Racja, powinni wprowadzić limit – 1 czołg tego rodzaju, i wtedy w grze byłoby 15 różnych czołgów! To by było fajne. CC robić taką sugestie!

Anonimowo

Ciekawie jest oglądać pojedynki jednych i tych samych czołgów… Emocjonujące w uj.

Anonimowo

? na żadnej ma0ie nie gra się 15 tych samych czołgów. A pozatym można oglądać taktyki, nowe zagrania, czy też ustawienia – wszystko to co jest interesujące dla kogoś kto choc troche umie grać w wota, ale oczywiscie, bilard dla małpy też będzie nudny, ciągle te same bile, ciągle tylko uderzają…

Bot prawdziwy

Sprzeciw… Zgadzam się z Tobą ale po co tłumaczyć coś amebie

Anonimowo

Taktyki taktykami, ale lepiej by się oglądało różnorodne składy, a nie ciągle to samo – Chieftainy, Ebole, kółkowce. W grze tyle maszyn najwyższego poziomu, a brane są wiecznie jedne i te same. I tylko o same pojazdy mi chodziło. Ale oczywiście wyzywanie od małp, sugerowanie braku umiejętności widzę stanowi merytoryczną część argumentów. Widzę jak ubogim intelektualnie jesteś. Idź się dowartościować gdzieś indziej. W ludzki sposób, a nie na poziomie pierwotniaka.

Georg

Ktoś wie co to za styl ?

Rigby

Na pewno nie 3d więc pewnie jakiś shit

saasada

najprawdopodobniej będzie to styl klanu w tym turnieju