World of Warplanes: Szkoła lotnicza

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
8 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
hm

Jeżeli WoT to Orzysz, WoWs to Ciechocinek. Można się zrelaksować. Nie ma skilla na przycisku 2, pancernik bije krążownika, krążownik bije niszczyciela, niszczyciel bije pancernika – nie ma eboli ani czifów, których inni mogą tylko k…. obrzucać.

Skalski20

Silniki czas uruchomić!

Karolcia

Znając życie jeżeli ktokolwiek będzie chciał grać w Caliber (nowe dzieło WG) a wątpię aby takich osób było dużo , na 100% ta gra będzie uczciwa jak Wot .
RNG – shit
MM – SHIT
mieszanie drużyny ( gracze z botami) – wystarczy wprowadzić bitwy pve na pewno skorzystam
Temat rzeka … no nic WG jest bystre jak woda w kiblu a uczciwe jak najwięksi sprzedajni politycy świata
Przez bitwy 0-15 , 0 – 13 lub jako jedyny byłeś w drużynie który cokolwiek zrobił bo reszta to boty itp. Gra jest Strasznie nudna przewidywalna i nie zachęcająca użytkownika do zasponsorowania firmy której już od bardzo dawna nikt nie wierzy na słowo

Agnieszka

Ja również stawiam pierwsze kroki w wows gdzie nie wydam ani złotówki na wg ( za zjebanie wota do końca) . Gra spokojniejsza bez przegiętych pojazdów jak kołowe oraz bez oszustw . Wot już przegrał u mnie 7 rok mi tam leci a w perspektywie czasu 3/4 drzewek powinno być zrebalansowane , kołowce bez magnetycznego namierzania ( chyba że wg samo się niedługo zbanuje za legalne wprowadzanie cheatów )
Ogólnie Wot jest obecnie a może nawet gorszy niż Fallout 76 . Piękna grafika, super efekty , fizyka ale to tak naprawdę kupa biorąc pod uwagę grywalność ( grając fair play )

Anonim

Fair play jest, wszyscy płaczą, bo gra nie prowadzi po sznurku do zwycięstwa noobów, co ledwo potrafią wycelować w budynek

takie tam

polecam samolotu jako odskocznia od WoT

robertunio

Jako odskocznia od wot wolę wows.

Anonimowo

To jako odskocznie od wows, kiedy ta jest odskocznią od wot