Wersja 1.8: Drugi test publiczny

Krótka lista zmian.

Linia frontu 2020: Rebalansowanie map

Obie istniejące mapy Linii frontu – Normandia i Kraftwerk – zostaną poddane drobnym rebalansującym poprawkom. Kraftwerk dostanie nowe budynki, a jej ukształtowanie ulegnie zmianom, które, jak sądzimy, stworzą nowe możliwości drużynie atakującej.

Na mapie Normandia strefy B i C ulegną zrebalansowaniu. Zmiany w strefie B pozwolą broniącym na skuteczniejsze odpieranie ataków przeciwnika, podczas gdy strefa C będzie łatwiejsza w przejęciu. Wprowadzone poprawki w zamierzeniu mają zapewnić bardziej zrównoważoną i dynamiczną rozgrywkę.

————————————————————-

Ekspedycja

Ekspedycja składa się z ośmiu etapów. Cztery z nich poświęcono „Linii frontu”, a pozostałe – „Stalowemu Łowcy”.

Pierwsze bitwy „Linii frontu” zaplanowano na marzec. Inne zaczną się w terminach zaznaczonych w kalendarzu.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

Postępy w każdym trybie liczą się osobno. Walcząc w „Linii frontu” i „Stalowym łowcy” można zdobyć trzy żetony na etap i inne nagrody, np. w „Linii frontu” znajdują się one na 5., 10. i 15. poziomie.

Żetony stanowią klucz do głównej nagrody Ekspedycji: rzadkich pojazdów IX poziomu, które czekają na najdzielniejszych dowódców.

Dwa z nich są zupełnie nowe – Object 777 Version II, radziecki czołg ciężki i Char Futur 4, francuski czołg średni. Jest też zeszłoroczna gwiazda „Linii frontu” – AE Phase I. Pojazdy wyposażono w duży zestaw naprawczy.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

W ciągu ośmiu etapów Ekspedycji można zdobyć maksymalnie 24 żetony. Gracze zdecydują, w których etapach wezmą udział, by zebrać dość żetonów i które pojazdy wybiorą na końcu.

Można zdobyć dość żetonów tylko na dwa pojazdy z trzech.

————————————————————-

Zmiany w Linii frontu
  • Przerobiony system postępów: Na uwagę zasługują specjalne misje codzienne, które będą dostępne w tegorocznej edycji. Ich odblokowanie następuje po dotarciu na poziom 15 Linii frontu. Im szybciej osiągniecie poziom 15, tym więcej misji będziecie mogli wypełnić na bieżącym etapie.
  • Zmieniony system wyboru miejsca odradzania: W poprzednim sezonie mogliście jedynie zadecydować o kierunku, w którym ma odbyć się odrodzenie, a dokładne miejsce wejścia do gry podlegało losowemu wyborowi. Tym razem gracze drużyny atakującej będą mieli do 4 dynamicznych punktów odrodzenia do wyboru, a drużyna atakujących do 6, włączając w to te za liniami frontu. Drużyna broniąca posiada więcej punktów odrodzenia, ponieważ musi mieć możliwość wycofania się i odparcia wrogiego ataku, jeśli ten przedrze się przez bunkry.
  • Przeprojektowanie nalotu: Rezerwy bojowe będą skuteczniejsze przeciwko mobilnym i kiepsko chronionym pojazdom, ale ich skuteczność nie będzie już tak duża w przypadku czołgów ciężkich. Również wykorzystanie nalotu zabierze mniej czasu, co pozwoli na zadanie większej liczby uszkodzeń.

————————————————————-

Zmiany charakterystyk technicznych następujących pojazdów

ZSRR

  • Object 777 II: dodano wbudowany Duży zestaw naprawczy.

————————————————————-

Inne
  • Poprawiono opis stylu “Hjälpkran” dla szwedzkiego Kranvagn.
  • Dodano unikalną ścieżkę dźwiękową dla trybu Ekspedycji.
Naprawione problemy
  • Naprawiono problemy związane z trybem Bitew rankingowych.
  • Naprawiono niektóre problemy techniczne.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
123

Wie ktoś czy statystyki ob777 z 2 maja 2019 są aktualne? Ponieważ sprawdzałem na innych stronach i wot assistant i roznia sie nieco od siebie.