Pakiet bytowy „Zulu” z Twitch Prime

Drobny sneak peek marcowego pakietu bytowego Zulu (świadczy o tym nazwa pliku graficznego – „Twitch package Zulu”). W nowym zestawie Twitch Prime do wypożyczenia będą standardowo 2 pojazdy: 50TP i Pudel, wzbogacone o zestawy x5, pamiątkowy medal, styl oraz (najprawdopodobniej) unikalnego Dowódcę.

Jego dystrybucja rozpocznie się 26 lub 27 lutego.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

13 komentarzy

 1. QgrzesQ pisze:

  To co dostanę z tego jak oba czołgi mam 😊

 2. Człowiek z lasu pisze:

  WG prezentuje pakiet Żulu

 3. JustMe pisze:

  Dziwne. Obecny jest do 5 marca

 4. WWG pisze:

  50 TP prototyp już chyba kiedyś był w pakiecie odbytowym? Pudel mi średnio potrzebny bo mam francuską panterkę z fajnym camo. Teraz potrzebuje misję na exp.

  • Vilv pisze:

   Nie przypominam sobie, żeby 50TP był w pakiecie. Sam z niego korzystam, bo używam Amazon Prime, a nad kupnem 50TP się zastanawiam

   • Kamil pisze:

    50TP Był już w twitch prime bo sam wtedy go zakupiłem. Lipa że kolejny raz to samo wrzucają… Mogliby dać is-3a bo jestem ciekawy czy jest taki dobry jak każdy mówi 😀

    • Vilv pisze:

     Kurcze, to musiałem przeoczyć. IS3A mam, bardzo solidna premka, lepsza od defendera imho ale mam wrażenie że podobnie jak typka legenda jest dużo większa niż sam czołg.

     • BProof pisze:

      Defender przez swoje działo nie jest już tak dobry jak kiedyś. 703 jest o wiele lepszy. IS-3A ma troche za długi czas przeładowania jak dla mnie. Dobre na początek bitwy, ale później na przepychaczu strzela jak standardowy IS

 5. Nafanya pisze:

  Why „26 lub 27 lutego”

  if on the official website under the set mike it says „Make sure to catch them from January 30, 2020 through March 5, 2020.”

 6. Ahojka pisze:

  Do kiedy można odebrać nagrody z tank rewards?

 7. Anonim pisze:

  W końcu mogę poczuć się jak prawdziwy Husarz z klanu Elitarny Oddział Husarzy Polskich 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.