Linia Frontu: nowości i nagrody

Prosto z polskiego kanału World of Tanks na YouTube. Przyjemnego oglądania! 😉

Już wkrótce graczy czeka naprawdę wielkie wydarzenie – Ekspedycja w World of Tanks. Cztery etapy Linii Frontu i tyle samo Stalowego Łowcy. Od marca do czerwca cztery razy zostanie uruchomiony tryb, w którym jedna drużyna broni granic, podczas gdy druga je atakuje. Które zasady są najważniejsze w Linii Frontu? Jakich poprawek dokonaliśmy na mapach Normandia i Kraftwerk? Co z mechaniką odrodzenia w bitwie? O tym wszystkim opowiemy w odcinku. Miłego oglądania!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
13 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

dalej nie mówią ile punktów będzie potrzebne żeby wbić te 15 poziomów heh

AgainLost

Będziesz musiał spędzić od 6 do 8 godzin dziennie by zdobyć 15 etapów. Tryb jest długi bitwy po 20-30min bez rezerw to będzie dno i gorsze od maratonu już bym wolał kupić te tanki za Golda 17500 i się nie męczyć, nie jestem zwolennikiem tego trybu jak i stalowy łowca pomidorów

Anonimowo

nie wiem ale sie wypowiem, kolejny bot

Sla

Coś ta Twoja matematyka kuleje. Nie trzeba być geniuszem, żeby wbić średnio kapitana (600 punktów), co daje nam 25 bitew na 15000 punktów (chyba tam jest jakieś 15.800 czy coś, nie pamiętam) tworzących etap. Teraz pomnóż to sobie razy pół godziny i podziel na 7 dni. O ile nie jesteś małpą, to w dwie godziny dziennie spokojnie dasz radę zrobić etap. Jeśli będą rezerwy jak w zeszłym roku, a uda Ci się wbić średnio majora, to jesteś w stanie w jeden dzień bez problemu mieć wszystko za sobą.

Anonimowo

rezerw nie bedzie bo by to nie mialo sensu, upraszczajac: dwa razy general dziennie i nara 🙂

Anonimowo

No nie mówią, ale pokazane jest na filmie, że z 12 do 13 potrzeba 800. Jeżeli każdy po 800, to 12000 expa. Oby tak było.

kuban999

Jako gracz free to play najbardziej liczyłem na złoto. Grindu na pewno nie będzie, ale na pewno pojeżdżę sobie Boraskiem bo to idealny czołg do tego trybu.

Anonimowo

Tak, żeby wyparować. 1250 hp i zupełny brak pancerza, a fokus na nie będzie lepszy niż na ebry.

Exe

A niech sobie kolega jezdzi Borasakiem jak ma na to ochote, bedzie idealnym celem dla mojeJ Somuy I Defendera 😉

polish_badger

Binar Będą rezerwy by przyspieszyć postępy jak w ostatniej edycji?

Anonimowo

Jak ja jeszcze mam stare rezerwy. Nie będą działać?

SPioN

A jesteś pewien, że je masz?
🙂