World of Tanks: Mercenaries – 6 rok czołgów na konsolach i 20 milionów graczy.

World of Tanks: Mercenaries – 6 rok czołgów na konsolach i 20 milionów graczy.

Świętujemy epickie osiągnięcia darmowym czołgiem dla użytkowników, wyjątkowym konkursem, nowymi wojnami klanowymi i zniżkami!

6 lat temu World of Tanks zadebiutowało na konsoli Xbox 360 tworząc fenomen, który znają gracze i biorą w nim udział do dziś. Obecnie, pod nazwą World of Tanks: Mercenaries tytuł dostępny jest na PlayStation®4, Xbox One oraz Xbox 360 i pozostaje jednym z najpopularniejszych tytułów free-to-play na konsolach i jednym z najdłużej aktywnych. Przez lata gra rozrosła się czterokrotnie i dziś świętuje ponad 20 000 000 zarejestrowanych czołgistów!

Pierwszą niespodzianką dla graczy jest darmowy czołg III poziomu – Ironclad T-29. Aby go dostać wystarczy rozegrać jedną bitwę, a po jej zakończeniu pojazd zostanie dodany do garażu! Ironclad T-29 ma działo zadające duże obrażenia, jest mobilny, a jednocześnie masywny, co można wykorzystać do taranowania przeciwników!

Od dziś do 21 lutego rusza duży konkurs na kanałach social media gry (Facebook, Twitter, VK), gdzie można wygrać specjalną konsolę Xbox One X. Specjalną gdyż została ona podpisana przez członków studia produkującego grę czyli Wargaming Chicago-Baltimore.

Dodatkowo, na najbardziej doświadczonych dowódców czekają odnowione i ulepszone Wojny Klanowe. Epickie starcia najlepszych klanów w World of Tanks: Mercenaries przyniosą zwycięzcom góry złota i inne, cenne nagrody w grze.

Aby uczcić dodatkowo 6 lat oraz 20 000 000 zarejestrowanych graczy przygotowaliśmy również specjalny, okolicznościowy garaż. Na nadchodzące Walentynki będą specjalne operacje związane z tym świętem, a nowa edycja skrzynek Warchests zawiera 6% bonusu w każdej z nich.

Ź: Informacja Prasowa

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
MaszynyPancerne

Ta,20mln graczy, a na serwerach maks 12-14tyś na ps4 a na xbox 3-6tyś Gdzie ci gracze?

Paweł Broda

Patch 4.13 dla World of Tanks
Mercenaries

saas

w tym 10mln zdublowanych kont, tych samych graczy 🙂