Najlepsze polskie powtórki №10

Prosto z polskiego kanału World of Tanks na YouTube. Przyjemnego oglądania! 😉

Dowódcy! Oglądacie „Najlepsze polskie powtórki”! W dzisiejszym odcinku zobaczycie mistrzowską grę czołgiem ciężkim na Erlenbergu, poznacie receptę na zwycięstwo nad wyższymi poziomami i przekonacie się, że w naszej grze można wygrać nawet za pomocą grawitacji! Jedziemy!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bóg RNG

Te zjeb.y, które piszą na czatach w bitwach że Polaki są najgorsze to jak mi to kuźwa wytłumaczy. No przecież Polacy są the Best.

Ubik

Wystarczy nie wchodzić na czat 🙂 Ostatnio byłem w plutonie z kolegą i na czacie w bitwie doświadczyliśmy hejty od nobów i Polaków wynik był taki – bitwa wygrana kolega przejmował bazę spotem a ja robiłem za zaporę swoim ciężarem . W garaży tez często dostaję od innych nacji wiadomki najlepszy był że nie spotowałem ( czy ktoś spotował kiedyś su100y?) wyzywający mnie miał 1000 parę bitew :). Kiedyś trzeba było analizować odkrywany czołg jego zalety i wady i uczyć się nim walczyć w każdym terenie – nowi gracze tego nie robią … może to zbyt skomplikowane ? 🙂 ( tylko że na tym polegała frajda za świetlanych lat wota )

Bóg RNG

No to masz rację. Ja z kumplem robiliśmy nie raz wyciąg. No i także nie raz nas wyzywano że słabo gramy, ale co powiesz że na 3 strzały 1 raz trafiasz. To także rządzi RNG bo nic nie poradzisz ale mam fun’a z ludzi.

Mój nick

Tak myślałem, żeby odwalić długiego posta na ten temat, ale nie ma to sensu. Przeczyta to garstka i nic z tego nie będzie. Więc napiszę krótko. Takie zachowanie to RASIZM i KSENOFOBIA. Problem w tym, że żaden póki co twórca gier nie widzi w tym problemu, nie tylko wg.

iBlackLagoon

A co mają robić? Banować graczy za wyzywanie się w grze? Internet to nie popisówa dla antyfy. Niech idą sobie płakać w realu.
Najbardziej nietolerancyjni ludzie to ci co myślą, że są tolerancyjni.

Mój nick

Oczywiście. Sporo osób przecież dostaje banany na chat. Ale nigdy nie spotkałem się z bananem związany z wyzywaniem Polski i Polaków. Także trochę wybiórczo dają te banany na chat. Tylko o to chodzi. Także twój post nie ma najmniejszego sensu