Czarny rynek: Styl 3D „Delikatne sprawy” dla Object 261 – aukcja № 12 / 14

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

149 komentarzy
NewbieP

Z czapy dałem 750 golda a tu się okazuje że wejściowa stawka starczyla 🙂 W sumie to dopiero druga oferta z Golden marketu, z której skorzystałem. Wcześniej kupiłem godzille. Poza tym albo mam wszystko, albo coś osiąga tak kosmiczne ceny, że 40k golda nie wystarcza.

KAMILLO431

Też dałem 261g i wygrałem lol

diuczka

Przepłaciłem. Dałem 272

Anonimowo

lol, ja dałem 310 ale tylko dlatego, żeby ładnie wyrównać rezerwę golda xD w sumie i tak taniej niż pełne malowanie czołgu standardowymi kamuflarzami czy farbą do tego i jeszcze jakąś naklejką 😛

sara

***** dałem se najniższą sume do jaj i wygrałem skina do najchujowszej arty 10 tieru..

Zielony

Myślałem, że odzyskam golda a tu wtopiłem 507 G

Tt

18k Golda i wpadło.

Bolek

XD

Luke

Dałem 261 i wygrana hahahahaha

wudu

a już go dostałeś bo ja ciągle go nie mam

Luke

Dopiero teraz dostałem. 16.26

Kowal

Wydaje mi się że ta aukcja miała na celu sprawdzenie czy można zmienić model handlu w grze. Zamiast sprzedawać czołgi WG chce sprzedawać skórki, tak jak to ma miejsce w innych grach jako element personalizacji. Znowu im nie wyszło więc dalej będą czołgi premium 😊

robertunio

Niekoniecznie. Sprzedawali camo do slabej arty. Gdyby to bylo camo do 430U to pewnie 430 golda by nie wystarczylo 😉

Anonimowo

No mowie ze testowo. Jak ocenią że zyskowny interes to doczekamy się i kamo do 430u. Obj 261 był dobrą artą przed nerfem, teraz trzymam z sentymentu. Skórkę za 560 kupiłem żeby nie było że nie 😉

Anonimowo

niekoniecznie słabej arty, najcelniejsza i najszybciej ładuje i bardzo dobrze skupia, minusem jest niska parabola lotu pocisku ale ma to i swój plus w postaci szybkości lotu pocisku, gdy wprowadzą znów apki na arty może robić niezłe wyniki

PS postawiłem 2,5k golda i nie żałuję

Debil

dałem 29 000 wygrałem

SS

299 wygrany, jak go teraz założyć w stylizacjach go nie ma?

Anonimowo

Dostaniesz za godzinkę gdzieś. Ja tyle czekałem na chryslera.

Lanio92

Kurła dałem 2500

Idaho

chusteczkowa, czy nie. przepłacone, czy nie. życzyłbym sobie, żeby wg monetyzowało wota w ten sposób, kasując po 20-30 złote za styl 3d zamiast sprzedawać rozwalające balans czołgi.

Pszemke

262 Golda i wpadło. Za taką cenę skina się raczej nie kupi, więc spoko. Choć i tak tej arty nie mam i póki co nie planuje robić :p

Anonimowo

Ja dałem 350 i widać przepłaciłem

Pszemke

Skiny mają większą wartość, więc nie jest źle 🙂

Heh

Maja wartosc taka jaka sobie wymysli wg. Jak widać po tej aukcji to ich realna „wartosc” to max 300 golda a nie 1500 czy 3500 tak jak wg sprzedaje