Czarny rynek: Styl 3D „Delikatne sprawy” dla Object 261 – aukcja № 12 / 14
Czarny rynek, dzień 7:
- Styl 3D dla pojazdu Object 261: „Delikatne sprawy”
- Cena minimalna: 261 szt. złota
- Sztuk: 29.200
- Następna oferta: 11.02.2020 o godzinie 17:00
by Bin4r · Published · Updated
Czarny rynek, dzień 7:
Bin4r
Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!
Twitch.tv - Zurugula
Brak wierzchołka drzewka od:
Prosto z Supertestu / World of Tanks
Prosto z Supertestu: nowy prototyp mapy „Serpentine”
21:28, 16 czerwca 2026
Prosto z Supertestu / World of Tanks
Prosto z Supertestu: nowy prototyp mapy „Radar”
15:53, 15 czerwca 2026
System doboru: zmiany gotowe do wdrożeni, a kolejne wkrótce
18:05, 1 czerwca 2026
Prosto z Supertestu / World of Tanks
Prosto z Supertestu: nowy prototyp mapy „Serpentine”
21:28, 16 czerwca 2026
System doboru: zmiany gotowe do wdrożeni, a kolejne wkrótce
18:05, 1 czerwca 2026
Facebookowa Grupa Wot
Facebookowa Grupa WoWs
War Thunder na Facebooku


Z czapy dałem 750 golda a tu się okazuje że wejściowa stawka starczyla 🙂 W sumie to dopiero druga oferta z Golden marketu, z której skorzystałem. Wcześniej kupiłem godzille. Poza tym albo mam wszystko, albo coś osiąga tak kosmiczne ceny, że 40k golda nie wystarcza.
Też dałem 261g i wygrałem lol
Przepłaciłem. Dałem 272
lol, ja dałem 310 ale tylko dlatego, żeby ładnie wyrównać rezerwę golda xD w sumie i tak taniej niż pełne malowanie czołgu standardowymi kamuflarzami czy farbą do tego i jeszcze jakąś naklejką 😛
***** dałem se najniższą sume do jaj i wygrałem skina do najchujowszej arty 10 tieru..
Myślałem, że odzyskam golda a tu wtopiłem 507 G
18k Golda i wpadło.
XD
Dałem 261 i wygrana hahahahaha
a już go dostałeś bo ja ciągle go nie mam
Dopiero teraz dostałem. 16.26
Wydaje mi się że ta aukcja miała na celu sprawdzenie czy można zmienić model handlu w grze. Zamiast sprzedawać czołgi WG chce sprzedawać skórki, tak jak to ma miejsce w innych grach jako element personalizacji. Znowu im nie wyszło więc dalej będą czołgi premium 😊
Niekoniecznie. Sprzedawali camo do slabej arty. Gdyby to bylo camo do 430U to pewnie 430 golda by nie wystarczylo 😉
No mowie ze testowo. Jak ocenią że zyskowny interes to doczekamy się i kamo do 430u. Obj 261 był dobrą artą przed nerfem, teraz trzymam z sentymentu. Skórkę za 560 kupiłem żeby nie było że nie 😉
niekoniecznie słabej arty, najcelniejsza i najszybciej ładuje i bardzo dobrze skupia, minusem jest niska parabola lotu pocisku ale ma to i swój plus w postaci szybkości lotu pocisku, gdy wprowadzą znów apki na arty może robić niezłe wyniki
PS postawiłem 2,5k golda i nie żałuję
dałem 29 000 wygrałem
299 wygrany, jak go teraz założyć w stylizacjach go nie ma?
Dostaniesz za godzinkę gdzieś. Ja tyle czekałem na chryslera.
Kurła dałem 2500
chusteczkowa, czy nie. przepłacone, czy nie. życzyłbym sobie, żeby wg monetyzowało wota w ten sposób, kasując po 20-30 złote za styl 3d zamiast sprzedawać rozwalające balans czołgi.
262 Golda i wpadło. Za taką cenę skina się raczej nie kupi, więc spoko. Choć i tak tej arty nie mam i póki co nie planuje robić :p
Ja dałem 350 i widać przepłaciłem
Skiny mają większą wartość, więc nie jest źle 🙂
Maja wartosc taka jaka sobie wymysli wg. Jak widać po tej aukcji to ich realna „wartosc” to max 300 golda a nie 1500 czy 3500 tak jak wg sprzedaje