Czarny rynek: Styl 3D „Delikatne sprawy” dla Object 261 – aukcja № 12 / 14

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

149 komentarzy
robertunio

Mialem ta arte i sprzedalem bo byla chusteczkowa. Nie zamierzam jej odkupywac. Za camo do tej arty dalem podstawowa stawke z czystej ciekawosci czy wejdzie i niestety golda zabrali 😉 Wszyscy którzy dali wiecej niz 261 przeplacili 😉

Anonimowo

361 starczylo

ks

Żona z dużym przebiegiem? Jak była używana? W jakim stanie? Podwozie sprawne czy może już wyrobione wysmykane?

_M_

440 też wystarczyło 🙂

schab

no to rzeczywiście, sic!

Anonimowo

666 i mam

Dziki Bili

Dałem 500 golda i weszło 🙂 teraz tylko trzeba zacząć tą arte robić 🙂

Johny

Za podstawę siadlo 🤣

abc

500g jak widze wystarczyło.

Anonimowo

726 i siadło 🙂

Idaho

@schab sporo – 1501 siadło

proczan

Haha 262 dałem i siadło xD

schab

2660 wygrało, ciekawe ile przepłaciłem…

VoT

1290 dałem

Anonimowo

520 przeszło. Ale myślę, że ja też przepłaciłem 😀

awr

361 przeszło u mnie

aaaasdsads

261 golda i wygrane

troll

poj… was tutaj dokumentnie…. licytujecie się kto ile ma, kto ile moze i kro ile mogłby gdyby chciał? co robi z w ami ten Wot to nie pojete…..hahaha

SZAKAL

Przed zainstalowaniem World of Tanks i wydawaniem prawdziwej waluty zapoznaj się z treścią regulaminu ktory mowi ze w kazdej chwili WG moze zablokowac Ci konto nie podajac nawet powodu , bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż WOT niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu…..

Znużony grą

Stać mam 32700k gol 32k kredek, powinno starczyć na oferty w garażu większość premek nie mam kilku z ubogą pełną. X Godzillę focha itp. Mutza zamieniłem na swrthpanzer **** nie urywa typa59 wygrałem w paczce za 24zl rok temu nic specjalnego progetto lepsze o wiele na Lini frontu IX zdobyta i wiele innych a oferta rynku jest słaba i tyle a nikt nie broni nikomu kupić 😉co chce. Ja mówię że nie warto…

Miodek

Brak interpunkcji, niechlujstwo językowe. Polska język trudna język.

x

i te 32 mln golda

żółty bot

i Type 59 rok temu

mamek

i ta większość premek..

maniekmazi

A ja słyszałem że ma być object 907 za 250 golda. Dane od bunnego.

Gogol

Pewniak!

AgainLOST

dałem 100.000 zawsze o nim marzyłem teraz z takim KAMMO mogę sobie na spokojnie kampić w krzaczkach i klikać

Marek

Jeśli takie skiny sa warte xK golda to ile jest warte moje konto z obj 907, VK z kampanii, obj 260, obj 279, progetto 46, is 3a, defender, i nastepne 80 premek. Bo ostatnio powaznie zastanawiam sie nad sprzedaza.

Anonimowo

dam 2 litrową kole i paczkę laysów

Marek

sprzedane! żonę dodam gratis!

ks

Żona z dużym przebiegiem? Jak była używana? W jakim stanie? Podwozie sprawne czy może już wyrobione wysmykane?

1234567890

Coś koło 0 złoty. Dlaczego? Bo nikt nie chce już grać w tą gowniana grę, więc kont wystawionych na sprzedaż jest dużo, a chętnych na zakup bardzo mało.

Anonimowo

dokładnie ludzie uciekają z tej gierki bo jurz dawno umarla. lepiej pograc w jakies naprawde dobre gierki jak fortnite albo majncraft. dodajcie nick szymoo2291_PL to podam tez fajne boty ale na priww.

BARTEK

Kup słownik potem podawaj nazwy prawdziwych gier a bie tytuły dla 5 latkow

żółty bot

I jakoś tego nicku nie ma na wot life…

Bot prawdziwy

Nikt nie chce grać a Ty wchodzisz na rykoszet tylko żeby sobie obrazki oglądać…

Symulant

Jedyny czołg jaki kupiłem to lefH za 300 golda a resztę czołgów mam, takie gówna niegrywalne jak schwarzpanzer zalicytowałem za 4.5 i niektórzy zgarnęli a inni nie, nie wiem o co biega, bynajmniej grałem patriotem przeciwko 2 tym czołgom i wygrałem pojedynek

ZONA

to sie ciesz ze na boty trafiles bo normalny gracz by cie ubil i plakac nie dal…hehe …kazdy czolg jest tak dobry jak jego wlasciciel

Anonimowo
doom7ord

Ludzie używają słowa „bynajmniej” a nawet nie znają jego znaczenia…

Aleocochodzi

To jest zabawne zjawisko, sporo ludzi używa takich „niecodziennych” słów na wyczucie z nadzieją, że dobrze go użyją, żeby wyglądać na inteligentniejszych, podczas gdy w większości przypadków efekt jest zupełnie odwrotny XD
Ale z drugiej strony większość ludzi inteligentnych nie wyraża swojej opinii w internecie bo zdają sobie sprawę z tego że nic ona dla nikogo nie znaczy, przez co wydaje się że idioci przewyższają ich liczebnością i dlatego może się wydawać że dużo osób tak robi..
Ten świat jest pełen niedomówień XD

Anonimowo

Obstawiam, że będzie Foch 155 za grube miliony kredytów i aukcja na T-44-100 za golda. O ile rok temu więcej było ofert za kredki, to w tym roku najwyraźniej na odwrót. WG musiało najwyraźniej sporo tego golda rozdać w paczkach skoro ktoś stwierdził, że trzeba ludzi spłukać z tej waluty.

Anonimowo

Na moje T-44-100 jest zbyt często do kupienia, żeby był na aukcji za golda.

Premks

bynajmniej, skoro godzillna w tym roku o 1mln taniej jak w zeszłym, ale BYNAJMNIEJ jej w tym roku nie będzie bo nikt jej nie chcial a godzille chcieli…

Znużony grą

Hej moja decyzja nie trwała 5 sec. Wyłączyłem kompa ten rynek to demobil i kupa co nikomu nie potrzebne lub nie grywalne pozdrawiam oszołomów co wydali 40k 60k na typa nic nie wartego….

Anonimowo

a co piecze bo nie było stać?

Anonimowo

Fakt, że Type 59 od dawna już nie jest tym samym, którym był. Faktycznie tez się dziwie ludziom, którzy go kupili, ale to ich pieniądze.

hatfu!

… a co piecze że ma jakiś argument i własną opinie poza „a piecze bo nie było stać”? Przynajmniej jakoś uargumentował swoją wypowiedź a ludzie twojego poziomu potrafią tylko „a piecze” i „**** boli”. HATFU!

Arciasz2head

Dałem 15 tyś golda. Chce miec pewność pozatym mam pelno golda po świętach zalegajacego z którym nie ma co zrobic…

arrow4you

ja tesz durzo postawiłem 20k bo lubie arte

Uchiha Sasuke

ja dałem 69k golda, żeby było śmiesznie. Pozycja 69 haha xd

Gubs

Dałem 300 golda.
Przepłaciłem o 39 golda, a wy o ile przepłaciliście?

Anonimowo

Dałem 600

Beka z ryneczku

30000

Volbeat_71

Dajcie screny milionerzy

Anonimowo

600 złota to milioner ?

żebycisięgłowaprzegrzałabucu

Wie ktoś może ile ofert zostało do końca?

LCiR

Taki „pr0 tip” , jak dokładnie przeczytasz tytuł artykułu to zauważysz na końcu takie sformułowanie „aukcja nr 12/14” co oznacza aukcję dwunastą z czternastu 🙂

żebycisięgłowaprzegrzałabucu

Przeczytaj dokładnie mój nick! xD (taki pro tip)

Luke

hahahahaha

Anonimowo

xD

Grzeji

Czyli dziś o 17 ostatnia ofka?

Arthus

skoro ta jest 12/14 to ***** zgadnij kiedy ostatnia

Anonimowo

Gość nie połączył kropek xD

Grzeji

Xdd typie
Wiesz jak było rok temu ?
Zazwyczaj o 6 jest reset i eventy znikają też niby miało być 14 a było a pamiętaj że event zaczął się o 17 a nie o 5

Anonimowo

Wiem jak było rok temu TYPIE. Normalnie oferty miały zakończyć się o 6 rano, ale ze względu na błąd (serwer NA?) jedną ofertę powtórzono, a tym samym wydarzenie przedłużono. I jak nie zauważyłeś – przedłużono, a nie skrócono. Więc naucz się liczyć TYPIE.

Dotegowyżej

Nie spociłeś się TYPIE zbyt mocno TYPIE, TYPIE pisząc ten komentarz TYPIE?

Lamer

Witam, dalem 3000 golda, mam nadzieje ze wystarczy . Pozdrawiam

xxx

wiedziałem, że arciarze są idiotami, ale że aż takimi?….

Beka z ryneczku

Ja dałem 30000 no i?

Troll

Lol

Andrzeju

Pomijając temat która arta lepsza obj 261 czy T92 MHC?

Dziara

Proszę się skontaktować ze społecznością klikersów z tym pytaniem

Oczywiście ruska wydajniejsza lecz T92 to największe boom w WoCie

iBlackLagoon

CGC

Dziara

CDC?

Jakub

T92

Anonimowo

Obie przydatne, każda do innych misji

Staszeq

W końcu coś dla mojej kochanej arcioszki :*

NewMulti2k

Czołem Czołgiści ! Naczelny Paź przekazuje Wam info : dziś o 17 do zgarnięcia będzie bardzo pożądany czołg złoty WTauf E100 z niesamowitym logiem tj. twarzą Grety Tumberg 👍.Zapraszamy do zakupu.

Paź5zł

Już lecę kupić 50k golda i radzę każdemu to zrobić bo jak Multi5zł tak piszę to znaczy że tak będzie, pozdrawiam 😀

Anonimowo

Fake info już od dawna to Multi10zł

voxus

Rozumiem, że WT auf E100 ma założone lewackie filtry na wydechu i jeździ na biopaliwo?

DWFH

ciebie zal za **** sciska ze gosc zarabia ze dobrze gra fakt czasem mysle ze ma jakies busty ale to tylko moje a nie wazne ale gosc tyle robi dla wota fakt kase zarabia ale czy przystawia bron do skroni ludziom nie wiec dajcie juz spokoj z tym haytem aaaaaa zadnym fanem jego nie jestem ale badzie sprawiedliwi

Anonimowo

Ale jest rudy!!!

Anonimowo

True. Mam moralny dylemat co do jego osoby, ale bardziej winni są ci co wysyłają donejty i wspierają ten proceder. A że gość korzysta, zrobił na tym biznes – można mu gratulować. Niemniej czasem mógłby to taktowniej robić, a nie na oficjalnych strimach WG się afiszować swoim postępowaniem.

....

Myślenia to żadne boosty nie nauczą. W tej grze mechanizm strzelania jest głupio prosty. To nie CS gdzie trzeba mieć skilla. Wystarczy użyć mózgu.

NewMulti8k

Potwierdzam.

markoman

Co wy się jaracie tym waflem? Póki on się załaduje to przyjedzie hotwheels, objedzie kilka razy i go obije magicznymi burzakami.

wafelopnamaxa

jak masz 200 wn8 to może i tak być

sss

Ciekawe, myślałem że dają jakieś premki w widać skończyły im się pomysły i dają już kompletnie byle co. Mam tylko nadzieję że nie będę żałował że nie dałem więcej na muszą bo jeżeli to będzie jedną z 3 jedynych 8 to no…

Adi_456

Następna oferta powinna być w 2020 roku a nie w 2019 🙂 Bin4r

Partyzant140

A premkami nie mają być te wyższego tieru? Czy to będzie całkowita abstrakcja

Wot

Super oferta nie ma co. Jeszcze do tego informacja ze chca czołgi usunąć z drzewka hurtem. Pewnie przerobicie je na premki bo coś mało ich w grze. Mi się wydaje ze zbliża się już koniec WOT-a.

Anonimowo

No tym to oni przeszli samych siebie… reszta aukcji spoko, tylko z jednej skorzystałem i fajnie, inni z pozostałych się cieszyli bo jednak było coś ciekawego. Super unikalny styl na ruska arte ” wow” to jest top 1 najbardziej bezsensownych aukcji, żeby chociaż różne style były do wyboru na ” czołgi ” gdzie gracz jednak sobie podziwia ten styl i inni też sobie się zachwycają bo te nowe style bardzo fajne jak i te poprzednie…. ale arta ??? Która siedzi w krzaku całą grę, I to w dodatku aukcja jeszcze haha xd ciekawi mnie do ilu podskoczy ta kwota xd xd bo na pewno Tym którym zalega góra złota będzie się opłacało, chocby ze względu na sam fakt kolekcjonerski ^^

DOCENT

JP po co ja w to gram lepiej żonę za bobra było potrzymać 😡

Jakub

Kur** tylko dwie dobre premki VIII były, chrystler i lansen c a reszta to kolekcjonerskie szroty albo trolują jakimiś kamuflażami, nie no porażka, już na pewno bedzie dobrych VIII.

Anonim

Schwarzpanzer jeszcze, jak już chcesz którąś z tych dwóch wykluczyć z dobrych, to chryslera, pz 58 jest jedną z najlepszych VIII

Anonimowo

Kiedy to sie kończy dziś o 17:00, czy 12 lutego też coś jeszcze?

Anonimowo

serio? Podstawówkę ominąłeś że już do DWÓCH nie potrafisz liczyć, typie?
To jest aukcja 12/14
czyli 17:00 13/14
5:00 14/14
głąbie.

Xn

Łysy z breezers…

A co mi tam

A co mi tam 10 tys postawiłem

Beka z ryneczku

Ja dałem 15000. I nie wiem czy nie dać więcej. Boję się, że mnie przebiją. Ile powinnieniem dać by mieć realne szanse?

xxxx

na rosyjskich forach ludzie mowia, ze ponizej 20k zlota nie kupisz.
kto nie kupi przegra zycie. do startu gotowi ….

Beka z ryneczku

To dam dla pewności 30k. Może starczy… 😉

Troll

Ja dałem 200.000 G i jestem posrany czy starczy

Anonimowo

Nie trolluj, bo jeszcze ludzie uwierzą I sami dadzą 200k, a potem będzie płacz, że ich przelicytowali XD

Twoja mysl

Mózg

Łysy z WG

Chyba nikt się już nie spodziewa ciekawej oferty. Tylko 25 tysięcy graczy na serwerze. Ludzie zaczęli bardziej cenić swój zdrowy sen niż ten cały czarny rynek

Anonimowo

no to za 261 golda oplaca sie 🙂 ni … wiecej

Radzel

Blagam.. po kiego zasmiecac czarny rynek takim syfem..marnowanie czasu. Zamiast dac jakis czolg czy cos to daja badziewne style ktore de facto powinny byc w sklepie w grze.

Anonimowo

Po co komu styl na arte? Nikt przez praktycznie całą bitwę go nie widzi. Nawet sam artylerzysta…

schab

może ma + 10 do maskowania?😂

lol market

Ale lipa .. tak jak wczoraj coś specjalnego i te komentarze: T22, ob . 777 … Miłego dnia i czekajcie na wafla 😀

Żółty BOT

Ale dno. 5 metrów mułu.

Tomasz

Czekamy znów do 17 na kolejną „wspaniała ofertę”….

Partyzant140

Co zrobić z 12 mln kredek? Bo raczej nic już te wargamingi za nie nie dadzą?

Żółty BOT

Wykupić fajne czołgi, które chcą usunąć. Bo albo będą premkami, specjalnymi lub tymi zjebanymi kolekcjonerskimi.

zrider100z

+1. Jak nic nie będzie fajnego to z miejsca T62A biorę. Miałem go zostawić do kupienia na później bo podobno zbyt świetny nie jest, ale jak ma wyparować to gib me dis wg.

Anonimowo

Łysy Czop

Beda rynek

Ehhh

yuio

Nie dziękuję 🙂 Miłego dnia