Naucz się gry IS-3-II

Drugi pojazd w krótkiej, ale potężnej linii dwudziałowych radzieckich czołgów ciężkich oferuje wszystko to, co dostajecie wraz z linią IS-2-II, ale w odrobinie lepszym wydaniu.

Rozgrywka

IS-3-II jest szybszy od swojego poprzednika i odznacza się lepszą mobilnością, co sprawia, że jest jednym z najzwinniejszych czołgów ciężkich poziomu IX w grze. W połączeniu z prawie niemożliwą do przebicia wieżą i niezłym kątem opuszczania działa, Wasza obecność na pierwszej linii obrony lub ataku jest obowiązkowa. Wykorzystajcie taktykę ukrytego kadłuba, ponieważ ten, który posiada IS-3 jest jego największą słabością.

Poziom VIII wprowadził dwudziałowce; poziom IX robi z nich dobry użytek. Jest w pełni wyposażony i posiada dwa działa 122 mm BL-9-SD zadające uszkodzenia alfa rzędu 390. Jeśli jesteście zdania, że jego Uszkodzenia na minutę robią wrażenie jak na czołg ciężki, poczekajcie tylko na przyjęcie jego podwójnego uderzenia.

Wyposażenie
Zalecana konfiguracja
Najechanie kursorem na ikonę wyświetli więcej informacji o każdej części wyposażenia.

Zalecany wybór wyposażenia nie podlega zmianie na tej niedługiej linii czołgów. Stabilizator pionowy i Ulepszony system naprowadzania by usprawnić prowadzenie działa oraz Ulepszona wentylacja by poprawić ogólne parametry. Jednakże, jeżeli wolicie większy zasięg widzenia, osłonięta optyka jest również dobrym wyborem w przypadku IS-3-II.

Umiejętności załogi
Dowódca
Celowniczy
Kierowca
Pierwszy ładowniczy
Drugi ładowniczy

Co było skuteczne w przypadku IS-2-II, będzie również efektywne dla IS-3-II, szczególnie w kwestii umiejętności załogi. W dalszym ciągu usprawnienie celności działa podczas ruchu nie powinno umknąć Waszej uwadze.

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Matełusz

Obrzydlistwo te czolgi nowe ruskie. Dajcie cos ciekawego, japonskie tdki albo wloskie, dajcie niemieckich wiecej albo zrobcie cos innego byle nie ruskie. Od jakiegos czasu ciagle ruskie tylko