Wersja 1.8: nowe style 3D

Przypominamy, że wraz z aktualizacją 1.8 i tylko podczas jej trwania, w grze będą dostępne dwa nowe style 3D za złoto! Jeden dla radzieckiego IS-3, “Montu” za 2,500 szt. złota oraz jeden dla szwedzkiego Kranvagn’a, „Hjälpkran” za 5,000 szt. złota.

IS-3 “Montu”

Spójrz, Aziz! To znowu ten pojazd. Najwyższe dowództwo wątpiło w to, że będziemy w stanie opanować ten radziecki czołg w tak krótkim czasie. To my zbudowaliśmy piramidy tysiące lat temu, kiedy pozostała część ludzkości dopiero uczyła się rozniecać ogień! Nawet moja żona mogłaby poprowadzić ten czołg, jeśli dać jej trochę czasu. To prosty i pewny pojazd! Spójrz, Aziz! Przetrwał wiele bitew i przebył wiele pustyń, a jest dalej tak potężny jak bóg wojny i fascynujący jak nasz Sfinks. Mamy szczęście, że go zdobyliśmy – zapamiętaj moje słowa, dobrze nam posłuży.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

————————————————————-

Kranvagn “Hjälpkran”

… Mamy straszne braki w pojazdach cywilnych. Zostało tylko kilka ciągników na gąsienicach. Żaden pojazd na kołach nie jest w stanie przebyć tych bagien. Ale staramy się. Mam nadzieję, że to wszechobecne błoto w końcu zamarznie, by mogli nam dostarczyć nowe pojazdy. Jednak na tę chwilę możemy tylko polegać na własnej kreatywności. Dobre pojazdy nie powinny po prostu bezczynnie stać. Dlatego też postanowiliśmy je przerobić. Próbowaliśmy zdemontować wieżę, ale jak się okazało, by przerobić czołg na dźwig, potrzebowalibyśmy dźwigu. Znaleźliśmy jednak rozwiązanie – czołg może ciągnąć spore wiązki pni drzew nie grzęznąc w podmokłym terenie i nie utykając na pniakach. Ale czas ucieka. W kolumnie oczekują, że położymy jakąkolwiek drogę, która pozwoli na dalszy marsz. Niech szlag trafi te manewry oskrzydlające na tyły przeciwnika przez wiatrołomy i bagna. Ale co możemy zrobić? Jednego dnia budujemy drogi, drugiego znowu stajemy się czołgistami. To jest wojsko. Takie życie wybraliśmy. A na dodatek nasz dowódca, Ragnarson, w żartach rozdaje kaski budowlane mówiąc, że te w tej chwili lepiej nam pasują niż czołgowe hełmofony.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ceratizit_PL

A gdzie można je kupić bo w klijencie gry niema 🙁

HISAKOO

Szkoda na to hajsu, w wow-sie kamuflarze premium dawaj bonusy, a tu nic i w dodatku zaporowa cena