Wersja 1.8: trzeci test publiczny

Krótka informacja: możecie ponownie zaktualizować serwer testowy. Start trzeciej iteracji w ciągu godziny.

Tym razem wprowadzony zostanie tzw. Battle Pass:

Na przyszłą wiosnę, będziecie mogli uczestniczyć w długoterminowym i bazującym na postępach działaniu z nową mechaniką – Pancernym przemarszu. By wziąć udział w Pancernym przemarszu, będziecie musieli po prostu rozgrywać bitwy losowe, wykazać się w walce i zdobyć punkty rozwoju, które automatycznie podniosą poziom Waszego Pancernego Przemarszu. Liczba zdobytych punktów zależy od Waszej pozycji w pobitewnych rankingach zdobytych PD. Osiągnięcie każdego kolejnego poziomu nagrodzi Was cennymi przedmiotami w grze. Pancerny przemarsz będzie wieloetapowy, a każdy z tych etapów dostarczy Wam miłą nagrodę.

Pośród innych cennych nagród, będziecie mogli zdobyć Wyposażenie ze Zdobyczy, nowy, specjalny rodzaj wyposażenia standardowego. Charakterystyki wyposażenia ze Zdobyczy mogą zostać ulepszone i możecie zdemontować je z pojazdu używając złota (nie obligacji), jak wyposażenie standardowe.

Przy okazji, postępy Pancernego przemarszu nie kończą się po osiągnięciu ostatecznego celu. Po ukończeniu głównych postępów, rozpocznie się podróż post-postępowa z dodatkowymi nagrodami. Również po dotarciu do ostatniego etapu postępu głównego, otrzymacie odznakę, która pokazywać będzie Wasz obecny poziom Pancernego przemarszu — znak odwagi, który będzie sygnałem dla innych graczy, że z siłą taką jak Wy należy się liczyć.

Pancerny przemarsz doda różnorodności Waszym codziennym zmaganiom w bitwach losowych i nagrodzi Was cennymi nagrodami. Oczekujcie dalszych informacji o tej aktywności w nadchodzących dniach!

Instalacja tylko za pośrednictwem Wargaming Game Center:

  1. Wszystkie gry ;
  2. Zainstaluj grę na podstawie ID ;
  3. Podajemy ID: WOT.CT.PRODUCTION@https://wgus-wotct.wargaming.net ;
  4. Zainstaluj.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Nie Zakopane!!!

Szybkie pytanie jak mam brethpanter w garażu z Paczek to czy dostanę coś jakaś rekompensata za ten tank rewardst czy lepiej sprzedać wcześniej ten z paczek żeby mieć kredki?

Anonimowo

Szczerze? Skoto masz już ten czołg to lepiej wziąć 7 dni konta premium gdzie uzbierasz 8 krotnie więcej hajsu niż za sprzedanie tego czołgu

Zik zak

Wszystkie te informacje są gówno warte, dopóki na 10 gier 8 kończy się wynikiem 0:15 / 3:15.

Każda minuta pracy WG ukierunkowana na cokolwiek innego niż naprawa wyżej opisanej sytuacji to strata czasu i środków.

Anonim

Mają naprawić twojego pecha do drużyn?

Anonimowo

tak

kelesky18

Serwer testowy a piaskownica to różne rzeczy?

Anonimowo

tak