Caliber zbliża się do Europy!

Caliber zbliża się do Europy!
Ponad milion zarejestrowanych graczy i przeszło 53 miliony meczy w krajach Wspólnoty Niepodległych Państw. Ruszają zapisy do nadchodzącej zamkniętej bety dla Europejczyków. Grywalna wersja na IEM Expo w Katowicach – przyjdź na stoisko Wargaming i zagraj jako pierwszy!

Caliber, taktyczna gra akcji w modelu free-to-play od 1C Game Studios i Wargaming, przechodzi w nową fazę testów w Europie. Po udanym ogłoszeniu tytułu na targach Gamescom, twórcy mają przyjemność ogłosić start zapisów do zamkniętej bety (CBT) dla wszystkich zainteresowanych graczy ze Starego Kontynentu.

Po skrupulatnych testach w krajach Wspólnoty Niepodległych Państw i przejściu tam w otwartą betę, Caliber może pochwalić się ponad 1 000 000 zarejestrowanych graczy z tego regionu, którzy rozegrali ponad 53 000 000 walk. Gra oferuje ekscytującą rozgrywkę taktyczną opartą o współpracę zróżnicowanych operatorów w drużynie, premiuje komunikację, koordynację i rywalizację opracowanych strategii. Calber to rozgrywki kooperacyjne 4 graczy przeciwko sztucznej inteligencji (AI) w systemie gracz kontra środowisko (PvE) lub potyczki między drużynami kontrolowanymi przez graczy (PvP), 4 na 4 operatorów.

Każda z drużyn jest formowana na bazie 4 różnych operatorów (szturmowiec, wsparcie, medyk i snajper) należących do narodowych sił zbrojnych różnych krajów (np. polski GROM, amerykański Navy SEALs czy niemiecki KSK – Kommando Spezialkräfte). Rozgrywka w Caliber premiuje współpracę w ramach drużyny, wykorzystywanie w pełni swoich ról na polu bitwy i planowania przy starciach z przeciwnikami.

Dla Caliber, zamknięte beta testy w Europie to kolejny, ważny krok w rozwoju gry. Wszyscy zainteresowani gracze mogą zarejestrować się do testów pod adresem http://playcaliber.eu. 1C Game Studios i Wargaming przygotowują z tej okazji nową zawartość, kolekcje i historie dla europejskich uczestników:

„Dopilnujemy aby gracze w Europie dostali tak dużo zawartości jak to tylko możliwe, wliczając w to więcej operatorów z różnych państw, nowe mapy i fabułę, która przyniesie więcej kontekstu do rozgrywki. Dołącz poprzez podanie e-maila na stronie i oczekuj na dalsze kroki – europejskie testy są tuż za rogiem.” – mówi Kirill Stadnik, dyrektor gry Caliber.

A jeśli już jesteśmy przy nadchodzących beta testach, miło jest nam poinformować, że to właśnie gracze w Polsce będą mogli jako pierwsi spróbować gry Caliber! Wystarczy odwiedzić IEM Expo w Katowicach, gdzie między 28.02 a 1.03 na stoisku Wargaming każdy zainteresowany gracz będzie mógł sprawdzić ten tytuł! Dostępne będą komputery z trybem  kooperacyjnym oraz walki drużyn 4 na 4 operatorów, także zapraszamy do odwiedzenia nas samemu lub ze znajomymi! Spróbujcie unikatowej taktycznej akcji operatorów sił specjalnych w Caliber!

“Jesteśmy bardzo wdzięczni za gorące przyjęcie naszego tytułu w krajach Wspólnoty Niepodległych Państw i mamy nadzieję na wzrost bazy graczy w Europie. Przyjmowanie nowych rekrutów do nadchodzącej zamkniętej bety rozpoczynamy mocnym akcentem – wersją grywalną na IEM Expo w Polsce!” – dodaje Alex Morozov, dyrektor marketingu gry Caliber.

Ź: Informacja Prasowa

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
15 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
WWG

Już widzę jak ludzie z CSa i R6S przechodzą to takiej gierki XD

Anonimowo

Usunęli moich 10 komentarzy spod filmu na Youtube , pisałem o ustawionym Match makingu i RNG jak z WOTa . Oni w każdej swojej grze będą wykorzystywać te same skrypty żeby jak najwięcej zarobić więc każdy ich projekt to totalna porażka !

Anonimowo

dobrze mówicie jak wot upadnie nie zamierzam również podchodzić do żadnego tworu tej firmy !

Zychrust

Logo gry bardzo ładne 👍

Anonimowo

oho szykuje się kolejny P2W z premium żołnierzami i rng przy trafianiu, które w istocie jest precyzyjnie sterowane a nie losowe

Kacpero

O tak zgadzam się dosyć ładowania kasy do wota żęby normalnie grać z zarobkami to już wole klocki w minecrafcie układać na tech-modach :D:D. A tak serio zdaje sobie sprawę, że bedą mikropłatności ale po tym co WG pokazał ostatnimi latami to nie. Dlatego gram w Tarkova wyrywam sobie włosy czasami że mnie ktoś zgasi , ale to z mojej neuwagi, szczęsciu itd. a nie że miał pociski premium czy złotego geara 😀

iBlackLagoon

Dlaczego nikt nie chce zrobić bitew podobnych do tych w Ace Combat Infinity, dwie nie wrogie drużyny niszczą wrogie IA, ta drużyna która najwięcej zniszczy wygrywa. Taki tryb bardziej jest zależny od gry zespołowej, a nie jak w WoT dla lepszego WN jednej osoby.

Szkill

Kopiuj i wklej pay to win od WG na klonie Battlefielda i innych takich strzelanin. Nuda dla graczy, kasa dla WG.

Anonimowo

Grałeś? Jeśli za hajs kupuje się broń, czy jakieś wyposażenie to bym w to nie grał nawet. Zachłanność WG pokazała do czego to może w końcu dojść – wprowadzenia realnej przewagi za realny hajs. A to już słabe. WoT nie jest P2W, bo bot dalej będzie botem i nie wpłynie na wynik bitwy nawet gdyby był w OP czołgu.

iBlackLagoon

Najlepszy klon Battefilda i CS 1.6 to WarRock (zniszczona przez graczy)

żółty bot

Czemu przez graczy? Co zrobili?

alveru

wygrywa ten co ma lepsze cheaty 😉

iBlackLagoon

+

Bóg RNG

Podobna gra do Warface. Idealna kopia gry.

iBlackLagoon

Nie bo akcja Warface jest w dalszej przyszłości.